Şimdi Ara

9 yaşındaki Halil’in annesini kahreden feryadı: Anne artık ölmek istiyorum(Destek Olun Arkadaşlar) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
4
Favori
14.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
545 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Küçücük bir cocuk uzerinden prim yapmaya calisanlar, siz sag ustte gelen arti tiklerini gorunce orgazm oluyorsunuz sizi anliyorum, X kisinin Allah yardimcisi olsun lafindan nasil bir sey cikartirim da artimi alirim mutlu olurum ve keyfime bakarim modundasiniz. Nasil poh pohlanirimin derdindesiniz, aykiri olunca adam mi oluyorsunuz, cidden yazik. Burada suclu aramak yerine sureci takip edin, eger maddi bir yardim gerekliyse, yardiminizi insanlik adina yapin, inanciniza gore duanizi edin veya edenlere saygi duyun. Hosgorulu olmak bu kadar zor olmamali..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzlediğim çoğu +18 videodalardan daha rahatsız ediciydi benim için izlemek. Çocuğun feryatlarına içim parçalandı gerçekten umarım en azından kaşıntıları diner bir şekilde
  • Kurdeşen geçiren vardır heryeriniz kaşınıyor ölümden beter bence keşke yardımcı olabilsem

• quote:

Orijinalden alıntı: sosyalfacia22

Kurdeşen geçiren vardır heryeriniz kaşınıyor ölümden beter bence keşke yardımcı olabilsem

Bence çözümü dalağı biraz yakarak immunoglobulin sentezini azaltmaktır zor bir hayat bekliyor

• Allah yardimcilari olsun icim parcalandi. İnsallah ne gerekiyorsa yetkililer yapar

• hasanb35 H kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle ve kesinlikle katılıyorum. O anne baba bunu bilerek yapıyorlar ve hiç bir vicdan azabı pişmanlık duymak yok. Aileye yaptırım uygulanmalı gerekirse bu ve diğer çocuklar ellerinden alınıp yetiştirilmeli.

• Konuyu uplayalım
  • Up.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devlet büyüklerine yazmak lazım toplu bir şekilde.

Cimer ve bimer . Buraları doldurmak gerek bu haberle.

Akp chp mhp iyi parti ye yazmak gerek.

• Up..

Ve 2 gündür aklımdan çıkmıyor. Hani abartma felan değil, zaten niye yalan söyleyeyim elime ne geçecek.

O yaşta ve boyda sokakta çocuk görünce aklıma geliyor direk.

İnş. hayırlı bi haber gelir.

• Ben her gün rahat uyuyabiliyorken bu yavrucağın acı çekmesi içimi parçalıyor. Bu haberi gördükten sonra gün içinde defalarca aklıma geliyor ve parçalanıyorum... Keşke elimden birşeyler gelebilseydi...

Lütfen bir şeyler yapalım, bu konuyu güçlendirelim. Belki sesimizi duyan olur...

Güzel çocuk ölme ne olur...

• Allah acil sifalar versin. Guncel

• Arkadaşlar amatör şekilde konu açtım.Katılmak isteyen buyursun;
    https://www.change.org/p/sağlık-bakanı-dr-ahmet-demircan-9-yaşındaki-halili-kurtaralım-sağlık-bakanlığı-sahip-çıkmalı-göreve-davet-edelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 575m -- 18 Şubat 2018; 0:21:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 575m

Arkadaşlar amatör şekilde konu açtım.Katılmak isteyen buyursun;
    https://www.change.org/p/sağlık-bakanı-dr-ahmet-demircan-9-yaşındaki-halili-kurtaralım-sağlık-bakanlığı-sahip-çıkmalı-göreve-davet-edelim

Heryere paylaşıyorum emeğine sağlık

• Rabbim acil şifalar versin. Elimizden geldiğince destek olalım. Çaresiz dert yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 575m

Arkadaşlar amatör şekilde konu açtım.Katılmak isteyen buyursun;

8 olmuş, paylaşıyorum, paylaştırıyorum...
  • Umarım en kısa zamanda çaresi bulunur.

İki yaz önce bir kaşıntı hastalığı yaşadım. Rahatsızlık demiyorum bakın hastalıktı resmen. Doktora gitmeye direnen biriyimdir. Ha geçti geçecek derken bir ay falan oldu. Duşa girerim artar. Hava sıcak yaz terlerim artar. Kaşıntı başladı mı sinirden delirtiyor ve geceleri artar. Bu küçük kardeşimizin belki onda biriydi çektiğim ama neyse ki doktor iki tane krem verdi. Bir gecede geçirdi.

Konuyu şuraya bağlayacağım. Ölmek istiyorum feryadı çok içten o masumun. Belki şimdiden psikolojisinde kalıcı hasarlar açmış olabilir. Bir an önce iyi olması için dua da edelim elden ne gelirse bağış vs yapalım. Gerçekten çok üzüldüm şahsen.

• Hiç bir sağlık çalışanı falan yok mu yav, bu konuda yorum yapacak. Nedir ne değildir diyecek. Bir de bu ailenein adresine falan ulaşılabilir mi ki.

• Zenginlerden biri hic mi gormuyor cocugu anlamiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • +++++++++++++++++++++++++++++++++
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.