Şimdi Ara

// 8800 GTX SLI için PSU Yeterli mi ??//

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sistemimi yazıyorum. Bu sisteme ilave olarak bir adet daha 8800 GTX alıp SLI yapmak istiorum. Sizce PSU ikinci bir kartı kaldırır mı ? Şu anda sorunsuz çalışıyor sistemim..

MSI P7N SLI / E8500 / A-DATA 2*2 GB DDR2 800 / PYN 8800 GTX / LG DVD WRİTER*1 / CREATİVE AUDİGY 2 ZS 5+1 / RAİDMAX VOLCANO 630WATT/

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Değerli yorumlarınızı esirgemeyin

• İncelemede 5 yıldız almış.

işin enteresan tarafı 2 tane 8 cm lik fan olmasına rağmen 12 cm liklerden sessizmiş.

LİNKE BAK DERİMMM:::::

http://forum.donanimhaber.com/m_22102682/mpage_1/key_//tm.htm#22102682
  • Evet çok memnunum aslında çok sessiz çalışıyor ama 2. gtx için nasıl güveneceğimi bilmiyorum. Acaba kaldırmazsa tüm sistemi yakar mı ? Bunları çok iyi araştırmam gerekiyor. Aksi halde 2. kart kumar olur gibime geliyor.
  • sistemde aşırı o/c yoksa rahat rahat slı olarak kullanırsın
  • Yeterli gelmesi gerek
  • dostum verdiğim linke bakarsan ve firmanın kendisi bile onaylamıs SLİ READY diye...
  • Linki inceledim zaten fakat forumdan ir arkadaş o PSU tek 8800 gtx' i bile kaldırmayabilir demişti. Bu bayağı bir kafamı kurcalıyor bu konuda.
    quote:

Orjinalden alıntı: 01fatih

dostum verdiğim linke bakarsan ve firmanın kendisi bile onaylamıs SLİ READY diye...
  • dostum yanlış bilgi vermek istemem .
    onun için iyice araştır diye Tavsiye ediyorum..

sonra , 1 8800 gtx bile çalıştıramayabilirsin
  • arkadaşım benden sana prof tavsiye psu 300watt bile yeter yeterki sağlam marka olsun hee şunuda sölim yetermiş gibi gözükse bile ilerde sorun çıkartacak bi cihaz var oda h.d.d demedi deme
  • gayet yeterli hiç korkma
  • aman dostum ne diyosun ... :) ağzından yel alsın ben de ondan korkuyorum
    quote:

dostum yanlış bilgi vermek istemem .
    onun için iyice araştır diye Tavsiye ediyorum..

sonra , 1 8800 gtx bile çalıştıramayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a_akarsu -- 24 Kasım 2008; 11:26:45 >
  • wallahi dün compex fuarına gittim. orda oyuncu bilgisayarları kurmuşlar. ordaki teknik elemana sordum bu olayı. nvidianın SLI için tavsiye ettiği PSU 600 watt diyor. Yeter de artar diyor eleman. Yüreğime su serpildi birazcık. Hem psu, hem kart alıcak param yok çünkü
    quote:

Orjinalden alıntı: interyasin

arkadaşım benden sana prof tavsiye psu 300watt bile yeter yeterki sağlam marka olsun hee şunuda sölim yetermiş gibi gözükse bile ilerde sorun çıkartacak bi cihaz var oda h.d.d demedi deme
  • Çatır çatıt çalıştırır

Ekran Kartı formuna da konu açıp sor,ayrıca internette psu hesaplama siteleri var. Yaz sistemini ve ekran kartlarını bakalım kaç w power ihtyaç duyacak. ama büyük ihtimal yeter.
  • tamam. inşallah dediğimiz gibi olur. şimdi sıra geldi kartı bulmaya satmaya niyeti olan arkadaşların tekliflerini bekliyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: JANT!

Çatır çatıt çalıştırır

Ekran Kartı formuna da konu açıp sor,ayrıca internette psu hesaplama siteleri var. Yaz sistemini ve ekran kartlarını bakalım kaç w power ihtyaç duyacak. ama büyük ihtimal yeter.

• quote:

İncelemede 5 yıldız almış.

işin enteresan tarafı 2 tane 8 cm lik fan olmasına rağmen 12 cm liklerden sessizmiş.

dizayn ve mühendislik
  • sana yeter
  • Yetmezse en kötü ne olabilirki ?
    quote:

Orjinalden alıntı: yildize

sana yeter
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.