Şimdi Ara

A101 1 KG MİLKTEN TEREYAĞ 28,45 TL (15-21 EYLÜL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
15.760
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A101 1 KG MİLKTEN TEREYAĞ 28,45 TL (15-21 EYLÜL)

BENCE SICAK FIRSAT. NORMALDE 35-40 DAN AŞAĞI YOK. BİLDİĞİM KADARIYLA BİLİNMİŞ MARKA ÜRETİYOR

A101 1 KG MİLKTEN TEREYAĞ 28,45 TL (15-21 EYLÜL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balci1987 -- 18 Eylül 2018; 16:52:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aslında bu işlerden anlayan, sektör içinde çalışan bir arkadaş olsa, yalana dolana kaçmadan Bim, A101 ve Migros gibi büyük zincirlerin normal zamanda 32.45, indirim döneminde ise 28.45 ve 29.90 TL'ye sattıkları kiloluk tereyaglarının üretim şartlarını ve standartlarını yazsa çok faydalı olur.
  • Margarinden halliceciler gelmeden yemeklere falan gider demeye geldim.
  • şüphelenecek kadar sıcak cidden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Margarinin bir değişiğidir büyük ihtimalle ama en azından tat olarak tereyağı tadı verse yeter. 1 kilo için fiyat iyi aslında.
  • Küçüğünden almıştım. Buzdolabından yeni çıktığında bile krem peynir kıvamında. Tereyağı tadı da yok. Değmez o paraya.

• milkten olduğu şüpheli :D
  • 5 lira daha ver kaliteli bişey al yazık hocam.ha para yok diyosan kaliteden gramı az al ama sağlıklı ve lezzetli bişey yemiş olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

5 lira daha ver kaliteli bişey al yazık hocam.ha para yok diyosan kaliteden gramı az al ama sağlıklı ve lezzetli bişey yemiş olursun.
    Değil 5 TL 10 TL daha eklediğimiz markalar güvenilir diyorsan amenna.
  • Aslında bu işlerden anlayan, sektör içinde çalışan bir arkadaş olsa, yalana dolana kaçmadan Bim, A101 ve Migros gibi büyük zincirlerin normal zamanda 32.45, indirim döneminde ise 28.45 ve 29.90 TL'ye sattıkları kiloluk tereyaglarının üretim şartlarını ve standartlarını yazsa çok faydalı olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mersin123 kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel söylüyorsun da o adam burada 1 paylaşım yapsın aynı gün kovulur.

• Bim'deki Pervin tereyaglarini Aynes uretiyor, cok kaliteli urunleri. Bunu kim uretiyor acaba? Ureticisi iyi ise alinabilir

• Ben daha önceden alıp çok beğenmiştim indirimi görünce tekrar 3 kg aldım. Kötü yorumları kullanan arkadaşlarmı yapıyor, yoksa bizmi bu işten anlamıyoruz çözemedim.

• Urunlerin son kullanma tarihlerine dikkat edin sadece. Benim aldigim subat 2019

• milkten yerine indirime girince karlıdağ terayağını alsanız daha iyi milktende tereyağı tadı bile yok tereyağı olduğuna şüphelerim var
  • Son 1 yıldır bundan alıyorum gayet güzel.

• Bu milkten marka ürünleri üreten Calmio gıdada 1 ay kadar çalıştım. Detay vermek istemiyorum ama almayın. Paraya kıyın az yeyin İçim, Sütaş alın.

• memis0051 kullanıcısına yanıt
    Bildiğin birsey varsa hocam net konuş bence. Bu da cok etik değil

• memis0051 kullanıcısına yanıt
    İade ürünlerin küflü yerleri alınıp yeni ürün yapımında kullanılıyordu. Bunu görüp işten ayrıldım ama sorsanız şikayet falan etmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Bu milkten marka ürünleri üreten Calmio gıdada 1 ay kadar çalıştım. Detay vermek istemiyorum ama almayın. Paraya kıyın az yeyin İçim, Sütaş alın.
    Ben de tam bunu demek istemiştim. En küçük firmadan anlı şanlı firmalara kadar dışardan bakınca hepsi süper ama bir de işin içinde olanlar ne diyor, ona bakmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Bim'deki Pervin tereyaglarini Aynes uretiyor, cok kaliteli urunleri. Bunu kim uretiyor acaba? Ureticisi iyi ise alinabilir
    Aynes kasar peyniri en sevdim bi deneyin farkli marka almazsiniz

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.