Şimdi Ara

A101 - (16 Ekim Perşembe) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
4
Favori
14.254
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkerr

araba koltuğu için almayı düşünüyorum,köpük püskürtme var mı bu zımbırtıda

Supurge bu, hali yikama makinasi degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MESUT52_34 kullanıcısına yanıt
    iyide buda 80 liraya 16kg ve 2 bar, 120 liraya 24kg ve 3 bar yapar.
  • MESUT52_34 kullanıcısına yanıt
    Link verebilir misin ? Ben bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhazer

uzun bar 25 lira falan ediyor onu düşünmemişsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhazer

önemli olan uzun bar zaten, göğüs kası için.
  • A101 öldürmemiş, kanırtmış. Valla iyi yelpaze. Bu ara A101'leri yakıp sonra da yağmalıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DireksiyonlaMaçYapanAdam

Link verebilir misin ? Ben bulamadım.

Bu uzun barlı olanı,

http://www.hepsiburada.com/liste/cosfer-58-kg-halter-ve-dambil-seti/productDetails.aspx?productId=sporzf298&categoryId=387329

Buda normal set,

http://www.hepsiburada.com/liste/cosfer-26-kg-siyah-vinyl-kapli-dambil-set/productDetails.aspx?productId=sporzf297&categoryId=387329

İllaki çantada istiyorsan ben söylim o kadarda gerek kalmıyor çantaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: MESUT52_34

Dambıl seti çöp 40 tl ye 1 adet bar ve 8 kg veriyor, hepsiburada da 25 kg lık 2 adet bar + 1 uzun bar lı setler var 125 tl ye.

Arkadaşım döküm ile dolum bir mi? Sen o uzun barlı dolumu 2-3 kere sert yere düşür ortadan ikiye ayrılır.
  • valla işime yarayacak orada tek şey kapı askısı. yapı marketlerde benzerleri 15 liradan satılıyor.
  • Oturma simidi ve bel yastığı nasıl acaba ? Biraz daha fazla verip daha iyisi al diyorsanız link atın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0d

quote:

Orijinalden alıntı: MESUT52_34

Dambıl seti çöp 40 tl ye 1 adet bar ve 8 kg veriyor, hepsiburada da 25 kg lık 2 adet bar + 1 uzun bar lı setler var 125 tl ye.

Arkadaşım döküm ile dolum bir mi? Sen o uzun barlı dolumu 2-3 kere sert yere düşür ortadan ikiye ayrılır.

Yok dostum zaten uzun bar olayı halter gibi kullanmak için değilde göğüs kası için lazım, onun dışında halter gibi kullanacak olanlar döküm almalı zaten.
  • Mekik aletini alabilirim.Body yaparken bununla iyi kas yapmıştım zamanında...
  • Televizyon nasıl alınır mı? Acaba a101'in sattığı televizyonlarda kronik, defo vb. gibi sorunlar var da mı her hafta tv satılıyor?
  • ialtinkopru kullanıcısına yanıt
    ben 48'' seg aldım öğrenci evime ve çok memnunum ailemin evindeki lg'den daha iyi görüntü kalitesi ablamın evindeki 4 bin liralık samsungla aynı görüntü kalitesi var ve benimki daha kullanışlı ama finlux'un 40'' modelini pek beğenmemişti kullanıcılar daha önceki başlıklara ulaşıp kullanıcı yorumları bulmaya çalış soruna gelecek olursak defo falan yok taş gibi maşallah
  • A101>>>>bim. Boynuz kulağı geçti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • a101 coştu. son zamanlarda çok güzel aktüel ürünler vermeye başladı.Bim kumda oynuyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

valla işime yarayacak orada tek şey kapı askısı. yapı marketlerde benzerleri 15 liradan satılıyor.

aynen bizim kapılardakiler 1 milyoncudan alınma incecik. tabi bu da gerçekten krom ve resimdeki gibiyse
  • fiyatları böyle yazıyorlar markete gittiğinde fiyatlar farklı
    3-7 Ekim arası kaşar peynir 12.95 tl diye marketlerinin camlarına boy boy afişler astılar, içeri girdiğinde fiyat 16 tl niye böyle diye sorunca cevap yok indirim kalkmış diyorlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.