C

Yüzbaşı
28 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 1)
Gönderileri
slm arkadaşlar ben bi pc topluyorum şu parcalar birbiriyle sorun çıkartırmı ve iyimidir öğrenmek istiyorum

anakart : GIGABYTE 970A-UD3 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2000MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0

işlemci : AMD FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm İşlemci

ekran kartı : POWERCOLOR HD7850 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11.1

ram : CORSAIR 8GB Vengeance DDR3 1600MHz CL10 Siyah Tek Modül

şimdiden teşekkürler
selam herkeze halo 4 oynuycak türkler aranıyor online süresi uzun olan arkadaşlar id lerini yazarsa tek oynamış olmayız
Arkadaşlar ben amerika serverindan snowboarda geçiş yaptım oynadığım süre içerisinde türklerin çoğu birbirinden bağımsız ve bazı türk kinshiplerinin referans isteme noktasına kadar geldiğini gereksiz kurallar koydugunu ve kınshipe aldıkları ınsanlara fazla yardımcı olmadııgnı oyunu fazlasıyla ciddiye alıp bazı arkadaşlaımızı rencide ettiğini ve bazı türk kin liderlerinin şaçma kaprisleriyle karşılasan arkadaslarımız oldugunu ve yardımcı olmadıklarını gördüm ve tanık oldum.Bu yüzden bende şimdi 4 arkadasım ve ben yeni bir kinship açmaya karar verdik. hedeflerimiz oyuna yeni başlayan arkadaslara yardımcı olmak oyunu sevdirmek hoş muhabbet sosyal bir ortam ve bol bol skırmis raidler ve instanceler yapmak 75 level oluptagelen arkadaşlarımızla haftanın hergunu raid olabılse hergun raidler yapmak isterdim ama haftanın bellı gunler raidler ve oyundan zevk almaktır gelmek isteyen olursa aşağıdaki kişilerle irtibata geçebilirsiniz

TurkishDragons
Berdof
Asdalsgot
Havgolgald
Cosagorn

Amacımız türk olarak birlik olmak ve benim kinshipme gelen arkadaşlara sonsuz yardımlarım olur ve benim kinshipme gelen herkesiin yetkisi olabilir istediğini bana sormadan kinshipe alabilir ve ben lider olmucam herkesin sözü geçer bu kinde
selam arkadaşlar bildiginiz uzere grid gibi serbes oynanan bi oyun sorunum su online a girince tam server lar cıkınca modem res atmaya baslıyor hic bi oyunda olmuo arkadas oynuyor sizce sorun ne olabılır yardımcı olursanız sevınırım
intel q6600 2.4ghz islemcim var bios tan bakınca sıcaklık 85 derece bu normalmidir ve biostan fan hızını nasıl arttırabılırım anakart gigabyte s series
oyunlarda cok kasıyo
beyler bende 4870 1gb var cod4 te ilk pc acınca 250fps sabit alıyo 2dk sonra 80 150 arası sayıklıyo nedendr islemci q6600 anakart gigabyte s series
8800gt yı yenı aldım crysıs te hareket etmıyınce bı sorun yok ama ılerlıyınce agırlasıyor ve cod4 te fps cok az verıyo nedendır tam ayarını cözemedim nvidia kontrol panelden duzelır dıyolar bılgısı olan yazsın lutfen
88.255.119.141:28960 sabotage
88.255.119.141:28961 headquertes
88.255.119.141:28962 search and destroy
88.255.119.141:28963 teamdeathmatch

Herkezi Bekleriz..
Hakkında
Forum İmzası:
steam id: randall871
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 556
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.091 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 126 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.