Şimdi Ara

700 liraya iPad air 2 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 16 gb kozmetiği de iyiymiş ipad air 2 wifi. Alınır mı bu fiyata?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yorum yok mu

• Edit: 16 Gbmiş Alınmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çetooooo -- 8 Ocak 2020; 1:18:34 >
  • Alınır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Batarya durumu iyi ise alınır. Air bile bana yeterken bataryası zayıfladı mecbur 10.2(2019) aldım. Air 2 iyi cihazdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunu yoksa Kesinlikle alinir.

• Ne için kullanacağına da bağlı biraz.
  • Arkadaşlar merhaba;

Kıbrıs'ta yönetici olarak çalışıyorum. İşlerimden dolayı tablet almaya karar verdim. Tableti kullanım amacım ise mağaza içi excel programlarında, G-maillerimde, raporlamada, Üst yöneticim ile birebir görüşürken mağaza detaylı bilgilerini onlara analiz olarak grafiksel sunmamda gerekli. Bunun için bir haftadır tablet araştırması yapıyorum. 2. el temiz bulduğum 16 GB APPLE İPad Air 2 var sizce nasıldır ? İstediğim işlerde kullanabilir miyim ? Günlük kullanımlarımda ise netflix, PUBG ve sosyal medyada takılma kasma yapar mı ? Yardımlarınızı bekliyorum.
  • LeqnaR L kullanıcısına yanıt
    fiyatı önemli dediğiniz işleri yapabilecek bir cihaz bence 16 sı max 1000tl 64ü 1200-1300

• BigBen11 kullanıcısına yanıt
    Kıbrıs'ta şuanda 16 GB 1300 TL istiyor şahıs. Resimlerden görebilirsiniz. 700 liraya iPad air 2 alınır mı?700 liraya iPad air 2 alınır mı?

Hocam cihaz temizdir ama bataryası az gidiyordur bende vardı martda 1150ye sattım 64unu bence ipad 7 alacak bütçeniz varsa ipad7 almak daha mantıklı ekranı air2den kötü ama

• Normalde bende İPAD 7 düşünüyordum ancak burada 3000 TL şu aralarda TÜrkiye ye gidip gelemiyorum yani şuan için elimde bir tek seçenek bu var. Batarya yüzdesi %89 'muş. Burada biraz daha pahalı bu tip cihazlar. Geçen hafta İPAD mini 2 32 GB 1200 TL isteyen vardı. İPad 2. nesile 1350 TL isteyen var. Belki anlamışsınızdır.
  • Bu arada ekranı dediniz AİR'lerin ekranı daha mı iyidir ? Performans olarak ta beni üzer mi ?
    Air2lerin ekranı daha iyi hocam tam lamine boşluk yok o zaman alınabilir hocam performansı 2-3 sene daha uzmez

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.