Şimdi Ara

7 Numara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler eski bir dizi, eski derken o kadarda eski değil 7 numara Trt1'de yayınlanıyordu bir ara sonra kalktı yayından.Bilmem severmisiniz kimine yapmacık gelebilir ama ben seviyordu gerçekten.Özellikle günümüzün yayınlarına bakarsak.Neyse işin aslı 7 numara artık hafta için hergün galiba Kanal Türk'de hafta için hergün saat 18:00'da başlıyormuş bilgize

7 Numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NuTeRXXX -- 4 Ağustos 2007; 0:15:25 >

• Gerçekden çok iyiydi. Vahid emmü felan bayağı komikdi..

• quote:

Orjinalden alıntı: 6.His

Gerçekden çok iyiydi. Vahid emmü felan bayağı komikdi..

Evet ve hala yayınlanıyor ama bugün neden yayınlanmadı bilmiyorum belkide 12:30da başlar bekliyorum
  • acep recep , vahid emmmü , cok sevrdm
  • Hafta içi hergün saat 18:00'da yayındaymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NuTeRXXX -- 4 Ağustos 2007; 0:16:01 >
  • ayrılsak da beraberiz ve yeditepe istanbul dizileri ile trt nin klasiklerinden biriydi bence. günümüzde maalesef bu tür yapımlar kalmadı. gerçi ikinci dönüşleri o kadar güzel olmamıştı ama yine de benim için yeri ayrıdır bu dizinin.
  • sanırım ayrılsakta beraberiz cine5'te saat 18:00 civarlarında vardı ben bir kaç kere rastlamıştım

Hafta için saat 16:10'daymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonsuzz -- 4 Ağustos 2007; 0:32:16 >
  • çok kalite bir diziydi..şimdikilerle kıyaslanmaz bile
  • süper haber
  • Onu ve ayrılsakta beraberizi normal yayınlandığı dnemde değilde yayından kalkınca geceyarıları üçte dörtte başlardı trt1de üniversitedeyken amma izlemiştim onları heee
  • Çok güzel dizi. Hiç bir bölümü kaçırmazdım. Tekrarları da izleyince, bütün bölümleri ezberledim neredeyse.
  • güzel bir dizi kanaltürk te denk geldikçe izliyorum.
  • ya ben bunun tüm bölümlerini 2şer kez izledim manyak dizidir
    aynı kadro ile başka bi dizi denemişlerdi tutmamıştı keşke devam etselerdi bu diziye
  • tek kelime ile mükemmel bir diziydi.. Hiç unutamam.. Zaten tüm bölümlerini alacağım yakında..
  • Evet cok komik bir diziydi hiç kacırmazdım.hatta onların kaldıgı evde arkadasımın arkadasları kalıyo show tv de ki kızlar yurdu dizisi içinde teklif etmişler ama ev sahibi kabul etmemiş.
  • herhalde galiba sanirsam ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: salieri38

herhalde galiba sanirsam ....

Heralde galüba sanursam..

• quote:

quote:

Amanın mor koyun meeee ler gelir, amanın dağları deeeeler gelir......

Çok iyi diziydi....

• quote:

quote:

zaten bu sozleri hatirlayana kadar epey ugrastim :) bosa ugrasmisim :P
  • Zeliha'nın bol aksiyonları fantazileri...

"Ya yolda giderken, önünüze hızla bir araba çıkaraktan, size çarpıp etlerinize ayırıp her bir etinizi her bir yara fırlataraktannnn........."

Süper bir diziydi ya. Ailecek hiç kaçırmazdık. Şimdi böyle dizi bulmak zor. TRT'nin klasikleşmiş yapımları arasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 4 Ağustos 2007; 23:26:44 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.