Şimdi Ara

8 Mbit Satın Aldım 5 Mbit İniyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 9 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • wisla (2 mesaj) 49heck (1 mesaj) ErenHncr (1 mesaj) Kéén (1 mesaj) ons159 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> 8 Mbit Satın Aldım 5 Mbit İniyor ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    856 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    merhaba arkadaşlar şuan 8 mbit kullanıyorum fakat en fazla 5 mbitle iniyor aşağıdaki resimleri kontrol ederseniz daha net anlayabilirsiniz.

SPEED TEST

|
    |

• Yüzbaşı
    514 Mesaj
    8mbps satın alıpta 8mbps hıznda kullanan birini tanımıyorum.
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Bende 8mbit kullanıyorum ama bende ayın başında hızlı oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    kablo veya modem alt yapın desteklemiyodur ve 8 mbits istiyosan en az 10 mbits alman gerekiyor...
  • Yüzbaşı
    856 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: 49heck

kablo veya modem alt yapın desteklemiyodur ve 8 mbits istiyosan en az 10 mbits alman gerekiyor...

dediğim gibi daha önce 8 mbit hızı kullandım eski modem bozulunca yeni modem almak zorunda kaldım yeni modemde 5.5 mbiti geçmiyor. Bir yerde aynı sorunu yaşayan oldu. bir kişi ttnet müşteri hizmetlerini aradı modem ile sistem arasındaki uyumsuzluktan olduğunu söylediler ve içerden halletmişler ben müşteri hizmetlerini aradım fakat hattımın desteklemediğini söylüyorlar peki daha önce bu hatta nasıl 8 mbit net kullandım mantısız değil mi
    |
    |
  • Teğmen
    115 Mesaj
    Ben bir sene boyunca 8 mbit aldığım internetimi 10 mbit kullandım. Daha sonra hiç bir değişiklik olmadan 5 mbit'e düştü. 3 sene de böyle kullandım asla 8 olmadı. Modem ise aynı modemdi. Adil kullanım kotasını geçince de 3 değil 2 ye düşüyor. Kaç defa arasam da; vıdı vıdı edip bir çözüm sunmuyorlar. Akıl sır erdiremedim.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.