Şimdi Ara

65' En iyi TV - 12000 TL Butce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun zamandır araştırıyorum fakat, akıl akıldır ustundur derler, araştırmış arkadaslardan aşağıdaki niteliklerde alabileceğim en iyi tv modelleri konusunda bilgi istiyorum. Kısa süre içinde almak durumundayız, cevaplar için şimdiden teşekkürler.

ANA KRITERLER:

En az 65" olmalı
    UHD olmalı
    Smart TV olmalı
    3D olmalı
    LED ve IPS olmalı
    Hertz yüksek olmalı
    Curved ya da Flat fark etmez

ALT KRITERLER:

En iyi web performansı
    En iyi siyah performansı
    En iyi renk paleti
    Şık tasarım
    Pasif gözlük

Bu kriterlere göre; Samsung mu, LG mi, Philips mi karar veremedim. Model konusunda da seçenekler var ama emin değilim.

Bilgilendirirseniz ve sebepleri ile tercihimize yardımcı olursanız cok memnun olurum teşekkürler.

• Bende salona aynen bu özelliklerde bir tv izliyorum en en önemlisi görüntü kalitesi renklerin canlılığı
  • SONY 65S9005B model TV istedğiniz tüm özellikleri kapsıyor gibi ancak 14.900 TL fiyatı var.
    SAMSUNG 65HU8500 IPS olmaması dışında çok iyi bir modeldir. Sanırım 11.900 TL
    LG 65UB980 ise IPS ve istediğiniz özellikleri karşılıyor. 9.990 TL ten 6.990 TL ye düştü TEKNOSA 'da

Eğer bu kadar para vermeyi düşünüyorsanız birkaç ay daha bekleyin.

SAMSUNG 65JS9500 model HDR (Dolby Vision) Full Led Local Dimming Hi-end TV'si gelecek. Yukarıdaki modellerden çok daha iyidir.Fiyatının 13.000-15.000TL arasında olacaktır.
  • HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ben curved düşünüyorum samsıngun daha çok seçeneği var suhd ler dediğiniz gibi bir kaç aya gelicek onların fiyatına göre değerlendiricem. Acaba televizyonda en iyi renk kalitesi hangisindedir samrt arayüzünün hızlılığıda önemli tabiki samsung en iyisi diye tavsiye aldım ama her marka bir teknoloji ile öne çıkıyor lg smasung sony en iyi 3lümüdür philips sharp vesaireden iyi midir?
  • Hem ips hem en iyi siyah Performansı bir arada çok zor hatta şu an piyasada böyle bir tv bildiğim kadarıyla yok zaten ips panellerin genel olarak zayıf karnı siyah Performansı Ama sony 65x8505b ips olmasna rağmen siyah Performansı beğenilen bir tv şuradaki incelemeden bakabilirsiniz

https://www.avforums.com/review/sony-x8505-kd-55-49-65-x8505b-ultra-hd-led-lcd-4k-3d-tv-review.10556
    Fiyatı da 10-11 civarı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • metalmilita kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler samdsungun suhd lerini bekleyelim belki şimdikinin fiyatı çok düşer onu alırım mağzalardada tek tek bakıcam görüntüye tekrar teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: maykıl ovın

Anladım hocam teşekkürler samdsungun suhd lerini bekleyelim belki şimdikinin fiyatı çok düşer onu alırım mağzalardada tek tek bakıcam görüntüye tekrar teşekkürler

Ben olsam 55x9005b alırım 2014'ün en iyi TV'si Seçildi (eisa)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • metalmilita kullanıcısına yanıt
    Sony'ye nedense pek ısınmadım tv konusunda hoparlörlerde çok hoş güzkmüyo yanda ama çok iyi bir model olduğu aşikar onuda muhakkak inceleyceğim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.