Şimdi Ara

6D Sinema deneyimi yaşayan var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
17.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir arkadaşımın reklam panosunda gördüğüne göre 20 Mart'ta İzmit'te 6D sinema salonu açılıyormuş. İlk duyduğumda nasıl yani desemde interneten az çok ne olduğunu öğrendim. Filmleri 10-15 dakika sürüyor, görüntü 3D, koltuklar hareketli, film sahnesine göre sıcaklık, rüzgar, koku, yağmur gibi efektler var.

Açıkçası çok merak ediyorum nasıl olacağını, bu deneyimi yaşayan var mı? :)
  • En fazla 4d yaşayabildim.
  • Bizim arkadaşlarla 3d avatara gitmiştik arkadaşta 3 gözlüğü alıp bakın 9d izliyorum demişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tylér Durden

Bizim arkadaşlarla 3d avatara gitmiştik arkadaşta 3 gözlüğü alıp bakın 9d izliyorum demişti

• quote:

Bizim arkadaşlarla 3d avatara gitmiştik arkadaşta 3 gözlüğü alıp bakın 9d izliyorum demişti

offfffffffffffffffffffff
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: XR9

Bir arkadaşımın reklam panosunda gördüğüne göre 20 Mart'ta İzmit'te 6D sinema salonu açılıyormuş. İlk duyduğumda nasıl yani desemde interneten az çok ne olduğunu öğrendim. Filmleri 10-15 dakika sürüyor, görüntü 3D, koltuklar hareketli, film sahnesine göre sıcaklık, rüzgar, koku, yağmur gibi efektler var.

izmitin neresinde..?

kaptandayım bu arada, gross a gitsem çıksam açık tekel bulurmuyum birader ?
  • Tatilyada buna benzer birşey yaşamıştım.Küçüktüm hatırlamıyorum ama hatırladığım şey dayımız höwwwwwwwwwaa diyerek koltuktan uçmasıydı.Kemrini takmamış akıllı
  • quote:

6D Sinema deneyimi yaşayan var mı?

Bu sensin sanırım . Sen böyleysen arkadaşlarını tahmin edemiyrm
  • 5d yi yaşadık viaportta ama 6 nasıl olucak acep
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

quote:

Bir arkadaşımın reklam panosunda gördüğüne göre 20 Mart'ta İzmit'te 6D sinema salonu açılıyormuş. İlk duyduğumda nasıl yani desemde interneten az çok ne olduğunu öğrendim. Filmleri 10-15 dakika sürüyor, görüntü 3D, koltuklar hareketli, film sahnesine göre sıcaklık, rüzgar, koku, yağmur gibi efektler var.

izmitin neresinde..?

kaptandayım bu arada, gross a gitsem çıksam açık tekel bulurmuyum birader ?

Dolphin'in karşısında yazıyormuştu. Ama bugün geçerken bakındım oralara göremedim öyle bişey. Diğer sorunun cevabını bilmiyorum malesef :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tEmh@

5d yi yaşadık viaportta ama 6 nasıl olucak acep

Peki 5D'de neler vardı? Koku varmıydı mesela? Belki 6D'nin tek artısı koku veya sıcaklıktır.
  • ncity de olcak o dediğiniz zımbırtı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukonudakikullanıcılar:

Tatilyada buna benzer birşey yaşamıştım.Küçüktüm hatırlamıyorum ama hatırladığım şey dayımız höwwwwwwwwwaa diyerek koltuktan uçmasıydı.Kemrini takmamış akıllı

Sallama ziya din kardeşiyiz

o sistem kemerlerin bir tanesi tam olarak kapanmasa dahi çalışmaz ( kemeri takmamasından bahsetmiyorum bile )
  • 6D de recep ivedik e gidilmez sonucta Koku Sıcaklık Hareket filan En önemlisi Kokudur zarttt zartt
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcanvardali

ncity de olcak o dediğiniz zımbırtı

Bilgi için teşekkür ettim
  • quote:

quote:

Peki 5D'de neler vardı? Koku varmıydı mesela? Belki 6D'nin tek artısı koku veya sıcaklıktır.

5 de 3d nin yanında hareketli koltuk vardı.tavandan ve yerden hava, çok çok azda su üflüyordu.kokuda vardı ama o sağdan soldan çıkan duman,sis gibi şeylerin kokusuydu
  • 5D'yi yaşadım en fazla. . .
  • ankara cepa 5d fun park
  • quote:

quote:

quote:

5 de 3d nin yanında hareketli koltuk vardı.tavandan ve yerden hava, çok çok azda su üflüyordu.kokuda vardı ama o sağdan soldan çıkan duman,sis gibi şeylerin kokusuydu

O zaman 6. boyut büyük ihtimalle kokudur :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.