Şimdi Ara

A-CLASS (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.125
Cevap
55
Favori
351.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben pahali derken bayiden pahali fiyat almissiniz onu dedim. Yoksa bi mercedes icin pahali degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla style paketi sunroof dahil beyaz dizel düz model için 72500 tl den daha ucuz bulabilecek arkadaş olursa kaporamı iade alır arkadaşın önerdiği bayiiden alırım o arkadaşa da güzel bir takım elbise alırım :):)
  • Umarım ben yaniliyorumdur ama ben hız sabitleyici yok diye sipariş vermedim hatta bayi ekletme şansımın bile su anda mümkün olmadıgını böyle bir opsiyonuda göremediğini belirtti.mercedesin sitesinde de yanlış hatırlamıyorsam konfigürasyonda hız sabitleyici yaklaşık 900 tl olarak gözüküyordu . Yarın tekrar bayi ile görüşeceğim , farklı bir bilgi alırsam yine belirtirim.
    Sanrufsuz 69000 teklif aldım muhtemelen sizden biraz daha ucuza alma imkanım olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozer45 -- 7 Eylül 2012; 0:48:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hiz sabitleyici olayini bi tekrar soruyim
    Birde sunroof sadece 4500 tl belirtiyim.
    Hangi bayii bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozer45

Umarım ben yaniliyorumdur ama ben hız sabitleyici yok diye sipariş vermedim hatta bayi ekletme şansımın bile su anda mümkün olmadıgını böyle bir opsiyonuda göremediğini belirtti.mercedesin sitesinde de yanlış hatırlamıyorsam konfigürasyonda hız sabitleyici yaklaşık 900 tl olarak gözüküyordu . Yarın tekrar bayi ile görüşeceğim , farklı bir bilgi alırsam yine belirtirim.
    Sanrufsuz 69000 teklif aldım muhtemelen sizden biraz daha ucuza alma imkanım olacak.

Sunroof ekleyince arkadaşın fiyattan biraz yüksek oluyor sanırım.

HErkes siparişleri vermeye başladı :) HErkese hayırlı olsun. Zevk meselesi tabi ama ben BMW 1 deneyip hayran kalmış biri olarak bile A serisini tercih ederim.
    Her ne kadar almayı düşünsem de bi arabaya binmeden, görmeden, test etmeden almak gerçekten bana göre değil... Fiyatlar artacak olsa da yapacak birşey yok fuara kadar bekleyeceğim.

• http://www.autoexpress.co.uk/mercedes/a-class/14614/new-mercedes-a-class-video-review

Bu arada güzel bir video sonunda da güzel bir laf ediyor :)
    Testteki araç sanırım A180 AMG. Tam anlayamadım. Anlayabilen varmı? Bu arada araçların hepsinin içi bunun gibi mi? Koltuk, ön panel vs.?
  • Bugün Trabzon hassoy ile grstm Eylül sonu test surusu var dedi, mengerler ankarayla grstm onlara gelicek 2 tane a200 amg varmış bir kırmızı bir beyaz. Onlara da Ekim ortası teslim oluyo dedi .pazarliksiz 87000 dedi. Sunrooflu fiyat.

• Hiç ,a200 amg paket fiyat alan varmi acaba?

• Ya renk seçenekleri az ve yetersiz sanki aracın siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?
  • arkadaşlar bende araç almayı düşünüyorum şayet toplu alım yapalacaksa benide bilgilendrirseniz sevinirim.herkese şimdiden hayırlı olsun bakalım ilk test sürşü nasıl olacak ilk testi yapan görüşlerini paylaşsın.teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratostol

bu arada arkadaşlar bu araçta vites toğuzu yok otomatik şanzıman alındığı taktirde nasıl olacak sport ya da normal modlar başka bir yerden mi alınacak manuel olarak hiç mi vites değiştirilemeyek aslı astarı nedir bunun ?

direksiyon arkasında mandallar var ordan manuel olarak değiştirebiliyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu07

arkadaşlar bende araç almayı düşünüyorum şayet toplu alım yapalacaksa benide bilgilendrirseniz sevinirim.herkese şimdiden hayırlı olsun bakalım ilk test sürşü nasıl olacak ilk testi yapan görüşlerini paylaşsın.teşekkürler.

http://forum.donanimhaber.com/m_65035190/tm.htm
    burayı takip edebilirsin, grup içinde almasak da en azından fiyat öğrenme şartımız olur.
  • Bu arac cok satar...

• mrb
    bmw1 serısı dusunuyordum
    bır arkadasım mercedes a serısıne bak dedı ve bmw 1 serısınden daha hosuma gıttı.olumlu msgları da gorunce ıcım ısındı araca.
    fakat a serısıne cok fransızım hıc bılgım yok

dızel otomatık vıtes
    motor secenegıne acıgım
    sunrooof suz dıgıtal klıma hız sabıtleyıcı ve on sıs farlı bı arac ıstıyorum(ekstra fazla bı ozellık ıstemıyorum kısacası)

hangı model benım ıcın uygun ve fıyat ne cıvarlarda olur

tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: @evren

mrb
    bmw1 serısı dusunuyordum
    bır arkadasım mercedes a serısıne bak dedı ve bmw 1 serısınden daha hosuma gıttı.olumlu msgları da gorunce ıcım ısındı araca.

dızel otomatık vıtes
    motor secenegıne acıgım
    sunrooof suz dıgıtal klıma hız sabıtleyıcı ve on sıs farlı bı arac ıstıyorum(ekstra fazla bı ozellık ıstemıyorum kısacası)

tesekkurler

forumu okumaya zahmet etmiyorsun madem google dan bir mercedes bayisinin telefonunu bulup ararsan hem daha sağlıklı bilgi alırsın hemde burada paylaşırsan forumu takp eden,okuyanlara faydan olur.
  • arkadaşlar AMG Sport A200 + Cam Tavan 75000 tl ye anlaştım dün bayiyle. Bayi ismini veremeyeceğim ama biraz pazarlıkta zorlayıcı olun Merco bu aracı tanıtmak için bayilere baya bi insiyatif vermiş fiyat konusunda. Heyecanla bekliyorum şimdi. Araç gelsin ss ler hemen burda;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: @evren

mrb
    bmw1 serısı dusunuyordum

dızel otomatık vıtes
    motor secenegıne acıgım

tesekkurler

Diesel otomatik vites modelleri 2013 yılından sonra geleceği için size uygun bir araç ilk etapta gelmeyecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomic___

arkadaşlar AMG Sport A200 + Cam Tavan 75000 tl ye anlaştım dün bayiyle. Bayi ismini veremeyeceğim ama biraz pazarlıkta zorlayıcı olun Merco bu aracı tanıtmak için bayilere baya bi insiyatif vermiş fiyat konusunda. Heyecanla bekliyorum şimdi. Araç gelsin ss ler hemen burda;)

harika fiyat almışsınız liste fiyatı ile karşılaştırıldığında.neredeyse 15000tl indirim demek bu.
  • dediğim gibi oradaki temsilcilere baya bi insiyatif verilmiş durumda. Aracı 2012 nin sonuna kadar piyasada göstericekler. 2013'de fiyatlar çok başka olucak bunu da soyliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomic___

arkadaşlar AMG Sport A200 + Cam Tavan 75000 tl ye anlaştım dün bayiyle. Bayi ismini veremeyeceğim ama biraz pazarlıkta zorlayıcı olun Merco bu aracı tanıtmak için bayilere baya bi insiyatif vermiş fiyat konusunda. Heyecanla bekliyorum şimdi. Araç gelsin ss ler hemen burda;)

hAYIRLISI OLSUN
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.