Şimdi Ara

+70bin verip Volkswagen Alanlar Bi baksın ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
4.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kompressorpower

Ne dedim ben ? Deger kaybetmiyor ve kolay elden cikiyor sadece bu artilar var. Ben bu artilarindan dolayi alicam. Tanrı dsg yi korusun

Yok birsey demedin sıkıntı yok

Mesela 118 bin verip latitude alabilirsin 2015 dolu paket edc de sıkıntı çıkarmaz zaten dsg gibi ne dersin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vetenes kullanıcısına yanıt
    Naylona 118bin
    Yeni Mondi gelsede rakipsiz kalmasa b8 :) rakip yok satarda satar.

• @1 dostum fikir yapını anlıyorum kısmen doğru.

fakat arabanın yatırım maliyeti olduğu gibi işletim maliyeti de var. ne arabalar var hemen gidip yarın alabileceğim. gel gör ki 6 aylık vergisi 2500 lira aracına göre 1500 lira vs. . senin araba her yıl 5 bin lira pahalılaşıyor yani 70 bine aldığın araba 1 sene sonra 75 bin. fakat piyasası 68 bin. Böyle gerzek bir vergi istemi yok. + benzin ve bakım gideri bonus. es kaza aracı servise soktun bittiğinin resmidir. o yüzden sıfır vw e devam
  • quote:

Naylona 118bin
    Yeni Mondi gelsede rakipsiz kalmasa b8 :) rakip yok satarda satar.

Mondeo rakip mi olacak? Fordun ve koc grubunun doğuştan eksiği yok.

2013 model c max vardı bendem koc grubu o kadar aç ki donanım listesinde olan alarm ve kayar koltuk sistemini araca eklememiş.

Yani yeni mondeo kırpılmış olarak gelecek passat ile yakın fiyatlı olacak ve doğal olarak yine passat satacak.

• Peki sıfır temiz wv nin 2.elimi daha kuvvetli yoksa bu aracin mi 2.eli kuvvetli. Ayni anda satisa ciksa wv bir adim önde. Ama 2 sini de almam. Bayiye gitsen wv için sira bekletiyorlar.

• Hayır duymuyorum. Değil BMW 7 serisi dünyada emsalsiz bir araçta olsa 10 sene ne şekilde kullanıldığını bilmediğim 254.000 kilometre yol yapmış, boyası hasar kaydı olan bir araç almaktansa değil +70 bin verip VW almayı en dandik 0 kilometre aracı almayı tercih ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Herkes 11 yaşında, şehiriçi 12 litre yakan, park sorunu olan, büyük ve hantal bir araç almak istemeyebilir.
    70Bin bütçem olsa VW almam ama bunu hiç almam.

Hantal derken boy olarak dimi hocam? 3 litre motora hantal demediniz
    Mondilerle donemin passatlari karsilastirildiginda elini vicdanina koy soyle tasarim olarak mondi hep 1 gomlek ustun performans olarak 1 gomlek ustun donanim olarak bi gomlek ustun ancak fiyati yuksek oldugu icin vw kadar satamiyor.

• quote:

Mondilerle donemin passatlari karsilastirildiginda elini vicdanina koy soyle tasarim olarak mondi hep 1 gomlek ustun performans olarak 1 gomlek ustun donanim olarak bi gomlek ustun ancak fiyati yuksek oldugu icin vw kadar satamiyor.

Tasarım göreceli benim passat hoşuma gider senin mondeo başkasının 508.

Bu arada hangi motoru passattan performanslı ? Hani veri ?

Donanım için tercih yapmak en yanlış şey. Fransızlar bugüne kadar bol donanım sayesinde sattı. Bol donanımı ucuza satma politikası.

Ben mondeo kötü demiyorum. Sadece gerçekler.

Tdci Tdi den daha dayanikli, sorunsuz ve seri.

• Hasar kayıtlı araçla sıfır Golf -passat kıyaslandınız ya , dicek bişy yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dayanıklılık neye göre ? Tdi motorun hakkını yeme şimdi. Ayrıca tdi motor tdci den 1 litre az yakıyor. Bunu ikisini de surekli kullandığım için söylüyorum.

Ayrıca tdi 120 hp motor yeni passata 10.6 saniye 0-100 210 som hız verisi sunuyor koy bakalım mondeoyu ?

• E66 olunca akan sular durur.
  • Her BMW 7 serisi gördüğümde niye aklıma şu video gelir ki
    (bknz:https://www.youtube.com/watch?v=20HroiT0eWo
  • premium arac demek servise katlanmak demektir. ikinci el bir aracımda ağır bakım ve alt takımı değiştirmem gerekti 5 bin tl para ödedim özel serviste yetkili servis fiyatı 10 bin civarıydı. ki bu f sınıfı ses sistemi, varsa webesto arızası ya da yedek parça lazım olması bildiğiniz ağlatır adamı. klasik ama bu araçları almak kolay yürütmesi zor
  • kompressorpower kullanıcısına yanıt
    Bak sen bile Passat dedin simdi
    Demekki aklin yolu bir

• quote:

Senin o TDCİ motorunu şimdi TDI motor ile kapıştıralım gel bakalım.

2.0 150 ps TDCİ Mondeo...: 0-100..:..9.4..-..max hız..:..215
    2.0 150 ps TDI Passat.....: 0-100..:..8.7..-..max hız..:..220

1.5 115 ps TDCİ Mondeo...: 0-100..:..12.1..:..max hız..:..192
    1.6 120 ps TDI Passat.......: 0-100..:..10...:...max hız..:..206

TDİ motorunun LE MANS başarılarını bilirsin. Sorunsuzluk cümlesini kafadan kurdun farkındayım. Seri cümlesinide veriler ile açıkladık.
    Artık bu iki motoru duyduğunda 2.kez düşünürsün.
  • quote:

+70 milyar verip Volkswagen alıyorsunuz. (Golf - passat vs. neyse artık)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-2004-beyaz-7.30-dizel-192846882/detay

Örneğin şu aracı görünce pişmanlık duyuyor musunuz ? Lütfen dürüst olun fanlık yapmayın.

mevzu almak değil yürütmek siz hiç 1 yaşındaki 1.6 ile bunun mtv sini karşılaştırdınızmı hiç bakım fiyatlarını karşılaştırdınızımı masraf durumunda fatura nın kalınlığını katmıyorum ha bununla 100 km de yakacağın yakıtı 1.6 tdi ile 200 300 km de yakarsın

• Yani saçmasapan gereksiz bir konu.Şu konunun adminler tarafından kilitlenmesi lazım...
  • 2004 model 254 bin KM'de dizel ve BMW.
    Artı hasar kayıtlı ve komple boyalı. Üstüne üstlük modifikasyonlu.
    O aracın dizel de olsa nasıl kullanıldığını bilemezsiniz. Bir de rektefiye isterse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 31 Aralık 2014; 3:59:07 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.