Şimdi Ara

A101 26 TEMMUZ 2018 PERŞEMBE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
12.762
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cep telefonu nasıl arkadaşlar BİM'deki J7 Duo ile karşılaştırırsak hangisi f/p olarak öne geçer?

Bir de plaj sandalyesi nasıldır iş görür mü?
  • salçalı suya mahalle esnafı gibi "özel" yazmış bunlar da. sağa sola kocaman "özel soslu dürüm", "özel soslu iskender" yazıyor adamlar. daha özelini, güzelini göremedim. hepsi salçalı su. bunun bir de karışık sandviççi versiyonu var. bim salçasına suyu az koyup sosu daha kalın kıvamlı yapıyorlar. salçalı özel sosumuz diye iteliyorlar.
  • Xiaomilerin girmesi güzel en azından samsunglara alternatif olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

salçalı suya mahalle esnafı gibi "özel" yazmış bunlar da. sağa sola kocaman "özel soslu dürüm", "özel soslu iskender" yazıyor adamlar. daha özelini, güzelini göremedim. hepsi salçalı su. bunun bir de karışık sandviççi versiyonu var. bim salçasına suyu az koyup sosu daha kalın kıvamlı yapıyorlar. salçalı özel sosumuz diye iteliyorlar.
    İskenderun'a bekleriz özeli ve güzelini görmek için
  • kimse samsung 55mu7350'den bahsetmemiş. bu TV yi alan - kullanan var mı? tavsiye eder misiniz?
  • Gerçekten iyiymiş.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subsie

tuvalet kağıdı nasıldır ? sıkıntı yaratmaz dimi ?
    MAYLO IYIDIR HOCAM PİŞMAN OLMAZSINIZ. ZATEN 3 KATLI DİYOR. LAKİN FİYATI GERÇEKTEN UYGUN MU ÖNEMLİ OLAN SORU BU? DAHA UYGUNA BULUNABILIR MI?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

meyve sularını en geçin ve asla almayın; hiçbirinde vitamin yok ve devlet ota boka aldığı ötvleri, artık meyve suları için de almaya başladı
    Biraz klasik olacak ama gidin her meyveden 200 gr alın, birazda şeker katın mis gibi komposto yapın. Meyve suyu bile değil bunlar.
  • Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    a101 de indirimli ürünlere dikkat etmek lazım. SKT si yaklaşanı çok ucuza satıyorlar.
  • Plaj sandalyesi önermem. Geçen geldiğinde 2 tane aldım. 3-4 kere oturduk ahşap yerleri koptu. Ikisininde ben 70 hatun 55 kilo düşünün bizi bile tartmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tost makinesi nasıldır? Altı adet tost diyor ölçüsü ne acaba? İki tane yarım ekmeği yan yana tost yapabilir miyiz acaba?
  • Tırpan bizim buralara gelmemiş. Magazada gören oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: thedelpiero

Plaj sandalyesi önermem. Geçen geldiğinde 2 tane aldım. 3-4 kere oturduk ahşap yerleri koptu. Ikisininde ben 70 hatun 55 kilo düşünün bizi bile tartmadı.
    Almayı düşünüyordum ama mesajınızı görünce tereddütte kaldım. Sizin biriniz 70, biriniz 55 kg. Ben 100, hanım 65 kg :) Almasam mı acep 😂😂😂

• piranha hoparlör nasıldır arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkana.

Plaj sandalyesi fiyatı iyiymiş
    Hocam bulamadiktan sonra iyi olsa ne olur. Kimsenin günahını almayayım ama şube çalışanları ya kendilerine ayırıyor ya da tanıdıklara.

• karaelmaslim K kullanıcısına yanıt
    Çöpe atmayın paranızı. 3-5 kullanımdan sonra ahşap yerleri kırılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: thedelpiero

Çöpe atmayın paranızı. 3-5 kullanımdan sonra ahşap yerleri kırılacak.
    Metro marketlerden almıştım 1 tane o hala sağlam ondan kötü müdür bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: serssseri

Matkap nasıldır acaba alınır mı evde ihtiyaç oldukça kullanmalık.
    Ben matkap ve taşlama makinesini 89 TL ye almıştım. İsyerimee masa yapayım dedim. Matkapla 7 cm lik vidayı, kontrplak a vecirene kadar hem ben hem matkap kan ter içinde kaldı. 5 dk sonra matkaptan yanık kokusu geldi. Acayip ısındı. O fiyata alınır mı bilmem. Ama zor da olsa benim isimi gördü. Bı mobilyaciya gitseydim heralde 100 TL alırdi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.