Şimdi Ara

98 Polo Sarsıntı Zor Çalışma Ve Stop Etme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar babamın 98 model 238.000de benzinli polosu var lpg hiç takılmadı araç özellikle sabahları marş yaparken zorlanıyor elektrik gelmiyor gibi oluyor anahtarı çıkarıp takınca güzel çalışıyor fakat çalıştığı anda devir düşüyor stop edecek seviyeye geliyor motorda titreme var rolantide 10 15 dakika çalışınca tüm bu anlattıklarım azalıyor sorunun büyük kısmı motor soğukken babam ustaya dün götürmüş boğaz kelebeği demiş temizlenmiş falan ama sorun yine aynı sizce problem ne olabilir arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende de polo classic 1.6 aft motor vardı. Kelebek problemi var doğru ama beyinden de olabilir. Kelebek sağlam olsa da Ecu sileceklerin olduğu yerde ve su alabiliyor. Bendeki rolantide tutamıyordu her boşa aldığımda stop ediyordu. Klima açınca da rolantide tutamıyordu. Sorun beyinde çıktı değişince düzeldi. Distribütör olsa ısınınca düzelmez diye düşünüyorum. Soğukken vagcom ile beyne bağlanıp benzin hava karışımı doğru mu bakılabilir. Ayrıca hava akışmetreden de olabilir bu sorun ama çok sanmıyorum. İyi bir vw servis bulabilir bence sorunu. Kendine has farklı sorunları oluyor poloların. Distribütör ayarını bile 3 usta gezip nette de araştırıp öyle yaptırabilmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.