Şimdi Ara

A101 3’lü prezervatif 1 TL (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
35.184
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3'Lü 1tk

Üçüz bebek 100000 tl

• Hb de ok kampanyası var tanesi 80küsür krş a geliyor gidin adam gibi kaput alın

• Latex balonların üç tanesini 1 tl ye vermiyorlar. Şişirilip çocukların eğlencesine sunulabilir kolay da patlamaz normal balona göre. Vay anasını şimdi farkettim de her türlü çocuğa çıkan bir ürün kaçıp uzaklaşmak lazım.
  • Çeşitleri ekledim arkadaşlar ilk mesaja,, bu gün başka 2 şubeye gittim birinde yoktu diğerinde vardı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: killforyou1981

Hb de ok kampanyası var tanesi 80küsür krş a geliyor gidin adam gibi kaput alın

Link?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu başlığını bakıp konunun da 3 sayfaya kadar uzadığını görünce; bunların alayı kesin eğlence , gırgır, makara şamata yapmak için yazmışlardır diye düşünüp bikaç yorum okudum; nedense hiç de yanılmamışım..

Adam gibi uyarı yapılır, alınmaması tavsiye edilir, konu uzatılmaz, oyun parkına çevrilmez...
  • 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    Dün akşam sipariş verdim bugün geldi en uzu gece muhabbetine fiyatı düşürmüşler

A101 3’lü prezervatif 1 TL

• Gençler için 40 lık iyi bir fırsatmış

A101 3’lü prezervatif 1 TL

• Beyler kullandık sonuçlar pozitif bi hayırlı olsun alırım

• Nasıl iyi mi arkadaşlar? Kullananlar neticesini yazsınlar.
  • Yumurta poşeti hem daha ucuz hem de bundan daha iyidir bence. Tabi bir de paket lastiği almanız gerekir.
  • Dalga zor giriyor birde paket lastiği yok kelepçe tak diyen var. Boynundan asalım yada giyotinle kafasını keselim olsun bitsin. İşkence çektirmeye ne gerek var.

• Bunun yerine balon kullan daha iyi.

• Hahahahah Dh'de uzun süre sonra ilk defa bir konuya girip hemen hemen her yoruma güldüm. Gece gece iyi geldi valla sağolasınız hepiniz.
  • diğerleri neyse de çeşitlerdeki Neşeli kondom nasıl oluyor? orasını anlayamadım
  • sağlık ocaklarında veriliyormuş diye duymuştum eski sevgilimden doğrumudur acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

diğerleri neyse de çeşitlerdeki Neşeli kondom nasıl oluyor? orasını anlayamadım

muzlu çilekli filan hocam kötü kokuyor tavsiye etmem
  • üretici banat, yorumlara aldırmayın, ihtiyacınız varsa alın.

• Böyle şeylerde ucuza kaçmayın gençler, 5-10tl kar edicem diye ömrünüzü bir velede harcarsınız sonra
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.