Şimdi Ara

8001050F hatası SON BULDU!!!!!!! Geçmiş Olsun herkese (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.113
Cevap
0
Favori
47.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mj_dangerous

Ben şuan format atıyorum PS3'e, belki bir gelişme yaşanabilir diye düşünüyorum :=)

chipsetle ilgili bir hatayı formatla düzeltemezsiniz. Bence hiç dokunmamanız gerek. kapatın hatta. gerekli açıklama en kısa zamada gelecektir.
  • Bilgisayara indirip usb bellek kullanarak güncelleyebilirsiniz. PS3 adlı bir klasör açıp, içine de UPDATE diye 2. bir klasör açıyoruz. Update klasörünün içine de indirdiğimiz firmware dosyasını kopyalayıp ps3e takıyoruz. System update dedikten sonra "via storage media" seçeneğini seçerek update işlemini gerçekleştiriyoruz. Afiyet olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leadri

quote:

Orijinalden alıntı: yesilormancini

psnye giremeyen makine nasıl kendini güncelleyecek... update için psnye girmek gerekmiyor mu?

Ben dün gece 11e kadar oynadım. yattım. muhtemelen açmadığım için problemsiz. update için sony servise mi gideceğiz acaba

bunu bende merak ediyorum :)

Netden update dosyasını indirip flash bellek yardımı ile ps3'e atabilirsin..

Bu arada kardeşim kafeden aradı.Bende ki ps3 modelinin aynısını denedi onda da bu hata ile karşılaştı.Benim ps3'de neden böyle bir hata almadım çözemedim.İlginç bir olay...

• 24 saat bekleyin diyo pztesi akşamı yerel saat 8de düzelicek falan diyo
  • doğru bu şekilde update yapabiliriz .

Valla hayırlısı düzeltemeselerde ps3 slim verseler.
  • Birde System Settings Date and Clock'tu galiba oradan tarih ve saati manuel olarak değiştirip deneyebilirmisiniz? Belki çözümü olur. Deneyen var mı?
  • dükkanımda ki ps3 lerin ikisi çalışıyor ikisi çalışmıyor.ya hepsi çalış yada hiç çalışma.
  • İyi de update ile çözülecek mi bakalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßurak34tr

Harbiden psne bağlı olmayan makine update i nasıl indirecek bir an önce gelse bari.Ultimate team aldım doğru düzgün oynayamadan gitti

flash diskle update edebilirsin internet bağlantısına gerek yok.varsa dahi sadece update i netten yapıp 3-4- ay nete girmeyen makina nasıl oluyorda bugün hackleniyor?.o zaman update in çıktığı gün birisi virüs yazdı bütün ps3 lere bulaştırdı.uygun zamanı bekledi kırmızı butona bastı ve ps3 ler göçtü.mantığınız alıyormu bu hack olayını.

• Nedir şimdi durum? 12'ye kadar bekleyecek miyiz, sonra mı çalışmaya başlayacak lazlar gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toyyl

İyi de update ile çözülecek mi bakalım?

Çözülemiyecek.Maalesef ps3'lerimizde hiçbir zaman oyun oynuyamıyacağız...
  • @yesilormancini hocam ağzından bal damlıyor, nerde o günler

@eleman30 zaten bu akşam Ezel var, bitene kadar düzeltirler inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilormancini

doğru bu şekilde update yapabiliriz .

Valla hayırlısı düzeltemeselerde ps3 slim verseler.

ruyanda bile göremezsin

• quote:

Orijinalden alıntı: manjimaru

Birde System Settings Date and Clock'tu galiba oradan tarih ve saati manuel olarak değiştirip deneyebilirmisiniz? Belki çözümü olur. Deneyen var mı?

ben denedim bi faydası olmadı hala aynı hata yı veriyo
  • Faturasız spot cihazı alıp slim verirler mi ki?
  • quote:

Faturasız spot cihazı alıp slim verirler mi ki?

Hocam sen fazla kaptırdın bu geri çağırma işine galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: GkhnFB

quote:

Faturasız spot cihazı alıp slim verirler mi ki?

Hocam sen fazla kaptırdın bu geri çağırma işine galiba

Doğrudur hocam bu aralar çok hayalperest oldum

• ben sanslilardanim , umarim bir an once cozerler sorunu , 60 arkastan online olan yok
  • Şu an sadece bekleyebiliriz sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.