Şimdi Ara

9 milyon aboneli Enes Batur daha da iflah olmaz heralde (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
3
Favori
67.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
196 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim yeğenlerim bu videoyu izleyip gelip bana bunları derse ne olacak?Bu tür yaratıkların bu ülkede nasıl prim yaptıklarını hala anlayamıyorum!Ya bizim insanlarımız gerizekalı ya da bunlar birilerinin projesi.Başka bir açıklaması olamaz bunun.

Karşındaki insan senin amcan lan amcan!Hiç kafan basmıyor mu bu insanın duygularının olduğunu ve de senin büyüğün olduğunu?Hayatınız yalan ve para olmuş yazık şimdiki gençlere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B7TR

Ben artık Enes batur a sövmüyorum. O 9 milyon abonesi olan ergenlerin eline tablet önüne pc koyan ebeveynlerine sövüyorum HEMDE NE BİÇİM...
    Bazen ben bile yeğenime git tabletle oyna diyorum.Mesele güvenlikle alakalı.Biz eskiden sokaktaydık fakat sokaklarda herkes oynuyordu ve güvenliydi,herkes birbirini tanırdı.Şu an çocukları yollayamıyoruz.Ortalık pedofili dolu.Bayramda 1 tane bile çocuk gelmedi ya var mı böyle birşey? Kimse çocuğunu sokağa çıkarmak istemiyor.Evde de olunca belli bir yere kadar ilgilenebiliyorsunuz maalesef.Birde başka bir durum da eğitimli ve kendini geliştirniş biri olursanız çocuğunuzu da o yönde geliştirmeniz.Mesela ben eskiden bilim çocuk gibi dergileri takip ederdim böyle şaklabanlar yerine.Çünkü çevremden onu görmüştüm onu istiyordum.Ama böyle çocukların annesi instagramda salak salak kişileri takip eder,babası sabah akşam a haber izleyip maç takip ederse çocukta böyle basit bir insan olur ve basit şeyleri takip eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Youtube'un içerikleri artık çığrından çıkıyor. Öyle ki insanlar, birilerini küfürlerle aşağılamanın komik bir şey olduğunu düşünüyor. YouTube, YouTuber'ların çektiği videolar ve bu videoları izleyen kitlelerle, dudak uçuklatacak miktarda para kazanılan bir platform haline geldi. Bu nedenle artık bazı YouTuber'lar; daha çok izlenebilmek için, rezillik derecesinde işlere bile imza atıyorlar. (Webtekno)

Gerçekten durum berbat ve herkes para kazanmak için kendine bu yolu edinmiş.

• Ben amcamla boyle konuşsam babam beni vurur

• T-E-K- kullanıcısına yanıt
    Evet cocugu uzak tutmak ailenin görevi ama yüzde 80'inini cocukların olusturduğu 9 milyon takipcisi olan bir kişi de sorumluluklarını bilmeli. Eger bilmiyorsa yasal yollarla öğretilmeli.

Youtube ya da internette ne tür içeriklerin oldugunu herkes biliyor Ama Enes Batur direkt olarak cocuklara hitap ediyor bir video attığında anında binlerce kişiye bildirim gidiyor. 9 milyon çok yüsek bir rakam, biz tepkimizi koyalım ki o da sorumlulukları olduğunu anlasın. Bunu anlayamamanız da tuhaf.

• Böyleleri için söylenmiş güzel bir söz

Para için Anasını boyar babasına S**R.

Yazık çok yazık bu Bebenin yıllar önce ilk videolarından birine denk gelmiştim GAta pc ye çıkmış diyen bebeyle

Aynı ayardaydı şimdi biti kanlandı ama düşüşü çok kötü olacak çok O zaman ALLAH (cc) acısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FirstDr3aM -- 21 Ekim 2018; 12:26:52 >
  • ANIL007 kullanıcısına yanıt
    9 milyon abonesi olurken neredeydiniz

Ayrica kanal onun kanalı istedigini yapar

Egitici olmak gibi bir iddiasi yok kimseyide silah zoruyla abone etmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynısını amcam olacak şerefsiz karşıma çıksa bende yaparım hatta daha fazlasını,
  • T-E-K- kullanıcısına yanıt
    Ben ne yazıyorum, sen ne diyorsun...

• FirstDr3aM kullanıcısına yanıt
    Dusecegini zannetmiyorum.

9m aboneyi iki kisi falan zannettin heralde

• ANIL007 kullanıcısına yanıt
    Malim ben iq um dusuk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde "yeni ev" diye bir videosu geldi karşıma. Mesleğimden ötürü açıp bakmak istedim eve. Kolona kiriş dediği anda videoyu kapattım

• Amcası da işin içinde gibi. Tiyatro oynamışlar bence. Saçma sapan tokat atması, enes denilen dalyaprağın sırıtması vs. çok amatörce. Oyunculuk flash tv den hallice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaXiLoPeZ -- 21 Ekim 2018; 12:46:14 >
  • Amcasıyla nasıl isterse öyle alçalsınlar bizi ilgilendirmez. Ama bunları çocuklarımıza izletmeleri sorun acilen denetleme şart

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keske bende youtuber olsam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar abonesi olan bir insan nasıl olurda böyle saçma sapan bir hata yapar anlamış değilim. Yaptığı tam anlamıyla bir terbiyesizlik.

Ünlü olmak ve iyi bir konuma gelebilmek için ahmak olmaz lazım demekki.
  • Bu çocuk kimdir? Gevşek gevşek saçlarıyla da oynuyor.

• Bu ülkede toplasan 18 yas altinda olan 18 milyona yakin nufus vardir zaten her 1.8 kisiden biri enes baturun sacma salak videolarini izliyo ve ilerde 3nes batur gibi davranacaklar amk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ulan bir de "youtuber" diye saçma sapan bir terim ürettiler ya en çok ona deliriyorum. Sanırsın vatandaşlar aşırı eğitici belgesel seslendirmesi yapıyorlar. Kendisini tanımam etmem. Gündem konusu vesilesiyle birkaç videosuna bakıp kapattım. Bu kadar, ötesi yok. Ötesi olabilecek kadar bir vasfı yok çünkü. Vakit geçirebilme fiilini gerçekleştirecek kadar bile oyalayamıyor ama milyonlarca abonesi mevcut. Ya gerçekten söylenildiği gibi ebeveynler aşırı sorumsuz (ki en yüksek ihtimal burada yatıyor.) ya da şarkılarda bahsi geçen "şimdiki jenerasyon kendisinden sonraki gelecek jenerasyonun yıkımına tanık olacak" önermesini canlı yaşıyoruz. Bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathspell Omega -- 21 Ekim 2018; 13:25:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B7TR

Ben artık Enes batur a sövmüyorum. O 9 milyon abonesi olan ergenlerin eline tablet önüne pc koyan ebeveynlerine sövüyorum HEMDE NE BİÇİM...
    Onu "Enes Batur'u takibe izin veren ebeveynler." Olarak düzeltelim zira çağımızda artık pc veya tablet malesefki zorunluluk haline getirildi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.