Şimdi Ara

7500 tl bütçe pc + monitör tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monitör kavisli değil düz olsun istiyorum. Elimde 500 gb 860 evo m2 ssd var o yüzden harddisk almaya gerek yok. 7500 civarı bütçem var dar boğaz sıkıntısı yaşamayacağım bir sistem önerebilir misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhun_ZTRK -- 16 Eylül 2019; 14:43:32 >

• Hocam merhabalar. Bence bütçen biraz arada kalmış hani RTX 2070li makinelere yetmiyor ancak atacağım sisteme de bi tık fazla kalıyor gibi. Gerçi tam olarak fazla da denmez de. Neyse, ben kendim bu ay topladığım sisteme benzer hazır bir sistem önereceğim sana. Uzman değilim, yalnıca fikirimi söylüyorum.
    https://www.itopya.com/vok-gamer-amd-ryzen-5-3600-sapphire-rx-5700-8gb-16gb-ddr4-240gb-ssd-1tb-disk-gaming-bilgisayar/

Sistemin linki bu. Anakartı upgradeleyin bence seçeneklerden. Ben o anakartla aldım ama sizin bütçeniz sistemin hak ettiği bi anakart almaya yeterli. Monitör öneremeyeceğim, o oynadığınız oyun türüne göre çok değişken. İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysnkrtkn -- 16 Eylül 2019; 15:28:21 >

• ysnkrtkn Y kullanıcısına yanıt
    rx 5700 için çift fanlı versiyonları bekleyin diyolar hocam senin düşüncen nedir? memnun musun ekran kartından , extra fan yada soğutma sistemi aldın mı.
  • Bence yapmanız gereken 6bine kasa, 1500liraya da 10 gün önce aldığım ASUS MG248QR monitörü almak olmalı. 6binlik kasada da:
    R5 3600 işlemci indirimle 1300 liraya alınabiliyor.
    700 liraya b450 anakart.
    600 liraya 2x8gb 3200mhz ram.
    600watt güç kaynağı 400tl.
    500liraya orta ayar bir kasa.
    Buraya kadar 3500tl. Geriye 2500tl kaliyor ekran kartı için. İdeal bir sistem olacaktır. Ayrıntılı bir sistem önerisini akşam yapabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • münşi kullanıcısına yanıt
    Bu sistem nasıl olur sizce

7500 tl bütçe pc + monitör tavsiyesi
  • Orhun_ZTRK O kullanıcısına yanıt
    Güzel sistem anakart olarak Msı b450 gaming plus yada Msı tomahawk modeline göz gezdirebilirsiniz.
  • https://www.hepsiburada.com/viewsonic-xg2401-24-1ms-2xhdmi-display-freesync-gsync-fhd-oyuncu-monitor-p-BD805400?magaza=HangisiUygun

Moniör olarak XG2401 tavsiye ederim hocam. İstediğin tarzda curved değil, düz ve panel olarak çok kalitelidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.