Şimdi Ara

A-CLASS (202. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.125
Cevap
55
Favori
351.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

quote:

quote:

quote:

quote:

Şu "Servis A 5 gün geçti" yazısını kaldırmanın bi yolu yok mudur? Tamam 1 sene oldu da araba daha 6500 de, erken daha bakıma da yazı sinirimi bozuyor

Evet siz ne yapıyorsunuz?
    Mercedes araçlarda 15.000 km ya da her sene periyodunda servise gitmeniz gerek.
    Eğer gitmez iseniz aracınız garanti kapsamından çıkar.
    Düzenli servise giderseniz eğer bir sene daha ek garantiniz olur.
    Hemen servise götürün aracınızı :)

ne kadar sürüyor acaba ilk bakım? Zaman olarak yani. Araba lazım da

Bilmiyorum ben götürmedim daha önce hiç. Mercedes araçlarımı hep bakım aralıklarında sattım da :)

Servisi arayıp sorabilirsiniz kaç bakımı ise.

Mercedes araçlarda eğer 15000km olmadı ise her senesi dolduğunda servise yine de götürmeniz lazım. Ama 3 ayda 15000km yaptı iseniz yine götürmeniz lazım

İyi forumlar

Randevu ile gelirsek öğlene kadar veriyorlarmış geri. Ama 1300-1400 lira dedi goturucez mecbur

Hangi şehirdesiniz? Birden fazla servis varsa arayıp fiyat sorun

Maslaktayim direk 2-3 tane var civarında en yakindakine sordum digerlerine de sorayım. Yetkili servis olduğu icin fiyatlar sabittir diye düşünmüştüm ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Direk söyleyin telefonda fiyat araştırıyorum uygun yere yaptırcam diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 45000 bakımı geldi arabanın

2014 a 180 amg benzin otomatik

Ne kadar tutar sizce
  • Merhabalar, aranızda yeniyim. 2013 model a180 urban benzinli aracım var... Bu aracın ekranında video izleme-navigasyon-telefonun akranını aktarabilme gibi imkanlarım varmı..İlave bir kabloyla veya bi yazılım yüklettirerek.
    Teşekkürler şimdiden...
  • heryerde 2017-18 gibi mercedes a sedan çıkacağını yaazıyor.
    2017 sonundan bmw 1 sedan (f52) modeli geliyor. bu yüzden mercedes a serisininde sedan modelinin çıkacağı söyleniyor. cla serisinin bir miniği olarak.

bilgisi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

heryerde 2017-18 gibi mercedes a sedan çıkacağını yaazıyor.
    2017 sonundan bmw 1 sedan (f52) modeli geliyor. bu yüzden mercedes a serisininde sedan modelinin çıkacağı söyleniyor. cla serisinin bir miniği olarak.

bilgisi olan var mıdır?

hocam c serisi ile cla serisi arasına gelecek diye yazmışlar

http://otoajanda.com/c-class-cla-arasina-a-sedan-mi-girecek

ama Türkiye'ye gelir mi acaba ben de onu merak ediyorum.

• mertomaniak M kullanıcısına yanıt
    keşke gelse bende merakla bekliyorum.

a3 sedan ve çıkacak olan bmw 1 sedan modelinden sonra, iyi olur bu model.
    ve görünüş olarak, a3 sedandan daha iyi olabilceğini net söyleyebilirim.
  • değerli dostlar naçizane 2013 model A-180 CDI araç aldım 96000 km de şu an,triger seti kayışlımı zincirlimi bazıları kayışlı diyor bazıları zincirli diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Arkadaşlar 45000 bakımı geldi arabanın

2014 a 180 amg benzin otomatik

Ne kadar tutar sizce

Yardım edebilecek olan var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracı alan arkadaşlar da muhtemelen benim şimdiki durumum gibi a3 ve 1.16 arasında kalmıslardır. Neden bu aracı seçtiğinizi yazabilirseniz çok sevinirim. Bir de çokça şikayet edilen trim sesleri ve rüzgar sesi makyajlı modellerde de var mı?

Aklım arkadan itiş, kaliteli motor ve şanzımandan dolayı 1.16 diyor ama o aracın gereksiz uzun burnu, plastik ön konsolu da beni mercedese itiyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben motor performansı olarak değil, tamamiyle dış görünüşü ve içindeki ambiyans için amg tercih ettim.
    spor koltukların arasından sızan o ışıklar bile beni benden alıyo.

benim 2014 trim sesi yok, rüzgar sesi 110 dan sonra var. ama şehir içi ben bu hıza çıkamadığım için rahatsız olmuyorum
  • 2016 model a200 amg için konuşacak olursak, muhteşem iç-dış dizaynı, harikulade direksiyonu, sizi saran sportif koltukları, dynamic select ve 156hp'lik motoru ile tercihte zaten öne geçmeyi başarabiliyor. Bunların dışında kabinde kapıyı kapattığınızda o dış dünyadan izole olmayı, ama gazladığınızda da hafif turbo hırıltısını içeri usturuplu veren akustik anlamında da en beğendiğim araç oldu A serisi. BMW'nin hem iç malzeme kalitesi ve bana göre sıkıcı konsolu ve arkadan itişin İstanbul şartlarında işleri daha da zorlaştırması gibi etkenler ve pek keyif alamadığım sürüşüyle elendi gitti açıkçası. A3'de de aynı şekilde, sıkıcı konsol dizaynı ve içi ekstra ödemelerle doldurulsa da bana göre ruhu boş-line ve DSG sorunsalıyla birlikte elenmiş oldu.

Kısacası, eğer bu seviyelerde premium bir hatch planlıyorsanız A200 bence hem güç, hem tip anlamında tavsiye edebileceğim en iyi seçenek. Eksi yönüne bakacak olursak, sportif dizaynından dolayı arka tarafta görüş açısı diğerlerine göre biraz daha kısıtlı, ama ben kullandıkça hemen alıştım.

• Bugün Kocaeli Mengerler de 45000 bakıma girdim

Bujiler, silecekler filan da değişti, balatalar 7000 km sonra değişecekmiş.

1600 tl ödedim

Bakıma girecek arkadaşlara yardımcı olmak adına...
  • SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    bu ne ya benzinli araba 1600 tl
  • Arkadaslar aracimda r den d ye geciste veya tersi durumda aracta vuruntu oluyordu gecen hafta bakimla birlikte sikayetimi bildirdim sonuc islemler yapildi cozuldu dendi tekrar ederse vites kolunun degismesi gerektigi soylendi ve sorun devam ediyor ne derece dogru kolun degismesi neyden kaynaklaniyor olabilir vuruntu

• Arkadaslar sabah sabah yasadigim olay ve sonuc ne yapilabilir bunlara

A-CLASS

A-CLASS

2.resimdeki gibi bi kac yerde daha var daha buyuk .

• quote:

Orijinalden alıntı: The-Hulk

Arkadaslar sabah sabah yasadigim olay ve sonuc ne yapilabilir bunlara

A-CLASS

A-CLASS

2.resimdeki gibi bi kac yerde daha var daha buyuk .

hiç dokundurmayın olur böyle şeyler önemsiz kafana takma bakıma gittiğinde bi rütuş yaptırırsın olur biter

• Arkadaşlar aracına a45 görünüm için hiç parça taktıran var mı aramızda? Spoiler ile başlamak istiyorum ama fikirlerinizi almak isterim.

• A-CLASS

arkadaşlar arabayı alalı 1 ay oluyo, kitapçığı okudum anlamadım
    klima en sağdaki düğmeyi çevirince mi açılıyo ?
    A/C basmam gerekmiyor mu ?
  • he_man kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanız dileği ile,

A/C tuşuna basmanız gerekecektir klimayı açmak ve kapatmak için.

Konsolda ki ekranda da yazar A/C Off veya A/C On şeklinde.
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.