Şimdi Ara

8800gt 1024mb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8800gt yı yenı aldım crysıs te hareket etmıyınce bı sorun yok ama ılerlıyınce agırlasıyor ve cod4 te fps cok az verıyo nedendır tam ayarını cözemedim nvidia kontrol panelden duzelır dıyolar bılgısı olan yazsın lutfen

• güncel bir driverı yükle..eskisini silmeyi unutma..
    edit:crysis de aa af falan acıksa kapa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksnake03 -- 28 Haziran 2008; 11:07:53 >
  • en son driver i kurdum zaten ayardan kaynaklanıyo bi aara ypmıstım hıc kasmıyodu onun ayarını cözmem gereklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi creed87 -- 28 Haziran 2008; 11:20:57 >
  • Crysis ben onu aklımadan bile geçiremem
  • Sürücü ayarları ve oyun ayarlarının görüntülerini koyun.

İşletim sistemini söyleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 28 Haziran 2008; 11:55:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

Sürücü ayarları ve oyun ayarlarının görüntülerini koyun.

İşletim sistemini söyleyin.

evet hocam birz bilgi ver ya?sistemi bilmeden nasıl bilecez biz
  • sistem intel core 2 quad 2.4ghz 4gb ram anakart gigabyte bi modelıydı yenı pc crysıste 800 600 low da olsa hıght ta olsa aynı yavaslıyo surucu verıyonu ekran 175.19 işletim sistemi vista 32bit ultimate

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi creed87 -- 28 Haziran 2008; 12:16:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: creed87

sistem intel core 2 quad 2.4ghz 4gb ram anakart gigabyte bi modelıydı yenı pc crysıste 800 600 low da olsa hıght ta olsa aynı yavaslıyo surucu verıyonu ekran 175.19 işletim sistemi vista 32bit ultimate

Hocam kesin bişey var imkansız lowda kasması anakartından olabilirmi acaba?bide vista sp1 i kur öyle dene çok garip bi durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 28 Haziran 2008; 15:15:59 >
  • Format at ve xp professional yükle. Düzelir. Güç kaynağı ne marka?
  • pcı ex slotu kaç x te çelışıyor cpu z veya everestten bak bakalım 16x olması lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.