Şimdi Ara

A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
9.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

optimize hafif sıkıntılı, GTX 1080 ile 50-70 arası aldım 2k ultra'da

yalnız oyunda sıkıntılar mevcut ara ara kasmalar oluyor update şart, optimizasyonu biraz düzeltip bir de şu ara ara kasma olayını halletseler 10 numara oyun.
    Çok duygusal ve trajik bir hikayesi var, grafik ve optimizasyon 2nci derece eleştiri konusu. Yine de eldeki kartların yaşını belli ettiriyor oyun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Çok duygusal ve trajik bir hikayesi var, grafik ve optimizasyon 2nci derece eleştiri konusu. Yine de eldeki kartların yaşını belli ettiriyor oyun :)

Alıntıları Göster
    R9 270x ile gayet akıcı oynuyorum. 2080 tida olan aradaki milisaniyelik takılmaların aynısı oluyor. Onun dışında ultra ayarlarda kaymak gibi oynuyorum ve oyun çok güzel. Parası olan orijinal alsın oyun hakediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılın oyunu.

• quote:

optimize hafif sıkıntılı, GTX 1080 ile 50-70 arası aldım 2k ultra'da

yalnız oyunda sıkıntılar mevcut ara ara kasmalar oluyor update şart, optimizasyonu biraz düzeltip bir de şu ara ara kasma olayını halletseler 10 numara oyun.
    driver güncellmesi yaptınızımı gtx 1070 ti ile 2k ultrada 75 frame den aşağı düşmüyor oyun bende gayet akıcı
  • evohan kullanıcısına yanıt
    Yapmadım hocam, 60 fps kilitle oynuyorum. Şimdilik sıkıntı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yapmadım hocam, 60 fps kilitle oynuyorum. Şimdilik sıkıntı yok.
    60 fps kilit oynama 1080 yazazık edersin en son güncellemleri yap ve en az 85 fps limit yapıp rts den öyle oyna :)
  • 11.bölüme kadar düzenledim yamayı
    10.bölümde rodriç alt yazıları ve konuşma sesi gelmiyordu onları ve birkaç şeyi daha iyileştirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

11.bölüme kadar düzenledim yamayı
    10.bölümde rodriç alt yazıları ve konuşma sesi gelmiyordu onları ve birkaç şeyi daha iyileştirdim.
    Tam hali ile ne zaman paylaşirsin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Tam hali ile ne zaman paylaşirsin hocam

Alıntıları Göster
    her akşam oynayıp düzenliyorum.fazla sürmez 1 2 güne biter büyük ihtimal.
  • Ulan şu oyunu alıp oynayamıyoruz ya sinir oluyorum. Focus yatacak yerin yok. Bari Epic'e gelseydi de indirimden yararlanırdık.
  • Bir Veba Masalı: Masumiyet bitti. Kesinlikle son yılların en efsane, en akılda kalacak oyunuydu. Hem hikaye hemde hikayenin işlenişi, grafikler, atmosfer mükemmeldi. Sanki bir rüya gibi, güzel bir şarkı, güzel bir şiir gibi bir oyun. Hiç bitmesin dediğim ender oyunlardan.

A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]
  • 1.04 update i yapan varmı işe yarar bişeyler sunuyormu

atmosfer öyle harika ki çok şeşitli ortaçağ mekanları var oyunda o dönemin kasveti ve mistik yapısını çok güzel yansıtmışlar

çizimlerde çok detaylı gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 29 Mayıs 2019; 15:25:13 >

• Oyuna yeni başladım ama FPS düşmesi çok akıcı şekilde oynanmiyor

• yaz indirimi için pusudayım merak ediyorum bu oyunu

• Oyunu yeni bitirdim çok güzeldi ama son 3 bölüm benim gibi sabırsız biri için cehenneme döndü. Gizlilik ve şu eldeki sapan bazen insanı deli ediyor.Hele check point sistemi beni çıldırttı. Boss dövüşleri de keyifli ama uykusuz oynamayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 30 Mayıs 2019; 11:53:33 >
  • Oyunu az evvel bitirdim. Sessiz sedasız çıkmasına rağmen oldukça kaliteli bir yapım olmuş. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • Galiba 7. veya 8. bölümdeyim, Amicia başkan ile şeytan taşlıyorum acele etmemeye çalışıyorum oynarken çünkü non-action kısımlarda grafikler vs oldukça rahatlatıcı, sakin bir oyun
  • Bu oyunu ihmal etmeyin muazzam özgün bir yapım olmuş, senaryo oynanış grafikler müzikler tasarımlar eksik bulmak çok zor, oyun ilerleyişi esnasında ya şuda olsa keşke şunuda yapabilsek dediğimiz herşey yavaş yavaş çıkıyor karşımıza, fizik motoru ile tüm bu oynanış öğlerinide güzel taçlandırmışlar yağ gibi bir oynanış sunuyor oyun bize, Tomb Raider ve Splinter Cell arası bir oynnaışa sahip diyebilirz PC de 7-8 tane oyun kurulu en az aktif oynuyorum ama bu oyunu kurunca diğerlerine hiç bakasım gelmedi açıkcası bitirmeden başka oyuna yönelmem

Yeri geliyor heryer rengarenk
    A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU] A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]

Çoğu zamanda karanlık orta çağ dönemi gibi kasvetli, engizisyon mu daha kötü yoksa veba mı sorusunu akla getiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 31 Mayıs 2019; 14:10:14 >

• Seslendirmeler aşırı derecede berbat.

hele o veledin sesine çok uyuz oldum. Zoraki yapılmış gibi.

Bir de lineer olunca gereksiz uzun.
  • Ve bir çırpıda oyunu bitirmiş bulunuyorum, işleniş oynanış açısından zaten öyle sürükleyici bir oyun olmuşki çok heycanlı vede duygusal bir hikayesi var ayrıca
    Final savaşınıda çok yaratıcı ve tam kararında buldum oyunu yapanları tebrik ediyorum gerçekten binlerce farenin hareketlerini birlikte oluşturdukları yapıları öyle güzel tasarlamışlarki, umarım bu yapıda yeni oyunlarda görürüz Asobo Studio dan
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.