Şimdi Ara

70.000 TL'ye sıfır araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese öncelikle iyi forumlar diliyorum.

Temmuz 15'de araç almayı düşünüyorum kenarda 70.000'tl kadar birikmişim var bu fiyat sınırında sıfır araç tavsiyesi istiyorum.Sıfır almamın nedeni engelli raporu ile babam alıcak aracı. Araç sınıfının en yüksek ve en yüksek donanımına sahip olması gerekiyor.Dizel veya benzin farketmez. 4 kapı olacak suv tarzıda olabilir 1.6 ve aşağısı motor hacmi sınırında en iyi en sorunsuz araç tavsiyelerinizi bekliyorum.

Aklımda Seat Leon 1.4 TSI FR Modeline baktım ve Opel Astra J Cosmo baktım Ford kuga baktım araçlar hoşuma gitti ama sizinde tavsiyelerinizi almak istiyorum

Teşekkürler.

• golf 1.4 high man. alınabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manuel olacaksa ben de Golf Highline diyorum.
  • Peki benzinli araç alıp bu araçlara lpg sistem taktırmak mantıklı mıdır ?
  • Leon ve i30 dizel daha ekonomik olur

• yeni opel corsa al opsiyonlu 70 bin e gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapid Step -- 30 Mayıs 2015; 16:52:34 >
  • Kia Sportage yada İX35 düşünürseniz detaylı bilgi verebilirim...
  • Kia Sportage olabilir
  • Rapid Step kullanıcısına yanıt
    Corsa biraz küçük gibi onun için astra tarzı araçlara yöneldim.
  • Bu inceleme videosu:http://www.otopark.com/2015/04/23/varyemez-amca-kia-sportage-1-6-gdi-concept-plus/

Bu lpg konusu:http://forum.donanimhaber.com/m_106122087/tm.htm

Bizde sportage var konforu gidişi rahatlığı güzel ama önceden turbolu yüksek torklu ve bu torku 1500-2000 devirde veren aracınız varsa biraz hantal gelebilir ama 3000-4000 de vites atarsanız hiç hantal kalmıyor...

Sıfırın kendi kendine part etme ön park sensörü yok bu yüzden 2014 lerine bakmanızı tavsiye ederim... Alacaksanız en full Premium bi altı olan GSL Plus alınız... Pemium farkı Xenon ve Deri döşeme birde Premium donanım hep Otomatik tork konvertörlü 6 ile Şanzımanla satılıyor.

Benzinde araç 8.5 10 LT arasında yakıyor bilginiz olsun eğer SUV tarzı olur derseniz iyi bir şeçenek...

• quote:

Orijinalden alıntı: Volkan Abanoz

Corsa biraz küçük gibi onun için astra tarzı araçlara yöneldim.

olabilir vw passatlarda güzel ama fiyatını bilmiyorum. 70 bin öyle bir fiyat ki bir çok seçenek var ama corsa nın opsiyonları güzel bir bak derim.
  • YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    İlk aracım olacak.Xenon dışarıdada taktırılabilir dediğiniz gibi gerek yok bakacağım çok spor bir görünüşü var
  • Avensis elegant extra 1.6 +LPG

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapid Step

yeni opel corsa al opsiyonlu 70 bin e gelir.

70.000 bin Tl'yi cidden corsaya veren varmi ya

• Tercihlerim arasına Kia sportage'yide ekledim.

Şuanki tercihlerim; Seat Leon FR(Kararsızım herkes kötülemiş.),Opel astra J(Kararsızım yeni kasası gelecek bu parayı veripte aa arabam eski kasa demek istemiyorum),Ford Kuga(Gerçekten çok iyi görünümlü bir araç) Kia Sportage(Hakkında bilgi edinmem gerek)

önerilerinize ve eleştirilerinize devam edebilirsiniz. hepsini okuyorum teşekkür ediyorum.
  • quote:

Tercihlerim arasına Kia sportage'yide ekledim.

Şuanki tercihlerim; Seat Leon FR(Kararsızım herkes kötülemiş.),Opel astra J(Kararsızım yeni kasası gelecek bu parayı veripte aa arabam eski kasa demek istemiyorum),Ford Kuga(Gerçekten çok iyi görünümlü bir araç) Kia Sportage(Hakkında bilgi edinmem gerek)

önerilerinize ve eleştirilerinize devam edebilirsiniz. hepsini okuyorum teşekkür ediyorum.

Arkadasim kim ne derse desin sportaj suv performansinin yarisini ancak veriyor. Arac guzel arac ancak performans oldukca zayif. Sportage yerine suzuki grand vitarayi incelemenizi oneririm.

Gelen tavsiyeler arasinda en oturaklisi AVENSIS . Hayirli olsun ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 30 Mayıs 2015; 21:55:26 >
  • auris benzin otomatik premium
  • Toyota düşünmüyorum gerek tasarım gerekse kalite açısından kimse tavsiye etmiyor.
  • quote:

İlk aracım olacak.Xenon dışarıdada taktırılabilir dediğiniz gibi gerek yok bakacağım çok spor bir görünüşü var

Daha aklınızda soru varsa yanıtlayabilirim

• YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    Max hız 160 olarak belirtilmiş 1.6 motor için biraz az değil mi ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.