Şimdi Ara

A 150 yakıt tüketimi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
7.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benzinli A150 ile şehir içinde 170 milyona(tam dolu depo) 600 km yapabiliyoruz.Bu rakam bir benzinli araba için sizlerce normal mi? Şehir dışında 170 milyona yaklaşık kaç km yakar bu araba? Beni bilggilendirirseniz memnun olurum.

• Hocam bende de autotronic viteslisi var çok yaktığından şikayetçiyim.Antalya-Isparta arası 124 km yolu klima açık şekilde geldim yaklaşık çeyrek depo tüketti.Düz bir hesap yaparsak 54 lt depo kapasitesi var 1/4 13.5 lt'ye denk geliyor.Bu da 100 km'de yaklaşık 10.8 lt oluyor.Bu normal bir değer mi ben de bunu anlayamadım.
  • 95hp motor maalesef yeterli gelmiyor bu araçlara. bizdeki b150 de aynı şekilde çok yakıyor ve araba gitmiyor resmen.
  • istanbul-erzincan seferi yaptım kendim kullandım klima açık 720 km gittim.. max. hız 130 km
    aynı yolu gelirken daha hızlı geldım max. hız 160-170 km 540 km yaptım benzin bitti.
    anlıyacağın kullanımına bağlı basarsan yakarsın. şunu söyleyeyim uzun yolda emin ol arabadan okadar çok zevk alacaksın ki türkiye turu yapmak isteyeceksin. :)
    avrupa aracın gözünü seveyim..
  • Evet arabanın sürüşü keyif verici de klima açıkken sollamaya kalktığında bu keyif çileye dönüşüyor.
  • A 150 düz vites araç sahibiyim, 54+6 yedek depo (60lt) ile şehir içi gazlamadan 700 km yapabilecek kapasitede, yol bilgisayarı 22600 km ortalama da 7.3 lt gösteriyor , bu hesapla 55 lt yakıtla 753 km yol gitmesi gerekiyor, ki benzin bitti dediğimiz zaman 750 km görmemiz gerekir diye düşünüyorum. Biraz gazlayınca 8.5 - 9.0 lt gibi tüketim ortaya çıkıyor, bunuda saklamamak gerek.
  • gazı köklemek istersen o da para demek
  • Gazı köklemezsen de gitmiyor ki
  • 2005 Model 1.5 95 Beygir manuel şehir içi yakıt tüketimi ne durumda?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.