Şimdi Ara

69 BASE İNT PRİEST [ 2. DEFA YENİLENDİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
6.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SKİLL:60 BUFF 60 HEAL
    STAT POİNTLER:+8 SHEL SET GORE AYARLI 109 STR 190 İNT GERİSİ HP

İTEMLER
    +2 REB DS
    +8 SHELL SET PRİEST(15 HP) şuan ellik yok satan bulamıyorum )
    +7 PRİEST CHİTİN DD15
    +7 LOBO HAMMER(YENİ ALINDI)
    +1 EP
    +0 SKE BELT
    DUAL OLD SECRET SİLVER EARRİNG (LİLİSMES ALICAKTIM PARA YETMEDİ)
    LEGİONNAİRE BAND +0 & GÖREV YÜZÜĞÜ

+8 CHİTİTEN SET ŞUAN YAPAMIYORUM.HP BÖLE 6400

OKUYAN CEVAPLAYAN HERKEZE ŞİMDİDEN SAOL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackly -- 18 Nisan 2010; 8:58:01 >

• Shell seti , +8 chitin set yap.Smite hammeri sat Lobo ve Lycaon +6 al.Gb cekip dual Rol yap.Kupeler dual Ce veya old SSE olsun.Ep +1 is gorur degstrme.Onceligin saydiklarim olsun.
  • Sh yi fena okutursun ama söyliyim
  • server:Edana bu arada
    başka fikri olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Shell seti , +8 chitin set yap.Smite hammeri sat Lobo ve Lycaon +6 al.Gb cekip dual Rol yap.Kupeler dual Ce veya old SSE olsun.Ep +1 is gorur degstrme.Onceligin saydiklarim olsun.

neden gb ceksin ticaret diye bişey var bi oyuna para vermeye ne kdar meraklısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: sddecar

quote:

Shell seti , +8 chitin set yap.Smite hammeri sat Lobo ve Lycaon +6 al.Gb cekip dual Rol yap.Kupeler dual Ce veya old SSE olsun.Ep +1 is gorur degstrme.Onceligin saydiklarim olsun.

neden gb ceksin ticaret diye bişey var bi oyuna para vermeye ne kdar meraklısınız

150 liram var dedigi icin gb cek dedim.Merakliysam bundan sanane ? Sen oyunlara para verme , korsan al , indir , crakle , premium alma 1 saat girmeye calis buda beni ilgilendirmez.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sddecar

quote:

150 liram var dedigi icin gb cek dedim.Merakliysam bundan sanane ? Sen oyunlara para verme , korsan al , indir , crakle , premium alma 1 saat girmeye calis buda beni ilgilendirmez.

crack falan nerden cıkardın tabiki premium alıyorum ama gb karsılıgı bu oyuna para vermek suanda anlamsız.Ama k0xp engellenir buglar kapatılırsa o zaman hak verebilrim size

• bence buffer olma. neticede townda oturup buff atarak kimse bu oyundan zevk almaz

chitin +8 set yap. geriside senin fantezine kalmış.

paper oynayabilirim diyosan bi dene çok can yakarsın
  • Iron neck
  • yardım arkadaşlar
  • +2 Reb DS var diyorsun, bu yeterli. Smite hammer yerine lycaon hammer alırsan rezistans bakımından daha iyi olur. Dual Rol SSE küpeler bir de Iron set yapabilirsen defans, rezistans ve hp bakımından yeterli olabilir. +7 anti-defans chitin set ve +8 chitin set yaparsan güzel bir char olabilir.
  • Boşver oyunu oynayıp sinir küpüne dönme. Sat malı mülkü realde çatır çatır ye.
  • Öncelikle Shell set +8 > chitin set +8 yapmalisin.
    Hammer i bana kalırsa holy animor +7 yap.
    Yüzüklerini Old rol alirsin.
    Küpe olarak old secret silver earring / priestte vazgecemedigim küpedir :).
  • yorumlarınız için saolun

yazın +80 yapmayı düşünüyoruz chitinler iş görürmü?
  • Çok güzel iş görür. Shellden chitine geçerken artan stat pointleri de hp verirsen tadından yenmez.
  • YORUMLARINIZA GÖRE toparladım bişiler eklemek istediğiniz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ammo11

LVL:69
    SKİLL:60 BUFF 60 HEAL
    STAT POİNTLER:+8 SHEL SET GORE AYARLI 109 STR 190 İNT GERİSİ HP

İTEMLER
    +2 REB DS
    +8 SHELL SET PRİEST(15 HP) şuan ellik yok satan bulamıyorum )
    +7 PRİEST CHİTİN DD15
    +7 LOBO HAMMER(YENİ ALINDI)
    +1 EP
    +0 SKE BELT
    DUAL OLD SECRET SİLVER EARRİNG (LİLİSMES ALICAKTIM PARA YETMEDİ)
    LEGİONNAİRE BAND +0 & GÖREV YÜZÜĞÜ

+8 CHİTİTEN SET ŞUAN YAPAMIYORUM.HP BÖLE 6400

OKUYAN CEVAPLAYAN HERKEZE ŞİMDİDEN SAOL.

En kısa zamanda diğer yüzüğüde Legionnaire yaparsan tadından yenmez. Ha birde sağlam pk atan bir clana ihtiyacın var

• +8 shell set yerine +9 fp set eger serverda mage çoksa lobo yerine lycoan olabilir eger mage azsa lobo kalsın görev yüzügünüde LEGİONNAİRE BAND veya rol veya rom paran neye yeterse ilerde bunları düşünebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Save_us

+8 shell set yerine +9 fp set eger serverda mage çoksa lobo yerine lycoan olabilir eger mage azsa lobo kalsın görev yüzügünüde LEGİONNAİRE BAND veya rol veya rom paran neye yeterse ilerde bunları düşünebilirsin

priestte rol rom işe yararmı ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chawu$h

quote:

Orijinalden alıntı: Save_us

+8 shell set yerine +9 fp set eger serverda mage çoksa lobo yerine lycoan olabilir eger mage azsa lobo kalsın görev yüzügünüde LEGİONNAİRE BAND veya rol veya rom paran neye yeterse ilerde bunları düşünebilirsin

priestte rol rom işe yararmı ki

Foverinmi takacak. Tabi işe yarar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.