Şimdi Ara

+70bin verip Volkswagen Alanlar Bi baksın !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
4.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • +70 milyar verip Volkswagen alıyorsunuz. (Golf - passat vs. neyse artık)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-2004-beyaz-7.30-dizel-192846882/detay

Örneğin şu aracı görünce pişmanlık duyuyor musunuz ? Lütfen dürüst olun fanlık yapmayın.

EDİT: İlanı sadece tipiyle ilgili fikir sahibi olunsun diye attım. Açıklamayı okumamıştım bile tipini aktarmak için yok 3.0 dizel yok 11 yaşında yok 250.000 devirmiş yok 40.000 hasar kaydı var yok bel altı boyalı gibi söylemlerle gelmeyin.

EDİT 2: İlanın sahibi sensin diyen olmuş sizce ilanın sahibi ben olsam o kırık el freni tuşunu detaylıca çekip atarmıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kompressorpower -- 31 Aralık 2014; 17:49:16 >

• İnsanlar yürütebileceği arabayı alıyorlar. 70.000 ve üzerine sadece vw satılmıyor bir çok markanın modeli var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes 11 yaşında, şehiriçi 12 litre yakan, park sorunu olan, büyük ve hantal bir araç almak istemeyebilir.
    70Bin bütçem olsa VW almam ama bunu hiç almam.
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    11 yaşında ama 1 yaşında vw den daha çok teknolojik, park sorunuyla alakası yok long değil sonuçta, hantal demeyin ama bunu kabul etmem !!!!!!!!!!!!!!!
  • Sizce sadece Vw modellerindemi var yüksek fiyat,daha bir kaç gün öncesinde Renaultun modellerine 10 bin TL zam yapıldığı haberi vardı görmediniz sanırım.Şu anda Türkiyede satılan tüm markalar ederinin çok üstünde bir fiyata satılmakta bunu sadece Vw ile genellemeyin.
  • Ucuz araba mı kaldı birader. Ötv araba fiyatlarını mahvetti.

• En azından vw den daha çok hakkını veriyorlar o paranın. Burda kastım daha çok ekonomik boş kaygıları düşünmek değil di. Kârın zararı karşılaması önemlidir. Hem daha fazla para ver hemde bu aracın hiçbir şekilde üstünü olmasın.
  • Her şey arabayı almakla bitmiyor. Bunun yakıtı var, kaskosu var, bakımı var, vergisi var... var oğlu var.

• 74 bin tl verip ilandaki bu tipsiz arabayı almam
  • Şu araba şuan piyasada bulunan focus passat insignia c180 vsvs hepsinden daha iyidir biliyorum cekemeyip eksileyeceksiniz ama gercek bu.

• Aracta 40 000 tl lik hasar kaydi var. Ustelik 11 yasinda ekonomik omrunu doldurmus. Istedigi kadar bmw olsun. O paraya 0 arac alirim.

• ben 70 deil 100k ya kadar passat alma niyetim var bu arabayı görünce hiç heveslenmiyorum çünkü bu arabayı yürütebilecek bütcem olduğunu düşünmüyorum ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alpine. kullanıcısına yanıt
    Biliyorum, çok çok 20 kuruş yerine 40 kuruş yakacak. Kaskosu modelinden dolayı daha düşük olacak. Vergisi yaşından dolayı pek farklı olmayacak. Peki gaza bastığında kafasını kaldırıp şahlanması, o duruşu için değmez mi bu masraflara ? Kâr edicem diye 100 milyara passat alırlar bu aracın masrafı kaç yılda 25 milyar farkı kapatır ? en az 10 yıl binilecek ki passatı alan kâra geçsin
  • Öyle katalogdan bakıp seçmek gibi olmuyor o işler.

-adam 70bine aldığı golfü 4 sene sonra en kötü 65'e satıyor.
    -aldığı bu süreçte golf onu gayet memnun ediyor, sorun çıkarmıyor, garantili araba
    -bakımı ucuz

sıfır golf yerine tutup bunu almış olsa mesela
    -250bin olmuş 7 serisinini ağır bakımının ne kadar tutabileceği hakkında en ufak bilgin var mı? Ön takım, yakıt filtresi, diskler, balatalar, amortisörler, belki şanzıman revizesi, klima kompresör dğeişimi, bozulan elektornik aksamların yenilenmesi vs. 10 yıllık 250bindeki 7 serisinın sırf ağır bakımı bile 6-7 bin tutar. Çıkaracağı sorunlara hiç girmiyorum. Kasko yaptırmadınız, trafik sigortasıyla idare ederim dediniz misal, ufak bir vuruş yaptığınız sağ far değişecek. Kaç para açn bakalım bir farı 2000 mi 3000 mi...
    -servisi çok pahalı, parçası çok pahalı, tüketimi çok pahalı, vergisi yüksek yani özetle işletmesi çok masraflı.
    -satılacağı zaman olacak 300-350bin, kimse istemez linea parasına vermek zorunda kalırsınız, onu da satamazsınız mecburi galeriye verirsiniz.

Daha çok yazılır kıyas çok abes olmuş vw olsun olmasın. Hani 70binlik sıfır araba yerine 2008 320 alırsınız vs gibi argüman sunsan tamam değerlendirilir fikirler ama, sıfır golf nere ikinci el 7 serisi nere. Elma ile armut. İki aracı alacak adamın beklentileri farklı olur. Yakıt ayrı dert, vergi ayrı dert, parça, servis ayrı dert. Bunlar olmasaydı herkes ülkede e39 540larla gezerdi bazı başka ülkelerde olduğu gibi.

• Ne gösteriş meraklısı milletiz, bu konu da kanıtıdır.
  • pulpa kullanıcısına yanıt
    Passat'a 30 milyar fazla verdin bu aracın güzelliklerinden mahrum kaldın. En az 10-15 yıl bineceksin ki passata göre 30 milyar fazla harcatsın.
  • Yaw bitmediniz hala 80 lerde yaşıyorsunuz be arkadaş.

• 70 bin+ araçları sadece vw mi satıyor ki? Markası BMW de olsa, 11 yaşına gelmiş ve elden ele düşüp kimde patlayacağı belli olmayan bir araç yerine 0 km vw yi tercih ederim.

• acxewd A kullanıcısına yanıt
    Sadece tip olarak örnek verdim. Temizleride bu fiyatlara ortalama. 0 araç al 2. elde bi zarar et 40 milyar fazla vermiş ol totalde. Bu aracın yürümesine vergisine kaskosuna harcıyacağın para 40 milyar farkı kapatması için en az 10-15 yıl bineceksin.
  • Varolll +1
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.