Şimdi Ara

9 milyon aboneli Enes Batur daha da iflah olmaz heralde (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
3
Favori
67.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
196 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben artık Enes batur a sövmüyorum. O 9 milyon abonesi olan ergenlerin eline tablet önüne pc koyan ebeveynlerine sövüyorum HEMDE NE BİÇİM...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Youtube'un mutlaka kontrol altına alınması gerekiyor. 9 milyon'un 6-7 milyonu çocuktur ve bunlar geleceğin ebeveynleri olacak. Enes Batur için küfürlü videosuyla haber olunca daha çocuk yazık üzerine çok gidiyorlar falan denilmişti. Bir çocuk milyonlar kazanacak diye ülkenin geleceği yok oluyor. Uzun vadede toplumsal etkisi maalesef çok acı olur.

Amcasına da diyecek bir söz bulamadım. Açıklama videosunda bildiğin gülücükler atıyor. Çok belli zoruna gittiği ama para yüzünden sesini çıkaramıyor. İşin içinde menfaat olmasa ben kimsenin o kadar lafı yutacağına inanmıyorum. Çeker vururlar valla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanım dondu resmen. İstediği kadar şaka olsun ben amcama hatta herhangi birine böyle konuşamam. Hemde küfürlü
  • Yarın bir gün cep telefonunu yastığın kenarına sokuşturup annesine babasına böyle saçma sapan aşağılayıcı cümleler kuran sonra da dayak yiyip ağlayarak yüzü kızarmış halde videoyu sonlandıran çocuklar çıkar piyasaya. Şu teknoloji gerçekten bulunmaz nimet. İstersen bir ahlak anlayışı bile yaratabiliyosun ya da yıkabiliyorsun; ister iyi yönde kullanılır, ister bir silah niyetine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orkun Işıtmakı izleyin. En güzel içerikler onda. Enes Batur, Kafalar vs yalan

• önemli olan tek şey para kazanmak muhtemelen amcasıda kazanmıştır sıkıntı yok
  • kişiliksız herıfler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube'da "kışkırtma" videoları neden bu kadar tutuyor? Bu videoları çekenler ruh hastası onu anladık. Peki bu millet ruh hastası mı?
  • Tek basina butun jenerasyonu bitirdi bunu izleyen bir insan büyüdüğünde ne yapabilir ki?

• Başkası adına utanma durumu yüzünden videoyu izleyemiyorum. Amcaya ne yapılmış biri anlatsa. Videoya maruz kalmak istemiyorum, hem de beğenmediğim bir içeriğe maruz kalmaya katlanamam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilinç dışındaki kötülerileri açığa çıkarsın sonra vay efendim şaka tabi ki yemedim

Yiyenlere de afiyet olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 21 Ekim 2018; 5:42:10 >
  • Video acilmiyor ki

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 13 Ocak 2021; 13:19:25 >
  • Adam içindekileri söylemiş direk amcasina karşı,hele yengesine 200 300 kilo olmuş falan demesi tam iğrençlik. Insan şaka olsa bile amcasına sövermi lan böyle

Her zaman derim dünyada sosyal medyanın en çok bozduğu toplum biziz.Kendimizi deli gibi kaptırmışız internete.Boyle içi boş adamları zengin ediyoruz işte,bu adam ne videoları çekiyor şükür onu bile bilmiyorum,ilk izlediğim videosu bu saçma şaka oldu

• İsmi ney söylerseniz sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.