Şimdi Ara

6s ekran çatladı 15 gündür randevu alamıyorum ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar geçtiğimiz 1 ay içerisinde vatan bilgisayardan 6s aldım 15 gün sonra arabada kucağımda idi inerken o da benimle beraber indi yüksek bir mesafe değildi kılıf ve kırılmaz cam olmasına rağmen ekran çatlaklarla doldu bununla ilgili ne akasyadan ne de zorlu centerden randevu alamıyorum 15 gundur uyku uyumuyorum geç saatleri ve saat başlarını önerdiler fakat randevu almamım imkansız olduğunu gördüm bu konu hakkında sizin öneriniz var mı veya önümüzdeki günlere randevusu olup gidemeyecek olan birisi cıkar mı umudu ile konuyu açtım şimdiden teşekkürler

• Geç saatler ve saat başları derken? Bildiğim normalde gece tam 12 de açılıyor yeni randevular ve aşağı yukarı 5-10 dakika içinde bitiyor. Ben ilk denemede almıştım mesela.
    Farklı saatlerde de mi bekliyorsunuz siz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • müşteri temsilcilerinin dediğine göre her saat başı yenileniyor dediğiniz gibi 12 de de yeni gün açılıyor bu müşteri temsilcisinin söylediği fakat ben 24 saat her saat başı öncesi sonrası bütün denemelerime rağmen alamıyorum
  • Kicker kullanıcısına yanıt
    O sistem yıllar önce öyleydi. Geçen 5s ekranı mı kırdım. randevu için baktığımda 12de açılmıyor randevular. rastgele saatlerde atıyorlar. Mesela öğlen 12. Gece 3. Sabah 8. rastgele. Bende randevu alamayınca 6s aldım 😂.

Soruya gelince ben apple ı arayıp bayağı laf etmiştim en son müdürlerine yönlerdirdiler sağolsun o hergün benim için bakıp bana randevu almıştı

• hergün defalarca arıyprum aldığım cevaplar devamlı saat başı ve gece 12 de denemem yönünde oluyor
  • ekran çatlağı için randevu alsanızda garanti dahilinde işlem yapılmayacaktır ama alternatif yöntemler açısından denemekte fayda var. randevu alma hususuna gelince geçenlerde tesadüfen sahibinden de parayla randevu satıldığına şahit oldum. kalabalık nufuslu ve bu tür firmalara yaptırım gücümüzün olmayışının olumsuzlukları.
  • Ekran çatlağı için neden randevu alıyorsunuz anlamadım. Hiçbir işlem yapmazlar.

• Müşteri temsilcisi ile görüştüm 450 tl ekran değişimi 1100 tl cihaz değişimi fakat randevu almam gerekiyor bu da imkansız ya da bir yöntemi var benim bilmediğim

• Eskiden 12:03 de sabit şaşmaz açılırdı randevular. Akasya için böyleydi zorlu zaten daha sıkıntılı her hesapla alamama gibi bi zımbırtı bile vardı zorlu için. Valla alman zor git bi KVK servise kardeşim bekleme aylarca randevu için ver cihazı oh mis. Ekran değişmezler ama sanırım. Onlar yapmıyor direk cihaz değişirler düşük takas ile 1100 müdür işteo paralara. Değiş cihazı için rahat etsin ekran değiştirmeyle uğraşma derim

• Gemiş olsun. Apple'ın müşteri hizmetlerini durmadan öven arkadaşlar görsün bu konuyu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteri hizmetleri sadece müşteri gazini almaya yarıyor hiç bir ise yaramıyor tek söyledikleri randevu al e nasıl alacağız dolu onu bizde bilmiyoruz bu muamele için 3000 tl vermek insana dokunuyor acikcasi

• quote:

Orijinalden alıntı: AfterLife61

Eskiden 12:03 de sabit şaşmaz açılırdı randevular. Akasya için böyleydi zorlu zaten daha sıkıntılı her hesapla alamama gibi bi zımbırtı bile vardı zorlu için. Valla alman zor git bi KVK servise kardeşim bekleme aylarca randevu için ver cihazı oh mis. Ekran değişmezler ama sanırım. Onlar yapmıyor direk cihaz değişirler düşük takas ile 1100 müdür işteo paralara. Değiş cihazı için rahat etsin ekran değiştirmeyle uğraşma derim

Nasil yani iphone ekrani kirilinca tamir edilmiyor degisim icin 1100 lirami bayilcaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben adanadan istanbula 1 günlük gidip geri dönecem. Randevusuz gitsem cihazıma bakarlar mı ? 1 gün geldiğimi randevu alamadığımı söylerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkbrktgl -- 30 Ocak 2016; 23:59:15 >
  • Adorer kullanıcısına yanıt
    Tamir edilmiyor değil KVK ekran değişimi yapmıyor. Sadece takas teklifi yapıyor. Ekran değişimi için apple storeye gitmek gerek. Zaten ekranı kırılan cihazın ekranını storede değişseniz de cihaz garanti dışı diye biliyorum forumda öyle yazılmıştı yaşayanlar var. Düşük teklifle takas yapılırsa garanti kaldı yerden devam eder. Elbette 1100 tl bayılmayın dışarda telefoncular 450 den aşşağıda değişirler. Zaten garanti dışı

• quote:

Orijinalden alıntı: AfterLife61

Tamir edilmiyor değil KVK ekran değişimi yapmıyor. Sadece takas teklifi yapıyor. Ekran değişimi için apple storeye gitmek gerek. Zaten ekranı kırılan cihazın ekranını storede değişseniz de cihaz garanti dışı diye biliyorum forumda öyle yazılmıştı yaşayanlar var. Düşük teklifle takas yapılırsa garanti kaldı yerden devam eder. Elbette 1100 tl bayılmayın dışarda telefoncular 450 den aşşağıda değişirler. Zaten garanti dışı

Biraz önce apple store ekran degisimi ile bir video izledim ekrani kirilan biri store magazina gitmis 280 tl verip cihazini yenisiyle degistirmis bu hosuma gitti acikcasi

• Adorer kullanıcısına yanıt
    Buna inandın sen de? 280 liraya cihaz değişimi yok kardeşim biraz mantık gözünüzü seveyim. Cihaz değişimi 950-1100 lira arasında değişiyor modele göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Buna inandın sen de? 280 liraya cihaz değişimi yok kardeşim biraz mantık gözünüzü seveyim. Cihaz değişimi 950-1100 lira arasında değişiyor modele göre.

Onu bir editore yapmislardi ordan biliyor herkes ama sans bu isler ya ip4 varken su kacirmistim 1 yil kullandiktan sonra serviste hatali urun diye swap vermislerdi buda ayni mantik sansin varsa degisir yada ucuza yapilir tam cenabetsen 1100 tl bayilirsin insallah sikintisiz degisim yapabilirsin arkadasim

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa19951995

quote:

Onu bir editore yapmislardi ordan biliyor herkes ama sans bu isler ya ip4 varken su kacirmistim 1 yil kullandiktan sonra serviste hatali urun diye swap vermislerdi buda ayni mantik sansin varsa degisir yada ucuza yapilir tam cenabetsen 1100 tl bayilirsin insallah sikintisiz degisim yapabilirsin arkadasim

O editörü vurmak lazım, kim o?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sasa19951995

quote:

O editörü vurmak lazım, kim o?

Shiftdelete den biriydi ama isim olarak bilmiyorum :) video yapmislardi iphone a noldu diye

• quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

Arkadaşlar ben adanadan istanbula 1 günlük gidip geri dönecem. Randevusuz gitsem cihazıma bakarlar mı ? 1 gün geldiğimi randevu alamadığımı söylerim

Geçen gün randevu gittim ve işim 16.30 da bitti. Tam ben çıkarken sabah 10.00 dan beri randevusuz olarak şurada bekleyen birisini aldılar sorununu halletmek için. Yani o saatte sıra geldi açılıştan beri bekleyen birisine. Ona göre hesap et. Açılışta sıraya girersen muhtemelen mesai bitimine kadar alacaklardır ama saat kaça kadar beklersin bilinmez.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.