Şimdi Ara

A-CLASS (203. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.125
Cevap
55
Favori
351.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun aracınız. Hava üflemeye başlaması için sağdaki "0" konumundaki kademe ayar düğmesini sağa çevirip klimayı açmanız ve A/C düğmesine basmanız gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vengefulghoul

Hayırlı olsun aracınız. Hava üflemeye başlaması için sağdaki "0" konumundaki kademe ayar düğmesini sağa çevirip klimayı açmanız ve A/C düğmesine basmanız gerekir.

kitapçığı okudum, A/C tuşunun buğulanmalarda falan fonksiyonundan bahsedilmiş, A/C açık olmazsa yazın soğutmaz fln yazıyodu onu hatırlıyorum ama A/C açık olmazsa kışın motor sıcaklığıyla araba ısınmaya çalışır gibilerinden bi bilgi görmedim... o yüzden tereddüt ettim
    cevaplar için teşekkürler
  • Arkadaşlar aracımızda hoparlör ayarı yapamıyor muyuz acaba bulamadım ayarlardan.
  • "Hold sistemi de gayet iyi işliyor. Işıkta durdunuz, frene bastınız. Bir kez daha basarsanız Hold yazısı ekranda çıkıyor ve ayağınızı frende tutma zorunluluğunuz ortadan kalkıyor."

Bir inceleme de yukarıdaki yazıyı okudum.Benim aracımda ekranda Hold yazısı çıkmıyor.Sadece start stop aktifken araç stop ediyor.Ayarı mı var yoksa farklı bir durum mu var.? Aracım 2016 Temmuz çıkışlı A180d AMG.
  • egzersayz kullanıcısına yanıt
    Müzik çalarken en altta sağ köşedeki müzik notası işaretine basarsanız hem equalizer hem de balance/fader menülerine ulaşabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: egzersayz

"Hold sistemi de gayet iyi işliyor. Işıkta durdunuz, frene bastınız. Bir kez daha basarsanız Hold yazısı ekranda çıkıyor ve ayağınızı frende tutma zorunluluğunuz ortadan kalkıyor."

Bir inceleme de yukarıdaki yazıyı okudum.Benim aracımda ekranda Hold yazısı çıkmıyor.Sadece start stop aktifken araç stop ediyor.Ayarı mı var yoksa farklı bir durum mu var.? Aracım 2016 Temmuz çıkışlı A180d AMG.

bir kez daha basarsanız hold yazısı ekranda çıkıyor ?

frene bastıktan sonra ayağınız hala frenin üstündeyken, ayağınızı kaldırmadan tekrar freni sertçe iteceksiniz, kick yapacaksınız
    yani fren pedalında 2 kademe varmış gibi düşünün
  • Hocam hava karlı aracı henüz kullanamadım ilk fırsatta dediğinizi deneyeceğim.

@vengefulghoul

Hocam dediğinizi denedim ama olmadı diye hatırlıyorum yada start stop aktif olduğu için direk stop etti araç.Havalar düzelsin daha detaylı deneyeceğim.

@he_man
  • quote:

Orijinalden alıntı: egzersayz

Hocam hava karlı aracı henüz kullanamadım ilk fırsatta dediğinizi deneyeceğim.

@vengefulghoul

Hocam dediğinizi denedim ama olmadı diye hatırlıyorum yada start stop aktif olduğu için direk stop etti araç.Havalar düzelsin daha detaylı deneyeceğim.

@he_man

Hold'un devreye girmesi için araç tam durduktan sonra tam fren yapmalısınız (sonuna kadar frene basın) iki defa frene basmanıza gerek yok

Bu arada grubumuz bu :https://www.facebook.com/groups/Mercedesw176Turkiye/?ref=bookmarks

• Hold sistemi çalışıyor ben sert basmıyormuşum frene.Ayrıca equalizer ayarlarını da buldum teşekkür ederim.

@he_man
    @maxalanya
    @vengefulghoul
  • Selamlar,

Makyajlı kasa amg paket benim aracım, geri geri giderken yan aynanın asagi doğru otomatik inmesi olayı yok mudur? BMW'lerde falan vardı bunda da vardır diye düşündüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Selamlar,

Makyajlı kasa amg paket benim aracım, geri geri giderken yan aynanın asagi doğru otomatik inmesi olayı yok mudur? BMW'lerde falan vardı bunda da vardır diye düşündüm

Aracınızda opsiyonel ayna paketi yoksa o olay yok

Standart gelmiyor bu özellik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Selamlar,

Aracınızda opsiyonel ayna paketi yoksa o olay yok

Standart gelmiyor bu özellik

Yok galiba, teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba
    c ile a arasında kalan birisi olarak a 200 amg almayı düşünüyorum 1.6 ve 156 bg'lik bir araç
    özellikle istanbul'da yoğun trafikte ve normal trafikte aracın yakıt tüketimi nedir
    şimdiden teşekkürler
  • M1A2Abrams M kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle söyliyeyim istanbul'da arkadaşım 2 sene boyunca 10-11 lt yakıyordu A200 ile sürekli şikayetçiydi yakıttan. Şimdi 3.20i ye geçti Bmw daha az yakıyor 1-1,5lt. Yol tutuşu A200 ün çok daha güzeldi BMW den diyor. Ben A180Cdi kullanıyorum yakıt olarak gayet tatmiknar ancak hızlanmalarda çok bir beklenti içinde olmamak lazım.
  • selamlar a180 benzinli ikinci el almayı düşünüyorum ama parçası çok pahalı mı ? yani herhangi bir arıza durumunda parça değişecekse garanti kapsamında da değilse çok cep yakar mı? VW'ye göre arasında ne kadar fark vardır şimdiden teşekkürler
  • Aracımı satıyorum arkadaşlar llgilenen olursa malum site ilan no 412777507
  • Nuada0306 N kullanıcısına yanıt
    2yıl golf 1yıldır da a180 kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim ki kesinlikle çok daha pahalı hatta 2 katı. Vw de 600-700e olan bakımlar MB de 1300-1400 TL. Şöyle bir şey geldi başıma: biri benim araca geri geri gelirken vurmuş. Park sensörlerinden birini düşürmüştü. Servis sadece 1 sensöre 390TL istedi. Tampon indirme de 100Tl tabi. Valla garantisi bitince özel servislere kaçıyorlar genelde.
  • copyright05 kullanıcısına yanıt
    Anladım , büyük ihtimalle almayacağım şanzıman , motor vs arızası olursa bütçem çok sarsılır.Teşekkür ederim
  • Nuada0306 N kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız ama MB şanzuman ve motor konusunda arıza olasılığı düşük bir markadır. Alırsanız çok keyif alarak binersiniz. İstanbul Ankara gibi büyük şehirlerde yetkili servislerden daha başarılı özel servisler düşük maliyet çıkaran.
  • arkadaşlar a180lerde torpido soğutma var mı ? aracım 2014 amg
  • 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.