Şimdi Ara

9 yaşındaki Halil’in annesini kahreden feryadı: Anne artık ölmek istiyorum(Destek Olun Arkadaşlar) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
4
Favori
14.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
545 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah yardımcısı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah kendisine şifa versin. Yürek burkan bir şey gerçekten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah acil şifa versin küçük kardeşime inşallah
  • Nasıl bir illetmiş bu böyle ya Derdini veren çaresini de verir inşallah.
  • Allah şifa versin. Yatıp kalkıp şükür etmemiz lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

Bu değil ama bunun gibi bir hastalıkla 27 yıldır yaşıyorum. Yaşamak zorunda olduğum için.

Nedir merak ettim? Ozel degilse tabi. Tik falan mi?

• Etrafinda dermatalog tanidigi olan varsa bir sorsa iyi olur aslinda. Çaresi olan bir seydir umarim. Elimizden gelen bir sey varsa aileye yardimci oluruz. Onemli olan tedavisi olmasi.

• Çocuğa neden sadece “merhem” sürülüyor? Doğru düzgün takip ettrmiyor mu bunlar? Seks yapmaya gelince tavşan gibisiniz doğan çocuğa da bakmak zorundasın.adam gibi bir hematoloji servisinde bu çocuğa immünsüpresif ilaçlar, ağrı kesici ve kortizon içeren kremler verilmedi mi? Verlmediyse bunlar nasıl doktor? Doktora gidlmediyse bu nasıl bir aile? Nerden tutsan elinden kalıyor

• Hassassiyetiniz için özellikle teşekkür ederim.

İnşallah çözüm yolu vardır bu rahatsızlığın. Gerçekten insan seyrettikçe kahroluyor.

• SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    ben de bu tip bişey var uzun süredir
    kolinerjik ürtiker tarzı bişey sanırım
    gerçekten baş edemediğim durumlar olmuştu
    askerde iken hiç kendisini belli etmeyen ama geldikten sonra yine olmaya devam eden hastalıkla nereye kadar gidicez orası muamma
  • Yukarı

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

Bu değil ama bunun gibi bir hastalıkla 27 yıldır yaşıyorum. Yaşamak zorunda olduğum için.

Nedir merak ettim? Ozel degilse tabi. Tik falan mi?

Epidermolysis bullosa yazın göreceksiniz

• Allah ım yardım etsin , acil şifalar nasib eylesin. Allah herkesin çoluğunu çocuğunu her türlü hastalıktan, kötülükten korusun.

İnsan bunları görünce sağlıklı olup şükretmediğine utanıyor...

• yok mu bir gelişme
  • Allah yardımcısı olsun. Videoyu izleyecek cesaretim olmadı. Çok etkileniyorum çocuklarla ilgili olunca. Eğer elimizden gelecek bir şey olursa yardım etmek isterim. Bu konuda gelişme olursa alıntı yaparsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Bu konuda ailelerin ciddi şekilde bilinçlendirilmeleri gerekiyor. Aile sonuçları büyük risk alarak ikinci çocuğu yapmış. Bencillik de diyebiliriz buna. Zaten akraba evliliği yapılmış. Çok büyük risk var. Buna rağmen çocuk yapma isteği engellenememiş. Bir şey olmaz mantığıyla yaklaşmamak lazım. Biz buna kader de diyemeyiz. Allah insana muhakeme yapabilmesi için beyin vermiş. Bellki sonuçları düzgün bir şekilde muhakeme edilmemiş. İlk çocukta da ailenin günahı olabilir. Çünkü akraba evliliği yapılmış.

Acil şifalar. Çok zor. Umarım çaresi bulunur. Eğer dediğiniz doğruysa, akrabasıyla evlenip, doğan çocuğun günahına giren bu tarz cahillerin çocuk sahibi olmamasını diliyorum. Üstüne üstlük ilk çocuğunu da bu yüzden kaybedip, inatla bir çocuk daha yapmışlar. Kusura bakmasın kimse. Bu cahillere ne kadar sövsen az. Evlenecek insan yok sanki.

• Yağlı egzama denilen genetik rahatsızlığım var. Sürekli yılan gibi deri döküyorum. Babamda da aynı. Yüzde özellikle çok kaşıntı oluyor. Deri kabuk kabuk olup kaşıntı yapıp dökülüyor. Sonraki gün bir daha sonraki gün bir daha. Ne deri bitiyor ne kaşıntı. Doktorların babama verdiği ilaçlar pek de etkili değil.

Ancak ben reklamdan görüp aldığım bepanthol sensidermden çok memnunum, tamamen geçirmiyor ama yüzden kafa ve vücuda kadar her yerde kaşıntıyı kesiyor, kabuklanmayı önlüyor. 2güne 1 yıkanıp sürüldüğünde hayat günlük gülistanlık. Acaba bu çocuğa da iyi gelir mi ki? Bilgisi olan var mı?

• videoyu izleyemedim hele 2 çocuk babası olarak. offff çok kötü
  • Arkadaşlar çocuğa ahbap kurucusu Haluk Levent ulaşmış Adana ahbap ilgileniyor umarım durumu daha iyi olur.. ekran resmî atamadım kusura bakmayın Twitter kullananlar ahbap Adana diye arayınca çıkıyor 🙏

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.