Şimdi Ara

A101 26 TEMMUZ 2018 PERŞEMBE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
12.762
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla dondurulmuş dediği tavuklar tarihi geçmiş tavuklar değillerdir inşallah.
    Marketlerde tarihi geçmiş tavukları şoklatıp yani dondurup yediklerini duymuştumda müşteriye satmaya cesaret edemezler heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

Xiaomi telefon nasıldır fiyatı iyi mi? Babama alacağım. Telefondan fazla anlamaz Facebook ve WhatsApp kullanıyor genelde.
    bende bakıyorum aynı cihaza broşürde ekranına Full HD demiş a101 aa yanlış hd+ 720 x 1440 pixels 282 ppi. bence ekranı kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: olivier_kahm

2,5 yıldır kullanıyordum, geçen hafta bozuldu.

Alıntıları Göster
    Alınır o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    Bence de. Maliyet azaltmak için koyuyorlar gibi.

• meyve sularını en geçin ve asla almayın; hiçbirinde vitamin yok ve devlet ota boka aldığı ötvleri, artık meyve suları için de almaya başladı
  • tuvalet kağıdı nasıldır ? sıkıntı yaratmaz dimi ?
  • O kulak burun kılı makinesi 5.95 veya 6.95 olarak gelmişti 3-4 ay önce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • simbo tost makinesini 32 liraya almıştım

• Telefon sıcak değil diğer sitelerde bonus vb kombosuyla 1020 den 900'lere gelir. Bu kez tırt fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

biskrem ekstra kakaolu denemek lazım

bence çok kötü basmışlar şekeri, pardon fruktozu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Valla dondurulmuş dediği tavuklar tarihi geçmiş tavuklar değillerdir inşallah.
    Marketlerde tarihi geçmiş tavukları şoklatıp yani dondurup yediklerini duymuştumda müşteriye satmaya cesaret edemezler heralde.

dondurulmuş ürünlerin ucuz olmasının sebebi raf ömürlerinin uzun olmasından. taze tavukların raf ömrü 4-5 gün kadar ki bunu uzatmak için görüntüsünü kurtarmak için envai çeşit kimyasal kullanıyorlar ama yine de 4-5 günde mutlaka satılmayan fire ürünler oluyor bu da maliyete yansıyor. ancak donuk ürünlerde fire sıfır.

zaten dikkat ederseniz son yıllarda donuk taze ürünleri artmaya başladı çünkü tavuk bile artık aşırı pahalı satışlar düştükçe düştü, fireler imhalar aldı başını gitti. donuk ürünün dezavantajı dondurulunca besin değerinde biraz düşme olması ve donuk zincirinin kırılması riski.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HünkarBeğendi

quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Valla dondurulmuş dediği tavuklar tarihi geçmiş tavuklar değillerdir inşallah.

dondurulmuş ürünlerin ucuz olmasının sebebi raf ömürlerinin uzun olmasından. taze tavukların raf ömrü 4-5 gün kadar ki bunu uzatmak için görüntüsünü kurtarmak için envai çeşit kimyasal kullanıyorlar ama yine de 4-5 günde mutlaka satılmayan fire ürünler oluyor bu da maliyete yansıyor. ancak donuk ürünlerde fire sıfır.

zaten dikkat ederseniz son yıllarda donuk taze ürünleri artmaya başladı çünkü tavuk bile artık aşırı pahalı satışlar düştükçe düştü, fireler imhalar aldı başını gitti. donuk ürünün dezavantajı dondurulunca besin değerinde biraz düşme olması ve donuk zincirinin kırılması riski.

Alıntıları Göster
    A101 in soğuk zincirine pek güvenemiyorum açıkcası kapatıyolar çünkü dolapları.
    5 6 gün sürekli çözdür dondur çözdur dondur ne kadar ucuz olursa olsun pek cazip gelmiyor.

• Kimse yazmamış ama Maylo kağıt havlu ve tuvalet kağıdı son derece uygun. İhtiyacınız varsa kaçırmayın

• Oto termos nasildir? Geçen ani bir piknik karari aldik ve ucuzluk marketlerinde oto termos yoktu. Koctastan strafor (kopuk) aldik kendim yaptim. Is gordu ama almam lazim birtane :) tavsiye edermisiniz?

• Kale termos kutu 1 aydır var zaten kalitesiz eski kale markası gibi değil muhtemelen burası için üretip veriyorlar 30 liradan.ömürlük kullanılan malzemelerde kaliteden kaçmak yanlış olur tam kapanmiyordu bizim buradaki in kapağı.migrosta da indirimdeydi farklı bir marka.incelenebilir.bilginize

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Dondurulmuş piliç bonfilenin normal dolaptaki bonfileden bir farkı yoksa fiyatı baya iyi
    Farkı sizin cümlede var zaten.
    Dondurulmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Oto termos nasildir? Geçen ani bir piknik karari aldik ve ucuzluk marketlerinde oto termos yoktu. Koctastan strafor (kopuk) aldik kendim yaptim. Is gordu ama almam lazim birtane :) tavsiye edermisiniz?
    Bu termosların kullanımı için mutlaka buz gerekiyor. Yurt dışında her benzin istasyonunda büyüklü küçüklü buz poşetleri satılır ve bu termosları tam kullanışlı hale getirir. Biz de bundan kocaman bir tanesini yurt dışından gelirken getirdik ama kullanamıyoruz çünkü buz satılan yer çok çok zor bulunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddogu

Felix baskül nasıldır sizce kalite olarak ? Fiyatı nternette en ucuz 56 lira.
    hocam baskül alacaksanız eski tip dijital olmayanlardan alın bunların pilleri çok dayanmıyor 5 6 ayda bir değiştrimke gerekiyor pil kalitesine göre ama eski tipler de hiç böyle sorunlar yok ömürlük oluyorlar.
  • Önceden sürekli setüstü ocak olurdu. Şimdi lazımya gelmiyor. Arkadaşlar bildiğiniz setüstü ocak fırsatı varmı.
  • Aspiratör kullanıcısına yanıt
    Önceden Buradan keskinioğlu tavuk döner kutulu alırdım, bir defasında SKT'inden çok önce evde buzdolabından çıkarıp kutuyu açınca bozulmaya başlayan kokusunu aldım.
    Ertesi gün gidip ikaz edince inkar ettiler.
    İkinci kez aynı olayı yaşayınca oradan bu tür ürünler almayı kestim.

Bir defasında da gide gele simaen tanıştığımız kasiyer, % 50 indirimli diye SKT'ne 3 gün kalmış 1 kiloluk tereyağ satmaya kalktı.

Evime yakın A101'de buradaki belirtilen kıymetli ürünlerin hiç birisi yok, öyle teyzelerin sabahtan bastığı bir şube de değil.

Sonuç olarak: Buradan Ekmek ve peçete dışında hiç bir şey almıyorum artık.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.