Şimdi Ara

6s ekran çatladı 15 gündür randevu alamıyorum ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

Arkadaşlar ben adanadan istanbula 1 günlük gidip geri dönecem. Randevusuz gitsem cihazıma bakarlar mı ? 1 gün geldiğimi randevu alamadığımı söylerim

Geçen gün randevu gittim ve işim 16.30 da bitti. Tam ben çıkarken sabah 10.00 dan beri randevusuz olarak şurada bekleyen birisini aldılar sorununu halletmek için. Yani o saatte sıra geldi açılıştan beri bekleyen birisine. Ona göre hesap et. Açılışta sıraya girersen muhtemelen mesai bitimine kadar alacaklardır ama saat kaça kadar beklersin bilinmez.

Anladım hocam. Fazla bekleyemem. En fazla 1 saat. Zamanım çok kısıtlı. Belki uçak biletini gösterirsem tolerans sağlayabilirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Apple store de ekran degisirseniz garanti devam ediyor arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akasya randevusuz bakmıyor zorlu bakıyor diyorlar kardesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sosyalik

Gemiş olsun. Apple'ın müşteri hizmetlerini durmadan öven arkadaşlar görsün bu konuyu.

Talep çok yoğun ise adamlar ne yapsın? 2011'de aldığım cihazın garantisi bitmesine rağmen anakartını ve tüm parçalarını neredeyse ücretsiz değiştirdiler. İPhone 5'imin bir kere pili, bir kere de telefonu komple ücretsiz değiştirdiler. Hadi diğer markalarda yaptır bakalım, ne kadar maliyet çıkartıyorlar. İşiniz gücünüz, karalamak.
  • GARANTİDEN ŞAŞMAYIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

quote:

Orijinalden alıntı: sosyalik

Gemiş olsun. Apple'ın müşteri hizmetlerini durmadan öven arkadaşlar görsün bu konuyu.

Talep çok yoğun ise adamlar ne yapsın? 2011'de aldığım cihazın garantisi bitmesine rağmen anakartını ve tüm parçalarını neredeyse ücretsiz değiştirdiler. İPhone 5'imin bir kere pili, bir kere de telefonu komple ücretsiz değiştirdiler. Hadi diğer markalarda yaptır bakalım, ne kadar maliyet çıkartıyorlar. İşiniz gücünüz, karalamak.

Mağaza sayısını artırsınlar, diğer illere de mağazalar açsınlar talep çoksa. Randevu alana hava hoş.
  • talep çoksa arzı ona göre sunacaksın. senin işini görmüş olmaları, onların yeterli seviyede olduğunu göstermez. son zamanlarda arıza yada sorun gidermede bir eksiklikleri vardır. bunu kimse inkar etmesin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.