Şimdi Ara

A-101 'e Gelecek Vestel Venüs 5530 Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önceden, Asus Zenfone 5 kullanıyordum. Anakartı yanınca 480 TL gibi bir rakam talep ettiler...
    Ben de biraz araştırdıktan sonra bu telefonu uygun gördüm. Fazla para vermek niyetinde değilim, işimi görsün yeter... Özellik bakımından da eski telefonu aratmayacak gibi görünüyor.

1) Sizce alınabilir bir telefon mudur?
    2) 500-700 tl arası daha iyileri var mıdır ?

A-101 'e Gelecek Vestel Venüs 5530 Hk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byrolnik -- 1 Kasım 2017; 16:0:35 >

• 2 ay önce bim'e gelmişti. Kardeşim için aldım. Sosyal medyada vakit geçirmek için kullanılabilir.
    İşlemcisi SD 212 giriş seviye oyun oynatmaz. Android 6 ile geliyor, 7 güncellemesi yok sanırım. Kamerası tatminkar anı ölümsüzleştirmek için ideal. Şarjı 1 günü çıkarıyor. Bataryası çıkarılabilir. Tek eksi gördüğüm 0-100 şarjı 4 saat sürüyor, 1 saatte %30 şarj ediyor. İlk akıllı telefon deneyimin, diğerleri ile çok karşılaştıramıyorum.

Bütçeniz çok kısıtlıysa beklentiniz yüksek değilse alınabilir ama 700 TL verebiliyorsanız daha iyi modeller var. Lenovo K5 plus, Alcatel idol 3 5.5, Xiaomi modelleri var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • spor salonunda bende telefonun ekranını kırdım. yeni telefon bakınıyorum. 4g'li ve vodafone kullandığım için 800 mhz bandı şart olan. bu telefonu fiyatından dolayı radarıma almıştım ki snapdragon 212 dedin ve tüm sempatimi saniyede kaybetti telefon. halbuki fiyatıyla felan oldukça cazip duruyordu, 425 felan vardır, 1-2 yıl götürür diye düşünüyordum :)

• Hocam 2.el alsanız daha iyi ayrıca vestel pislik bir firma onlar yüzünden telefonlara ek vergi geldi ve cihazları sar değeri açısından güvenilmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snapdragon 212 işlemci nedir ya ? Şaka gibi.
  • Telefonu hanıma aldım. Kamera berbat, illa 3-4 saniye hareketsiz duracaksınız. Eski telefonu 5S di, kaç yıllık telefon, matematiksel olarak aynı megapiksellik kameraya sahip ama bildiğin çöp. Ekranı büyük olduğu için her türlü video seyretme veya ekran ile alakalı şeyler çok güzel oluyor. Genellikle mini oyunlarda denedik, güzel güzel çalıştı.

Önerirmiyim, fiyat/performans telefonu. Kamerası iyi olsa tadından yenmezdi ama malesef kötü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.