Şimdi Ara

7000 TL'yi geçmeyecek notebook

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, arkadaşım için 7000 tl'yi geçmeyecek bir notebook arıyoruz. Ekran boyutu 14"-15" olmalı, işlemci/ram/ssd yoğunluklu olmalı, ekran kartının çok bir önemi yok.

Oyundan ziyade günlük kullanım ve iş için kullanılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: anilkq

ben bunun 14 inç olanına bakıyorum da alırken nelere dikkat etmeliyiz ? satıcı konusu kafamı karıştırıyor.

• Bu hafta cihaz almam lazım benim de, thinkbooklar kusursuz duruyor gerçekten. 300 nit, aydınlatmalı klavye, thunderbolt 4. Bunların oynanmamışını nasıl buluruz? Absürt sistemler var 240gb ssd koymuş biri mesela muhtemelen sata bu. Standart, açılmamış halini nereden nasıl çözeriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt

Verdiğim linkteki oynanmış değil.

https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkBook/ThinkBook_15_G2_ITL?M=20VE00FTTX

Ürün kodu aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: anilkq

bu iyiymiş aslında ama freedos halledebilir miyim? birkaç tane daha var bulduğum seçim yapamadım aralarında sana fotoğraflarını atsam akıl verebilir misin

• dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt

Merhaba.

Thunderbolt 4 intel modellere özel mi yoksa ryzen işlemciye sahip Thinkbooklarda da mevcut mu, bilginiz var mı?

Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: mevlutucar

Merhaba.

Thunderbolt 4 intel modellere özel mi yoksa ryzen işlemciye sahip Thinkbooklarda da mevcut mu, bilginiz var mı?

Teşekkürler...

İntelde mevcut sadece. Amd kısmında type c var sadece thunderbolt özellikli olmayan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14" panele sahip ve tasarımı, günlük kullanım için ideal.

https://www.hepsiburada.com/msi-modern-14-b10mw-271xtr-intel-core-i5-10210u-8gb-256gb-ssd-freedos-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV0000147C06

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.