Şimdi Ara

**A-T-İ-K-E-R** OTOGAZ SİSTEMLERİ DESTEK PLATFORMU-CANDAN MÜHENDİSLİK (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.510
Cevap
54
Favori
191.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hyundai ix35 GDI motor için Atiker sıvı sistem çalışmaları ne durumda montajlar başlayacak mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ustam LPG regulatorumun değişmesi gerektiğini söyledi gaz sizdiriyor muş regülatör değişince muayeneye girmek gerekirmi. Üzerinde seri no oluyomus.
  • İyi günler.Seat Ibiza 2015 1.4 Style modeli için önerdiğiniz kiti ve fiyat-taksit seçeneklerini öğrenebilir miyim? Ayrıca performans, yakıt tüketimi nasıl etkilenir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eycan -- 25 Mart 2017; 22:56:39 >
  • emrahakt E kullanıcısına yanıt
    potansiyometre gaz pedalının orada bulunuyor ama o temizliği ben yaptırmadım tam olarak konumunu bilmiyorum, 1.2 16v 2005 model aracımda akünün arkasında bulunan soketleri söküp temizlemiştim. Belirtileri ise; - araç yokuşa geldiğinde yüke binince dizellerde olan kızdırma buji işareti yanıyor ve teklemeye başlıyordu, arıza ışığıyla birde bu ışık yanarken 2 bin devri geçmiyordu. LPG montajında soketlerin üzerini örten plastik kapağı kaybetmiş ustalar, LPG montajı sonrası açıkta kalan soketler toz yağ nem içerisinde kalıyor temizlemek gerekiyor.
  • Hocam merhaba,

Fiat punto 1.4 fire 8v aracıma 1 hafta önce atiker atikfast lpg kiti montajı yapıldı. Performansta montajı yapan ustanın dediği gibi herhangi bir değişme olmadı. Araç benzindeki performansından birşey kaybetmedi. Fakat yakıt konusunda beklediğim tasarrufu göremedim. Bildiğim kadarıyla atikfast gazla birlikte bir miktar benzin yakıyor. Fakat yakılan benzin gözle görülür düzeyde. Yani 50 tl benzin atıp binlerce km yapan arkadaşlar var forumlardan okuduğum kadarıyla. Bende geçerli değil bu durum.

Benim sorum şu: aracıma yanlış bir kitmi takıldı? atikfast kitinde bu kadar benzin tüketimi normalmi? Atikfast kitinin normal koşullarda (sakin kullanımda) gaz ve benzin yakıt oranları nedir?

Şimdiden teşekkürler
    İyi Çalışmalar
  • Merhaba 2001 1.4 16V Polo aracım için LPG dönüşümü yaptırmak istiyorum. Fiyat ve taksit seçenekleri hakkında yardım edebilir misinz?
  • Hayırlı işler

2010 otomatik corolla aracım Lpg deyken kalkış esnasında rolanti aniden düşüyor ve bazen stop ediyor, benzinde böyle bir problem olmuyor. Sebebi ne olabilir. Atiker gold sistem takılı.

• Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba Forum'da servisteki yetkili arkadaşlarımızdan birisi aktif olarak cevap yazmaya devam edecek..

• quote:

Orijinalden alıntı: hacisandal

Hayırlı işler

2010 otomatik corolla aracım Lpg deyken kalkış esnasında rolanti aniden düşüyor ve bazen stop ediyor, benzinde böyle bir problem olmuyor. Sebebi ne olabilir. Atiker gold sistem takılı.

Merhaba Toyota Corolla aracınızda ve vti dediğimiz bir özellik mevcut bu özellik değişken supap teknolojisi bu özellikten dolayı bahsettiğiniz sorunu yapıyor özellikle agresif kullanımlarda araba ciddi ölçüde sorun yapabiluyor..burada yapmamız gereken bu özelliğe göre tekrardan ayarlarını düzenlemek. VTI özelliğini YouTube kanalımızda ki Corolla videolarında açıkladık özetle dik servisimize uğrarsanız sorununun çözümü için yardımcı oluruz..

• quote:

Orijinalden alıntı: faraza-

Merhaba 2001 1.4 16V Polo aracım için LPG dönüşümü yaptırmak istiyorum. Fiyat ve taksit seçenekleri hakkında yardım edebilir misinz?

Volkswagen Polo Aracınız bir araç değil piyasada mevcuttur ürünler teknik açıdan aracınızı uyumlu montaj ve işçilik çok önemli Bu araçta aracınızı Atiker microfast tavsiye ederim 1290 lira 10 taksitli fiyatı...

• quote:

Orijinalden alıntı: topac31

Hocam merhaba,

Fiat punto 1.4 fire 8v aracıma 1 hafta önce atiker atikfast lpg kiti montajı yapıldı. Performansta montajı yapan ustanın dediği gibi herhangi bir değişme olmadı. Araç benzindeki performansından birşey kaybetmedi. Fakat yakıt konusunda beklediğim tasarrufu göremedim. Bildiğim kadarıyla atikfast gazla birlikte bir miktar benzin yakıyor. Fakat yakılan benzin gözle görülür düzeyde. Yani 50 tl benzin atıp binlerce km yapan arkadaşlar var forumlardan okuduğum kadarıyla. Bende geçerli değil bu durum.

Benim sorum şu: aracıma yanlış bir kitmi takıldı? atikfast kitinde bu kadar benzin tüketimi normalmi? Atikfast kitinin normal koşullarda (sakin kullanımda) gaz ve benzin yakıt oranları nedir?

Şimdiden teşekkürler
    İyi Çalışmalar

Öncelikle ürün seçimi konusunda bizim tercihimiz Atiker atikfast yerine Atiker Grand olurdu çünkü Atiker Grand enjektör hızı açısından ve içerisindeki programlar açısından Aracınıza daha uyumlu beklentilerinizi daha iyi karşılayacak bir Üründü Bence ..yakıt konusundaki yaşadığını sorunun ana sebebi enjektör hızının yavaş olması Atiker atikfast 3 ohm enjektör kullanılmakta.. buna rağmen Yakınlarda bir yerde iseniz bize uğrayın ayarlarını gözden geçirelim montaja bir bakalım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Oto Tutkunu 351

Merhaba Üstadlar,

Mitsubıshı Attrage 1.2 Cvt şanzımanlı, MIVEC motorlu 3 silindir aracıma en uygun lpg olarak hangisini önerirsiniz?

Atiker GOLD
    Lovato OBD 2

sistemleri arasında kaldım.
    Değerli görüşlerinize ihtiyacım var.

Montajını yapmış olduğumuz bir araç 3 silindirli ve gerçekten de yakıt konusunda çok cimri bir araç Biz daha önce yapmış olduğumuz montajlarda hem Atiker Gold hem de Lavato akıllı Kitty uyguladık iki üründe ben tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanabana

Ustam LPG regulatorumun değişmesi gerektiğini söyledi gaz sizdiriyor muş regülatör değişince muayeneye girmek gerekirmi. Üzerinde seri no oluyomus.

Regülatör değişince sızdırmazlık raporu almanız gerekiyor muayene Öncesinde bir artı bilgi daha vereyim sızdırmazlık raporu almaya gittiğinizde dolum ağzı ya tamponda Olmak ya da benzin kapağında olmak zorunda..

• quote:

Orijinalden alıntı: md4483

Hyundai ix35 GDI motor için Atiker sıvı sistem çalışmaları ne durumda montajlar başlayacak mı

Atikerin sıvı LPG sistemi ile ilgili herhangi bir Bize gelen gelişme yok argesi devam ediyor montaj aşamasına henüz gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: eycan

İyi günler.Seat Ibiza 2015 1.4 Style modeli için önerdiğiniz kiti ve fiyat-taksit seçeneklerini öğrenebilir miyim? Ayrıca performans, yakıt tüketimi nasıl etkilenir?

Aracınızda özellikle Atiker in Gold serisi sıralı otogaz sistemi çok iyi olur performans kaybı yaşamazsınız yüksek yakıt tasarrufu sağlarsınız montajın çok önemli olduğu bir aractır

• quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

Hayırlı işler diliyorum, 2016 1.6 115 ps megane sedan için atikerin hangi modeli uygundur.

Yeni Megane Aracınız için Atiker in Gold serisi sıralı otogaz sistemi uygun olur

• quote:

Orijinalden alıntı: erosal

2013 Astra 1.4 turbo aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum. Sizin youtube videolarınızı izledim. Konuyla ilgili çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim. İstanbul'da olsam hiç düşünmem sizi tercih ederim ancak ben Ankara'dayım ve tüp taktırmak için İstanbul'a gelme durumum yok. Sizin Ankara'da bu işi sorunsuz yapabileceğine inandığınız, tavsiye edebileceğiniz bir firma var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Aracınıza tavsiye edeceğim ürünleri size ancak söyleyebilirim Lavato akıllı Otogaz sistemi ve Atiker Gold Opel Astra grubu araçlarda sorunsuz kullanabileceğiniz ürünlerdir Maalesef o bölgede bildiğimiz bayi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: kasif5

Candan mühendislik aracım 2010 ford fiesta atiler ne önerirsiniz tşk

Aracınıza Atiker in Gold serisi sıralı otogaz sistemi uygun olur performansı yüksek olur yakıt tasarrufu konusunda da çok iyi sonuçlar elde edersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

merhaba ümraniyede ikamet etmekteyim.2012 logan 1,2 16v aracım için hangi lpg kitini tavsiye edersiniz.fiyat bilgisi verirmisiniz

Merhaba bizimle yerimiz Ümraniye'de Çakmak Sanayi Sitesi'nde Aracınıza Atiker uygun olur atikerin Gold serisi sıralı otogaz sistemi 1650 TL 10 taksit tır fiyatı ..imkan yeterse bu Aracınıza en uygun üründür.. bunun yanında Atiker microfast versiyonu sıralı otogaz sistemi de aracınızı olur 1290 TL dir 10 taksitli fiyatı

• quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun187

Bugun Candan Muhendislikde 2011 i20 aracima Atiker Gold obd II kit takildi + yaglama sistemi Soner beye ve tum arkadaslara tesekkur ederim. Tavsiye nedeni ile izmirden Yusuf bey e de tesekkur ederim. Umarim sorunsuz bir kullanimla senelerce kullanirim.

Keyifli ve kazançlı sürüşler dileriz

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.