Şimdi Ara

A101 - (16 Ekim Perşembe) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
4
Favori
14.254
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    rezerve yau pardon :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan9999

Tv ankarada hicbiyerde yok. Olanlar da onceden revize edilmis. Ankara bolge sorumlusundan alinan bilgi.

ben sabah 9 da gittim.
    mamak ta yeni açılan bir a101
    2 tv vardı birini aldım.
    ödemeyi yaptım yarın da iş çıkışı babamlara getireceğim.
    2 tane olduğunu görünce ya çok uygun değil ya da her yerde var diye geçirdim içimden doğrusu....
  • Bende salı gününden ayırtmıştım 1 adet gelmiş depolarına bugun aldım, depoda kalmasada çevre a101 lerden getirtebileceklerini söylediler. Ümraniyede oturuyorum bu arada almayı düşünen varsa verebilirim a101'in adresini belki getirtirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Dostum menü tuşuna ardından info tuşuna basıp özelliklere bir bakarmısın orada tvnin 3D özelliği olduğu yazıyor..Acaba gerçekte varmıdır yoksa üst modellerede aynı yazılım yüklendiğindenmi 3D görünüyor merak ettim

Menu info dan kullanma klavuzuna giriliyor orda yazam seyler cok genel...

Movie sense yaziyor yani 400 hz olayi, ama bu ozelligi bulamadim ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

quote:

Dostum menü tuşuna ardından info tuşuna basıp özelliklere bir bakarmısın orada tvnin 3D özelliği olduğu yazıyor..Acaba gerçekte varmıdır yoksa üst modellerede aynı yazılım yüklendiğindenmi 3D görünüyor merak ettim

Orada tv ozellikleri diye bir yer vardi alt alta siraliydi yarin aksam eve gidince olmazsa bir ekran resmi cekerim ama kesin vardi ve yanina baya bir aciklama yzilmisti..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Orada tv ozellikleri diye bir yer vardi alt alta siraliydi yarin aksam eve gidince olmazsa bir ekran resmi cekerim ama kesin vardi ve yanina baya bir aciklama yzilmisti..

Dogru hocam orada birsuru sey anlatiliyor ama maktu bi yazi diye dusunuyorum, yazilimlar ayni oldugundan orayada koymuslar aslinda birde ingilizce kurulum yapmak lazim , bazi tv lerde farkli dil bolgelere farkli ozellikler acilabiliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dogru hocam orada birsuru sey anlatiliyor ama maktu bi yazi diye dusunuyorum, yazilimlar ayni oldugundan orayada koymuslar aslinda birde ingilizce kurulum yapmak lazim , bazi tv lerde farkli dil bolgelere farkli ozellikler acilabiliyor

Evet sanirim yazilimlar ayni oldugundan dolayi kaynaklaniyor ama yinede imkanim olsa bir 3d gozlukle denerdim yada sizin dediginiz gibi dili ingilizce yapip bakmak lazim ama sanirim her halikarda gozluk gerekiyor

• Arkadaşlar menuden anlayan varsa bizede anlatsın ayrıca bu menüdeki ayarlar kilitli bunlarda nasıl değişiklik yapılır bilen var
     A101 - (16 Ekim Perşembe)
     A101 - (16 Ekim Perşembe)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souledge -- 17 Ekim 2014; 10:34:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cersav

Mantı nasıl, deneyen var mı ?

Mantı güzel arkadaşım biz sürekli metrodan kiloluğunu alıyoruz
  • Merhaba arkadaslar :
    Dun itibari ile bende tv aldim. Kurulum ve kanal yukleme asamasindan sonra ekran ayarlarini yaptim. Genel olarak fiyatina gore iyi diyebiliriz fakat beyazlarda patlama oluyor dolayisiyle gozu rahatsiz etmeme acisindan kontrast ve diger beyazlari patlatmasina etki edecek ayarlari kisiga getirdim. Buda Koyu renklerin birazdaha karanlik gostermesine neden oldu. Genel olarak ozetleyecek olursak fiyatina gore normal.

• 2 Ekim'de satılan 20 ledli ışıldak mı yoksa bu 15+4 lü olanmı tercih edilmeli? Birde boyut farkı varmıdır?
  • TV de kare hızı artırma modu var mı? LG trumotion benzeri frame interpolation denilen.

Aşırı önemli benim için cevap rica ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.