Şimdi Ara

84,90TL - Spigen Essential 10000 mAh 2 Portlu 24W Powerbank Şarj aleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kız arkadaşıma böyle birşey bakıyorum. Pek kaliteli gözükmüyr da fiyatı efsane bu özellikler için.

Daha renkli bu fiyatlarda ve özelliklerde birşeyler var mı denk geldiğiniz?
  • Aydolan kullanıcısına yanıt
    Sony 'nin var , kadınlar için biraz daha uygun bir renkte olanı
    https://www.hepsiburada.com/sony-cp-v5p-pembe-5000-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-p-TELSARJ5000PMB
  • Xiaomi 3. Nesil 10.000 lik almanızı tavsiye ederim, ama sağlam yerden, sahtesi çok var çünkü. Hem hızlı şarj var hem ince hafif, o da 2 portlu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    35₺ fark için 20000mah almak daha iyi değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzunca bir süre 69.90dan sattı bunu HB. Sıcak fırsat yok

• 84,90TL - Spigen Essential 10000 mAh 2 Portlu 24W Powerbank Şarj aleti
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Hangi üründen bahsettiğini anlamadım. Hangi 20.000 lik bu? Konuda bahsi geçenler hep 10 luk. Tam olarak hangi ürünü kastettiğini de belirtirsen fikrimizi paylaşırız tabi.

Xiaomi 10’luk 100₺ 20’lik 135₺ hb’de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hızlı şarj yok bunda. Tek port max 5V2.4A ama cihazlar genelde 5V2A çekiyor bu telefonlardan yani 10w dolayısıyla fiyat yüksek bile denilebilir. Xiaomi çok daha mantıklı

Ok, 20 lik teoride daha faydalı ve ekonomik görünüyor tabi. Ama pratikte nasıl o daha önemli bence. En önemli konu bu cihazların taşınması, çünkü bu sürekli yanında (cebinde, çantanda vs) taşıyacağın gerektiğinde kullanacağın bir şey. 10 luk rahatça taşınıyor, ağırlığı çok makul, nerede olursa olsun rahatsız etmez. Ama 20 lik (kullanmadım ama çok yorum okudum) büyük ve ağırmış, taşıma açısından sıkıntı çıkarabilir. Bana kalırsa 10 luk kapasite bakımından normal bir kullanıcıyı rahatlıkla idare eder. Ben çok sık şehirlerarası yolculuk yapıyorum, 8-9 st süren yolculuklarda bugüne kadar Xiaomiyi hiç bitiremedim. Ama tabi ben yolculuğa hep %100 dolu telefonlarla başlıyorum. Kısacası bana 10 luk fazlasıyla yetiyor. Burada asıl önemli olan senin ihtiyaç ve kullanım şeklin. Durum bu, kendine göre düşünür ve seçimini yaparsın. Her şeyin büyüğü hep iyi olmuyor 🙂.

Çok aydınlatıcı oldu ben annemle babama alıyorum o zaman 10’luk gayet yeter. Teşekkürler. 100₺ Uygun mu sizce

Xiaomi alacaksan 3. Nesil olmasına ve orijinal olmasına dikkat et. GG de orijinal satan birkaç yer var, yorumlardan anlarsın. Ben de anneme ve ablama aldım, daha hafif diye. Sanırım 120-130 civarı fiyatı var, 100 e satan da var ama orijinallik konusu önemli. GG de kupon, kampanya vs denk getirirsen daha ucuza alabilirsin. Ben 11.11 kampanyaları sırasında 60TL ye almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 20 Aralık 2019; 14:58:0 >
    HB çakma satmıyodur herhalde

Bilerek isteyerek satmaz elbet. Ama geçmişte çok yaşandı çakma çıkma problemi. HB nin satıcı olduğu ürünlerde en azından sıkıntısız iade imkanın olur.

ben de aynı ürünü almayı düşünüyorum ama acelem yok. tekrar düşmesini bekleyeceğim bu fiyatlara.

84,90TL - Spigen Essential 10000 mAh 2 Portlu 24W Powerbank Şarj aleti

• Konudaki ürün pahalı. 70 liraya satıldı o ürün Black Friday'de. Hatta yıl boyu neredeyse bu fiyattan satıldı. Şimdi kampanya var diye kandırıyorlar. Bir tek 20.000 Mah olanı güzel fiyattı 100 TL, onda da sadece Hepsiburada'da vardı kargolama sürecine güvenmediğim için alamadım, stok bitti.

Powerbank alacaksanız ya cepte taşınabilecek mini boyutlarda 5000'lik alınması daha ideal. Çanta ile taşınacaksa zaten 10-20 binlik arasındaki farkı boyut olarak hissetmezsiniz. Eh ağırlık olarakda bi 200 grama yakın fark olur. Ek olarak HB'nın daha önceden çakma ürün sattığına bizzat ve forumda alanlarca şahit oldum.
  • O değil de HB'dan ciddi ciddi alışveriş yapmayı düşünen var mı geçen ayki hezeyandan sonra?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 20 Aralık 2019; 17:44:33 >
  • Cuma günü aldım şu an geldi hb’den

HB’den 3.nesil olarak aldım ama kutuda 2s diyor doğru mu ? Baya jelatinler güvenlik bantları mi orjinallik barkodu gibi şeyler var ama orjinalliğini nasıl anlayabilirim?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.