Şimdi Ara

70.000 TL Civarı Fiyata Araba Alınacak (Önerilerinizi Bekliyorum) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
2.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @1679fbhju; Yorumunuz için teşekkür ederim.

@delgado5445; LPG'li araç istemiyorum. Sağolun.

@aalpan; Allah razı olsun.

@hyildiz2; Eyvalah hocam.

@sudkastik; Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Aklımda bulunduracağım.

@aycibin; Çok teşekkür ederim. Yazdıklarınızı dikkate alacağım.

@1679fbhju
    @delgado5445
    @aalpan
    @hyildiz2
    @sudkastik
    @aycibin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbashkan -- 27 Ekim 2014; 0:40:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sudkostik

Kocaeli Haldız Mazda bayisinde siyah Mazda 3 Touring var, 2013 model, 0 km. 58000 tl istiyorlar sanırım. 52-53000 tl'ye pazarlık yapabilirsiniz aklınıza yatarsa.
    saygılar.

edit: DİZEL 115 hp psa motor.

Ne zaman gelmiş araç hocam ? Ben gittiğimde bir tane gri mazda 6 ve dışarıda kırmızı mazda3 test aracından başka bir şey yoktu. Hatta kapatıyorlar sandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

>Yeni Fluence Touch 1.6 16v CVT Otomatik 115 bg 61.050 TL :

LPG ister.Yoksa yakıtı bence üzer ülkemizin şartlarında.

>Yeni Fluence Touch 1.5 dCi EDC 110 bg 74.000 TL

Yakıtı güzel,araba güzel ama 74.000TL çok isteniyor bende 70.000 fazlası haram da hatta 70.000 şey ama öldürmeyelim.

>Captur Icon 1.2 Turbo EDC 120 bg 64.900 TL

Ülkemizde gereksiz pahalı satılıyor.Nasıl anlarsınız bunu? Çok rahat Renault.fr açın 1.5DCİ motor da Megane 3 ve Captur farkına

bakın birde gelip bizde aynı farka bakın.Üstelik HB lerden aham şaham da büyük değil.Hatta C sınıfı HBlerin bazıları içinden geçer

>Elantra 1.6 CRDi STYLE 128 HP Otomatik 72.850 TL

Dizel olmasının avantajı yok. 2.eli iyi değil.Otomatiği çok yakıyor dizele göre dediğim gibi.

>Astra Sedan 1.6 Dizel 136 HP Sport 76.573 TL

Otomatik olmayan olmaz değip bu aracı istemeniz aracın otomatiği yok.

>Astra Sedan 1.4 140 HP Active Select Sport 63.445 TL

Yakıtı üzer Fluence gibi. Şehiriçi 10-11 litre görür bence İstanbul için bu da kmde 55 kuruş yapar.

Şimdi hepsini eledin ne önereceksin derseniz?

Sıfır olarak:

Skoda Octavia 1.6 TDI Optimal DSG

Mazda 3 Sedan 1.5 Power AT (2.eli yok bilin)

Skoda Octavia 1.4 TSI Elegance DSG

2015 Volkswagen Jetta 1.2 TSI Comfortline DSG

Şimdi DSG'yi de sorun çıkarır diye düşünmüyorum derseniz.

Mazda 3 diyeceğim o da sizin benzinli bütçenizi 5.000TL aşacak.

2.el olarakta şu an almak mantıklı olabilir.

C5 ve 508 olabilir dizel otomatik.Skoda SuperB'de bir seçenektir.

+1111111

• Octi tsi veya tdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrbashkan kullanıcısına yanıt
    hatchback almamakta kararınız değişirse seat leon 1.2 tsi dsg style anahtar teslim fiyatı 57.400, sunroof 2.750 ,metalik renk 1.250, led ve park paketi 4.750 lira tutuyor toplam 66 bin lira oluyor kararı siz verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scarface123 -- 27 Ekim 2014; 9:44:20 >
  • Mazda 3 ü de bir inceleyin isterseniz..
  • Öncelikle fluence almam, şirket aracı olarak özdeşleşti kafamda. Alınırsa dci olanı alınır ama o da ederinden çok pahalıya gidiyor.

Ikinci olarak benim önerim istemeyeceğinizi de tahmin ederek dizel otomatik sw ceed-i 30 olabilir. Çok yakar dizeli diğerlerine göre ama 67 civarına full olmayanı alınabilir. Eksi yanı tork konventörlü şanzumanı çok yakıyor ancak konforludur.

Sw araç istemezseniz benim önerim benzinli corolla cvt. Hem az yakar, hem motoru lpgye tam uyumlu, yakıt sıkarsa atarsınız bir LPG. Hem de otomatik vitesi cvt çok iyi bir şanzuman, dsg gibi elinde patlama olasılığı pek yok, tork konvertörlü şanzımanlardan az yakıyor. Ve dizele gereksiz yere 10.000 fark ödememiş olursunuz. Ikinci el ve servisten bağımsız olsa mazda 3 derdim ama bu etkenler varken alın corollayı geçin.

• eğer dsg li araç alacaksan kardeş garantisi bitmeden elden cikart derim.biliyorsun hala sorun cikariyor.ben opel oneririm sana sakin kullanimda az yakiyor motoru da performansli guzel fiyatı da ucuzmuş tasarimi da çok güzel zaten kardeş
  • Aynı şartlarda bende araç arıyorum.
    O yüzden takip edecem konuyu.

Ben en çok Skoda Octavia 1.4 DSG Eleganttan yanayım.
    Olmaz sa Astra sedan 1.4 sport active. Aslında astra çok yakar ama benzer araçlardan 10bin daha ucuz zaten. Örneğin octavia dan. en olmadı LPG takılır. Octavia ya LPG de tam uyumlu değil.
    Corolla olabilir ama gene biraz daha pahalı, hemde pekaz yakmıyor.
    Honda alabilirdim ama nefret ettim. Hiç mi kendini geliştirmez. Çok yakıyor.
    Jetta Wv üvey evladı. Ona da uyuzum.

En kötü ihtimal araba ihtiyacımı biraz daha erteler 82bine Yeni Passat DSG trindline alırım. En azından parasını hakediyor.
  • 70k para verip benzinli araç almak bana pek cazip gelmedi hocam.. bence 2. el c5 yada 508 bakın derim..

sedan olmasada olur dersen benimde baktığım 2 araç var biri 500l diğeri c4 cactus 2 side bu fiyatlara dizel otomatik araçlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

quote:

Orijinalden alıntı: sudkostik

Kocaeli Haldız Mazda bayisinde siyah Mazda 3 Touring var, 2013 model, 0 km. 58000 tl istiyorlar sanırım. 52-53000 tl'ye pazarlık yapabilirsiniz aklınıza yatarsa.
    saygılar.

edit: DİZEL 115 hp psa motor.

Ne zaman gelmiş araç hocam ? Ben gittiğimde bir tane gri mazda 6 ve dışarıda kırmızı mazda3 test aracından başka bir şey yoktu. Hatta kapatıyorlar sandım.

geçen hafta perşembe aşağıda servisteydi. bendeki dizel impressive'i bakıma götürdüğümde gördüm. siyah renk.
  • O bütçeye golf kalitesi en mükemmel seçim olur.
  • Golf+Dsg+Sürüş Konfor Paketi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbashkan

Merhabalar. 70.000 TL civarı bir fiyata araba almayı düşünüyoruz.

Arabada aradığım özellikler:

-Sıfır olacak (Kesinlikle 2.el istemiyorum)
    -Otomatik vites olacak (Kesinlikle düz vites istemiyorum)
    -Göreceli bir kavram olsa da, dış ve iç tasarımı iyi olsun istiyorum.
    -Sedan olacak (Kesinlikle Hatchback olmasın demiyorum. Ancak sedan olmasını istiyorum. Aile arabası olacak)
    -Motor 1.2'den düşük, 1.6'dan büyük olmayacak.
    -Araba hantal olmayacak (Bu yüzden 70-80 beygirlik arabalar istemiyorum. Çok da süratli olmasına gerek yok)
    -Çok çok az yakmasına gerek yok. Fazla da yakmasını istemem tabii.
    -Arabanın fiyatı, benzinli olacak ise 65.000 TL'yi; dizel olacak ise 75.000 TL'yi geçmemeli (Bu yüzden başlığa da 70.000 TL civarı yazdım)

Aklımda aşağıdaki modeller var:

>Yeni Fluence Touch 1.6 16v CVT Otomatik 115 bg 61.050 TL
    >Yeni Fluence Touch 1.5 dCi EDC 110 bg 74.000 TL
    >Elantra 1.6 CRDi STYLE 128 HP Otomatik 72.850 TL
    >Astra Sedan 1.4 140 HP Active Select Sport 63.445 TL

Yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Lütfen, takım tutar gibi araba markası tutanlar yorum yapmasın. Bilgi sahibi kişiler yorum yaparsa müteşekkir olurum. Yani yorumların "şunu alma bunu al" vb. şekilde olmamasını rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Honda civic sedan.

Motor ve şanzıman olarak üzmez, yakışı az değil ama, gerçi sakin kullanırsan yakışıda normale çekersin.

parametrelere uyuyor civic.

İleride ikinci elide rahat.

• Civic, yada corolla almalısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

Civic, yada corolla almalısınız.

+1
  • 1.5 dci fluence diyeceğim ama sıfırda ısrar etmeseydiniz o paraya çok güzel sıfıra yakın güzellikte bir latitude alın derdim ama para sizin keyif sizin. inşallah hayırlı olur kazasız belasız kullanırsınız.
  • Corolla ya da Mazda 3..
  • Volkswagen Jetta 1.2-1.4 tsı DSG DÜŞÜNEBİLİRSİNiz

ve

Toyota Corolla 1.4 D-4D Advance MultiMode bunları inceleyen bence
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.