Şimdi Ara

8800GTS 130 derece

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün macununu değiştirmek için fanını söktüm kartın sonradanda fanının kablosunu bağlamayı unutmuşum oyuna girdiğimde kart 124 dereceydi ve hala oyunu oynatıyodu
    Sonra masaüstünde boşta bırakıp gittim kart 130 derece gibi bir değere gelmis ama hala kartta tık yok sonra kartı söktüm tabi metal yerlerine el değmiyor balkona koydum soğuttum kablosunu takıp tekrar calıştırdım kart normal oc degerlerinde tıkır tıkır calışıyo

Oyunda 124 derece iken bunu telefonla cektim
    http://img19.imageshack.us/my.php?image=grnt002ltf.jpg

Buda masaüstü 131 derece
    http://img19.imageshack.us/my.php?image=asdddde.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CominqUndone -- 12 Nisan 2009; 13:45:24 >

• baya dayanıklıymış o zaman kart.
    rv770 gpu sunda ısıya dayanıklı oldugu söylenip H4850 lerde ilk çıktıgı zamanlar bilhassa kartım 100 derecede ve takılıyo reset atıyo şikayetleri az değildi.
  • acaba g80 8800 gts'lerde böyle dayanıklı mı :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: metrixcafe

acaba g80 8800 gts'lerde böyle dayanıklı mı :D

denemek Lazım
  • bunların koruması filan yokmu işlemci gibi reset olayı?
  • Bir sonraki konunuz kasadan duman çıkıyor olmasın aman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevi şahsına münhasır -- 12 Nisan 2009; 14:58:35 >
  • haha az daha kart elinizde kalcakmış
  • ati kartlarda vpu recover var fazla ısınınca kapatıyor kart kendini uyarı veriyor

fakat nvidia dayanıklıymış helal yapana
  • maşallah iyi dayanmış garibim
  • Reset olayı oldu 140 derece res attı
  • hey yawum 124 dereceyken bile 73 fps veriyor ölümüne çalışıyor kart
  • Bir ara 2900xt lerde yumurta pişirme modası vardı keşke sende pişirseydin
  • Oha hocam naptın sen yaa
  • Benim bilgisayarci bir arkadasim vardi bana aynen söyle söyledi. isterse ekran karti 200 derecede olsun hic korkma bir sey olmaz. Ekran kartlarinda overclock yaparken mavi ekran hatasinin voltajin yetersiz olusundan kaynaklandigi söyledi. ve birde ekran kartinin ramlerden dolayi kaynaklaniyor. Ekran karti islemcileri yani gpular isinma olayinda cpulardan daha dayanikli. Ama fazla voltaja gelmezler cünkü ufacik bir voltaj degisikligi bile 200 watt ceken bir ekran kartinin 300 watt yada 400 watt gibi bir akimi cekmesini saglar buda aninda kendini belli eder özellikle güc kaynaginiz yetersiz ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiri -- 12 Nisan 2009; 16:19:23 >
  • Bu bi rekor...
  • erime noktasına ne zaman ulaşıyor bu kartlar
  • iyi bir deneyim olmus. Ben olsam hemen bilg. kapatırdım sen ii resim çekmişsin
    Bende pentium D işlemci soğutucusunu temizleyip fanı takmayı unutmustum bilg kitlenmisti posttada overheat hatası veriyodu kasayı actım heatsinki elledim elim yanmıstı 1-2 saat.
  • Sizin evde fırın var mıydı? Bence sizin fırını emekli edin artık yerine yenisi geldi
  • 140 derecede resetmi attı,çok ayıp etmiş bak şimdi olacak şeymi yahu
  • Demi ama 140ta filan res neymiş ben 200 bekliyodum ama 140da res attı tüm hayallerimi suya düşürdü
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.