Şimdi Ara

9 milyon aboneli Enes Batur daha da iflah olmaz heralde (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
3
Favori
67.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
196 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• sanırım bu video
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Gidip yumurta çikolata vs karıştırıp meyve suyu yapmıyor en azından. Oturduğu yerden de video yapmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnny Quid kullanıcısına yanıt
    Edit:Videonun uzun versiyonunu izledim amcası sonda ağlıyor ve şakada olsa beni kırdın diyor. Ayrıca orada amcasının söylediği bir söz var"Sen fakirlik gördün mü enes? "Her şeyin özeti bu

İğrenç pislik herif. Ben utandım ben. Sen nasıl adamın karısına laf ediyorsun, karakterine laf ediyorsun. amcasıda hak ediyor zaten. Sinirlendiği zaman karaktersizsin sen dedi enese, içindeki gerçekleri söylemiş oldu. Az şeref olsaydı bu bebeyle bir daha takılmazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeyh-i Ekber İBN-İ ARABİ -- 22 Ekim 2018; 15:8:17 >
  • Amca 3. Seviyor demekki

• MrFlash16 kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 13 Ocak 2021; 18:27:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.
    hayatı sadece para olarak mı görüyorsun? Bu kadar basit misin?
  • Joffrey Baratheon - Tyrion Lannister

• Ulan pederle bir iş yeri açalım dedik, çökmeye çalışmayan kalmadı(haraç, mafya vs)... Mahalle kararttık, camlar aşağı indi neler neler. Hemde iki farklı şehirde iki farklı mekanda.

Şu şereften yoksuna çökmez mi kimse ? Bizim gibi garibana mı dadanırlar ? Şu veledi haraca bağlasalar iki dayasalar şakağına da bir aklı başına gelse. Kimse şu havadan para kazanan veledi görmüyor mu ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 21 Ekim 2018; 10:6:56 >
  • Para için insanlar birbirini öldürüyor. Velet amcasını para için aşağılamış çok mu?
  • Abiiiii bu ne ya? Adam amcasına etmediği küfür hakareti bırakmıyor karısına yani yengesine hakaretler ediyor. Ne için? 9 milyon abone yetmiyor daha fazlası için. Bu nasıl bir karaktersizlik.

Bunu takip eden yetişkenlerin de çocuklarına izleten rezil ebeveynlerin de minnacık aklını seveyim ben vallahi yazık.
  • Milyon tane takipcisi varsa senin bnm şu forumdaki cogu kişinin kuzeni kardeşi cocuklaridir 9 milyon abonesi varsa yakindir yeni eness baturlar gelicek...9 yaşindaki cocuk benden iyi küfür etmeye başladi agzida enes batur agzi gibi konuşup salya akittiriyor..video da küfürleşip saçma sapan haraketler yapan biri amcasina babasina neler yapar siz düşünün hassiyet kalite meselesi..

• Bu laflar hakaretler şaka değil, içinden geleni söylemiş. Malesef günümüz çocukları için çok kötü örnek. Saygı giderek azalıyor zaten, çocuklar gençler ailelerine büyüklerine böyle hakaretli konuşmaya başlayınca nolacak. Şaka yapıyorduk demeleri kurtaracakmı onları.

• Şu ülkede voleyi vuran birisi de zıvanadan çıkmasın arkadaş. Bu olay ve videodan sonra insanlar hala küçüklerimizin bu arkadaşı izlemelerine ses çıkarmıyorsa helal olsun diyorum. Çocuklara türk örf ve adetlerini öğretip ataya dedeye sevgi ve saygıyı aşılamak yerine, amcaya şaka adı altında neler söyleyebileceklerini öğretebilirsiniz.

Bu yeni akımda da şunu anlamadım bir türlü; tanıdığın insanlara say söv sonra aaaa şaka yaptım alındın mı diye şaşır, hatta tepki veren insanlara da ne kadar fesatsınız bizim aramızda öyle şeyler olmaz de. Noldu "Kavgada bile söylenmez" dediğimiz değerlerimize? Toplum olarak onur haysiyet ve şerefi 2 tık izlenmeye mi sattık nedir?

• ANIL007 kullanıcısına yanıt
    O senin sorunun.youtube da esrardan bahseden sarkilarda var ezhel gozltina alindiginda sizi gorememistim xD tek gordugum freeezhel di

Youtube da yine tonlarca cinsel icerik var

Bunlardab cocugunu uzak tutmak sizin goreviniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

.
    hocam bunu yapinca populer sekmesindeki videolar da gorunmez oluyir mu

oluyorsa super, hemen kurayim, vallahi biktim populerdeki sacma sapan videolardan

• Ne iğrenç insanlarmış.
  • ben amcama bunları desem beni kurşunlar
  • Teşekkürler ama PC'm yok maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunlara da bir denetleme şart. Milyonlarca çocuğu zehirliyorlar bu gereksizler.

• İğrenç...

Tek kelimeyle iğrenç...

Yazıklar olsun bu aşağılık karaktersize değer Verenlere.

Allah kahretsin sonradan görme haysiyetsiz mahlukları.Allah ailesine sabır versin.Sen adam olsaydın karın güzel olurdu vasıfsızsın diyor ve bunun adı kışkırtma şaka oluyor allah kahretsin ne günlere geldik.

Pazar pazar gerildim Ya sabır!!!

Umarım biri Bir gün Şu aşağılığa vakit ayırır.”psikolojik kışkırtma” adı altında gerekeni yapar.

Yüzsüz

Bir de özür videosu yayınlamış.Yarın da hiçbirşey olmamış gibi başka videolara devam edecek.

Tek kelimeyle aşağılık başka bir kelime bulamıyorum

Nereden girdim şu konuya gerim gerim gerildim Ya Allah kahretmesin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.