Şimdi Ara

A•101 - ALDIN ALDIN! - 27 NİSAN 2017 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
622
Cevap
30
Favori
176.338
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız. Benim aldığım 25 litre idi. Fiyatı da bu civarda idi.
  • cem_uA C kullanıcısına yanıt
    8:30 da açılıyor diye biliyorum. Kapıda kuyruk oluyor. Sıcak fırsatçı teyzelerinden atik olmak gerekir. Bizim ahali internette iyidir ama a101 bim metrobüs teyzelerinin eline gerçek hayatta su dökemezler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bime üretim yapan chefs markalı mehtap ürünleri kaliteli oluyor bazen de hascevher geliyor onlarda fiyatına göre çok iyi.

Tabi ürünlere ayrı ayrı bakmak da lazım ağırlığına malzeme kalitesine vs. Benim gördüğüm tecrübe ettiğim bu sekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 26 Nisan 2017; 17:13:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hi Level'ları bi bitiremediler
  • Arkadaşlar derin dondurucu nasıl almaya değer mi sizce?
  • Boya püskürtme makinesi ile ciddi düşünüyorum. Bilgisi olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Lezzetli

• Sherlock kitaplarınin fiyatları çok iyi inşallah fazla stok olur. Hoş bizim memlekette fazla yüzüne bakan olmaz o da ayrı.

• Sabah kuyruğa girdim, teyzelerden önce CEM marka tava tencere setini almak için. Ama sözde lojistik sıkıntısı varmış ta tencere tavalar gelmemiş miş.

Daha öncede defalarca şahit olduğum/duyduğum şey oldu sanırım, çalışanlar kendilerine ayırdılar galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Sabah kuyruğa girdim, teyzelerden önce CEM marka tava tencere setini almak için. Ama sözde lojistik sıkıntısı varmış ta tencere tavalar gelmemiş miş.

Daha öncede defalarca şahit olduğum/duyduğum şey oldu sanırım, çalışanlar kendilerine ayırdılar galiba.

Şimdiki durum ne oldu bilemem ama daha önce benzer şeyi şok markette yaşadım. Tedarikçi sıkıntısı nedeniyle İzmir'e gelmeyen ürünü geçen gün Yozgat'ta buldum.
  • BNYZ kullanıcısına yanıt
    bAŞKA BİR A.101 e gittim, oraya da sadece tavasının geldiğini söylediler. İşin aslı nedir merak ediyorum.
  • Tıraş makinesini aldım. 1 tane vardı burdaki a101'de. 22 lira fiyatına göre gerçekten sağlam ve güçlü motoru var. Çok beğendim. 10 liraya da Marie Claire'in siyah maskesinden alıp çıktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞeRmeH

Arkadaşlar derin dondurucu nasıl almaya değer mi sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Valiz nasıl alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: .S

Valiz nasıl alınır mı?

kalitesinden emin olabilirseniz fiyatı gayet iyi
    özellikle tekerlerini kontrol edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: .S

Valiz nasıl alınır mı?

101den daha önce valiz almıştım. Daha otobüse gitmeden tekerlek bölümü kırıldı. Otobüsten inince de tutma sapı kırıldı. Kutu niyetine kullanıyorum şimdi.
  • Öglen gittim.Bazı kitaplardan 2 tane vardı bazılarından 1 tane.Sonuçta istedigim 3 kitabı aldım.

Umarım bu kitap serisinin devamı gelir.4 TL bu tarz kitaplar pek satılmıyor...
  • Tencerelerin hiç biri yoktu Perpa A101'de tedarikçi sebebi ile gelmemiş doğru söylüyorlar..
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.