Şimdi Ara

70.000 TL'ye sıfır araç tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Volkan Abanoz

Max hız 160 olarak belirtilmiş 1.6 motor için biraz az değil mi ?

Tabikide 160 ı geçio üstündeki lastiğin hız endeksi 210 kmh hıza kadar ama 180 190 yapıyor sıkıntı yok bu araç konfor aracı uzun yolda 120-160 arası fısır fısır yolculuk etme aracı benim gözümde performans istiosanız tabikide turbolu araç öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

quote:

Tabikide 160 ı geçio üstündeki lastiğin hız endeksi 210 kmh hıza kadar ama 180 190 yapıyor sıkıntı yok bu araç konfor aracı uzun yolda 120-160 arası fısır fısır yolculuk etme aracı benim gözümde performans istiosanız tabikide turbolu araç öneririm

İllaki bi taksi araç gibi olmaz ama rahat rahat 180 yapıyosa da hiçbi sıkıntısı yok ama zorlanıyosa 180 yaparken biraz sıkıntılı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

quote:

İllaki bi taksi araç gibi olmaz ama rahat rahat 180 yapıyosa da hiçbi sıkıntısı yok ama zorlanıyosa 180 yaparken biraz sıkıntılı

Önceki mesajlarda dediğim gibi konfor aracı SUV diye geçio ama SUV değil sadece geniş araba seven yüksekte gitmekte hoşlanan bununla birlikte konfor isteyenlerin arabası bunlar size uyuyorsa cidden tavsiye ederim zaten 180 190 ı her gün yapacağınızı sanmıyorum ayda yılda bir şehir dışına çıkarsanız anca tahmin ediyorum...

Yakıt ise lpg de kullanıma göre 25-30 Kr arası tam gaz olursa 32 33 Kr olabilir

• quote:

Herkese öncelikle iyi forumlar diliyorum.

Temmuz 15'de araç almayı düşünüyorum kenarda 70.000'tl kadar birikmişim var bu fiyat sınırında sıfır araç tavsiyesi istiyorum.Sıfır almamın nedeni engelli raporu ile babam alıcak aracı. Araç sınıfının en yüksek ve en yüksek donanımına sahip olması gerekiyor.Dizel veya benzin farketmez. 4 kapı olacak suv tarzıda olabilir 1.6 ve aşağısı motor hacmi sınırında en iyi en sorunsuz araç tavsiyelerinizi bekliyorum.

Aklımda Seat Leon 1.4 TSI FR Modeline baktım ve Opel Astra J Cosmo baktım Ford kuga baktım araçlar hoşuma gitti ama sizinde tavsiyelerinizi almak istiyorum

Teşekkürler.

70tl aracın engelli otv muaf fiyatı mi olacak yoksa gerçek fiyatı 70tl üzerinden araç onerelim

• Gerçek fiyatı 70.000 Tl olacak elimdeki para 50.000 veya en fazla 52.000 olabilir 47.000-52.00 arası dolu güzel araç önerisi istiyorum. Malum evlenmek falan da var onun için birikmişimi fazla harcayamıyorum :)

• YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam gerçekten yardımcı oluyorsunuz o video gibi inceleme videoları varsa daha izleyebilirim güzel anlattı adam :)

• Bişey değil 70.000 lira paraya bu dolulukta İX35 İ30 Ceed var ve hepside Hyundai'ın ürünü...Aynen Otopark aracın noktasına kadar inceliyip söylüyor bu yüzden hemen hemen her videosunu izlerim çünkü test ettikleri araç hakkında ön bilgi yada binmesemde çevremdeki kişilere birazcıkda olsa şurasında şu var diyebiliyorum
  • Peugeot 2008 modeli var. Crossover Tarzı. Dizel otomatik cam tavan yarı deri döşeme ile 68-69 civarı olması Lazım Sıfır km.
    Bir inceleyin derim. Baba için aldık geçen ay, yakıtından oldukça memnun. Eşya taşırken de rahat

• quote:

Herkese öncelikle iyi forumlar diliyorum.

Temmuz 15'de araç almayı düşünüyorum kenarda 70.000'tl kadar birikmişim var bu fiyat sınırında sıfır araç tavsiyesi istiyorum.Sıfır almamın nedeni engelli raporu ile babam alıcak aracı. Araç sınıfının en yüksek ve en yüksek donanımına sahip olması gerekiyor.Dizel veya benzin farketmez. 4 kapı olacak suv tarzıda olabilir 1.6 ve aşağısı motor hacmi sınırında en iyi en sorunsuz araç tavsiyelerinizi bekliyorum.

Aklımda Seat Leon 1.4 TSI FR Modeline baktım ve Opel Astra J Cosmo baktım Ford kuga baktım araçlar hoşuma gitti ama sizinde tavsiyelerinizi almak istiyorum

Teşekkürler.

Skoda octavia bakabilirsiniz manuel olursa yada sorumsuzluk 1. kriter de toyota auris corolla veya renault megane fluence bakabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.