Şimdi Ara

95 8Gb&n82 black 8Gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ben bu hafta içinde(büyük ihtimalle yarın)d900i mi satıp 2.el tel alcam sizce n95 8gb mı yoksa n82 mi almalıyım her açıdan bakarsak hangisini tavsiye edersiniz ama her açıdan bakarsak bana n95 in 8 gb artısı önemli deil n82 alırsam 8 gb micro sdhc alıcam 50 ytl ye hafıza dışında kıyaslarsak hangisi öne çıkar karizma,işlevsellik vb. her açıdan şimdiden saolunn

• n82 yi tavsiye ederim nedeni ise özellikleri hemen hemen aynı n95 8gb da kamera koruma kapağı yok,n82 nin flashı üstün,Kasası n82 çok daha iyi sana kalmıs ancak bence n82 black
  • n82
  • N82'nin flaşı daha iyi.

Ama N95'te dahili ekran kartı var.Kaliteli oyunlar oynayabilirsin.(bi siteden bakmıştım.)

Özellikleri hemen hemen aynı ama N95 8GB daha karizma.Ekranıda daha büyük.
  • n82karşılaştırması vardı daha iyi performans veriodu.
  • ikisini de alma p1i al
  • İkisi arasından N82 derim. N95 8 GB'ın ekran boyutuna çözünürlüğü yeterli değil bence. Fotoğraf kalitesi olarakta N82 daha üstün bir cihaz.
    Ya da sugarboy'un söylediği gibi dokunmatik ekran artısı ile P1i alınabilir. Üstünede paranız artar. Seçim sizin tabiki
  • Black
  • arada fazla fark kalmadı n95 8 gb al
  • n82 al.en iyi 5mp telefon
  • quote:

Orjinalden alıntı: kazim.erdemli

n82 yi tavsiye ederim nedeni ise özellikleri hemen hemen aynı n95 8gb da kamera koruma kapağı yok,n82 nin flashı üstün,Kasası n82 çok daha iyi sana kalmıs ancak bence n82 black

N82 BLACK ı alacak internet sitesi bulamadım.....
  • n95 8gb geniş ekran kızaklı yapı ve hafızasıyla n82 den ayrılıyor.
    n82 ise kaliteli kamera xenon flaş ve bar tipi olmasıyla ayrılıyor.

taşınabilirlik olarak n82 daha makul ayrıca malzeme kalitesi n95 8gb tan bir parça daha iyi.
    geniş ekran çok önemli değil ve kamera kalitesi önem arzediyorsa n82 derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.