Şimdi Ara

8 aydır geliştirdiğimiz oyunun Steam sayfasını açtık. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
21
Favori
27.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
666 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Anarsist_

epic games'e ya da gog'a gelirse satın alırım, steam'i boykot ediyorum.

kutlarım, başarılar dilerim.

görünüşe göre epic games'in tipik bir ölücüsüsün 

steam türkiye için dolar kurunu güncel alırsa türkiyede oyun piyasası çöker 3 günde.

https://steamdb.info/app/578080/

rusya bile 105 liraya alırken sen steam sayesinde 87 liraya alıyorsun 

• Tebrikler. Daha büyük projelerin konusunu görmek dileğiyle yolunuz açık olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı olsun hocam Allah utandırmasın.

• istek listesine ekledim hocam yolunuz açık olsun.

• Destek verelim

• Çok amatörce duruyor piyasa bunun gibi oyunlrla dolu tutmaz yani belki forumdan bir kitle elde edersiniz.

Bilmeyen arkadaşlara söyleyeyim yapılan işin büyük bir kısmı unreal engine oyun motorundan objeleri seçip seçip oyuna sürükleyip yerleştirmek. Unreal engine fragmanı gibi duruyor oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 hesaptan akşam ekliyorum

• pek ilgi çekici değil, tipik unreal oyunu gibi duruyor, tuvalet/internet cafe simulator'ün motoru ile yapılan oyunlar çok tutuyor, Türk yapımcılar fiyatlandırma yaparken saçmalıyor umarım aynı hataya düşmezsiniz.

• İstek listesine ekledim, güzele benziyor, başarılarınızın devamını dilerim. Umarım güzel sponsorlar bulur güzel yerlere gelirsiniz 🤲

• Yerli oyunlara tam destek up up up.

• Red dedstion 2 yada gta gibi oyunlar dışında, bu gibi ürettiğiniz oyunun "PC" de tutacağını düşünüyor musunuz ?

2.sorum ise, pc oyunu yerine fite fire ve pub mobile gibi anroid ve emülator de oynanabilen oyunlara yönelmeyi neden tercih etmediniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlgi çekici görünüyor satın alıp oynuycam, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

• Hocam fiyatı 20 lira değilde 18.90 gibi bir rakam yaparsanız kullanıcılara daha kolay ulaşırsınız.

• up

• İstek listesine eklendi

• Arkadaşlar, elinize sağlık.

Steam sayfasına en kısa sürede bir tanıtım ya da oynanış videosu eklemelisiniz bence.

Başarılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun gerçekten güzele benziyor. Ancak her ne kadar açıklama yapılsa da oyunda Türkçe seslendirme olmaması zoruma gitti. Sonuçta bu bir Türk oyunu, ve Türkçe seslendirme yok. Herhangi bir Alman oyununun Almanca yerine İngilizce çıktığını göremezsiniz, imkan olmasa oyun ertelenmeliydi Türkçe eklenene kadar.

• Destek verelim uplayalım hocam, cebimde son param da olsa alacağım bu oyunu. Desteklemek istiyorum, Twitch vs saçma sapan platformlara insanlar paralarını vereceğine böyle dostlarımıza destek verse çok daha iyi olur. Bu işin benim de tutkum olduğunu yeni keşfettim, yaş 20 ancak bakalım önümüzdeki süreçler neler gösterecek bize.

Umarım başarılarınız daim olur, Türkçe seslendirme kısmını yapmadan oyunu çıkarın derim ancak, muhakkak güncelleme olarak, bütçenizi ayarlayabilirseniz, Türkçe seslendirme ekleyin. Update olur paket olur ama bir şekilde bunu yapın hocam, 20 TL yerine 30 TL gibi bir fiyatı belki de daha fazlasını hak ediyor gibi görünüyor oyununuz. Sağlıcakla kalın..

• Aberrant Warden kullanıcısına yanıt

Aahahhaahah daha iyisini yapabiliyorsanız buyrun hocam, ne yapacak adamlar, yeni oyun motoru mu yazacak ? Sürükleyerek yerleştirmek dışında var mı oyun yapımında başka bir yol ? Milyon dolarlık bütçeniz yoksa, enflasyon ve kur altında sürekli genç olarak eziliyor ve bütçeniz kısıtlıysa böyle harika bir iş dahi ortaya çıkarmak çok iyi bence. Yani yapıcı eleştiri çok iyi çok güzel ama hasetlenip, kıskanıp böyle yorumlar yapmanız çok üzücü.

• @oturbikonusalim Teşekkür ederiz hocam. 20 TL olacak oyunun fiyatı. İlk hafta %10 çıkış indirimi uygulayacağız, 18 TL'ye gelecek.

@veni60 İleriki yıllarda sektörün daha iyiye gideceğinden şüphemiz yok hocam. Artık elimizdeki imkanlar, bilgiye ulaşmak daha kolay. Developer konusunda ise maalesef yardımcı olamayacağım.

@KanYeE Çok teşekkür ederiz.

@Sör Ayzek Niwtın Umarız daha büyük projelere girişebiliriz hocam. Zaman ne gösterecek biz de çok merak ediyoruz açıkçası.

@dragons4 İnşallah hocam.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.