Şimdi Ara

640 TL Corsair K60 RGB Pro CH-910D018-TR Low Profile Cherry MX Speed Kablolu Türkçe Mekanik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.701
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Blackwidow v3 600 tl iken pek mantıklı değil gibi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nowitzer

Blackwidow v3 600 tl iken pek mantıklı değil gibi bence.

onu al o zaman seninle tartışacak değilim bu switch'lerin razer switch'lere göre çok kaliteli olduğunu bilen biliyor.

• Nowitzer kullanıcısına yanıt
    Size katılmıyorum. Razer ın green switch li klavyesini bedava verseler yine kullanmam, kulak tırmalayan bir sesi var. K60 çok daha kaliteli bir klavye. Sadece düşünülmesi gereken şey low profile olması.
  • cherry mx bu isin piri

• Corsair neden artık sadece alt düzey mekanik klavyelerini getiriyor ? K68 ve strafe gibi orta düzey, K70 gibi orta-üst ve K95 gibi üst düzeyleri neden gelmiyor, bilen var mı?
  • Ömürlük değil bu klavyeler aradasta k95 bende k68 var bende 2 tuşun işigi calismiyor ve uzun sure işiksiz kullandigim halde arkadaştada kendi kendine tuşlar yazi yaziyor sacma sapan hayal kirikligina uğradım garanti bitincede hic ilgilenmediler çözümle ilgili.Not:15 yillik 20 tllik klavyem sapasağlam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 27 Eylül 2021; 2:15:35 >
  • barisblue kullanıcısına yanıt

Sadece fikrimi belirttim ne bu sert cevap, tavır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nowitzer -- 27 Eylül 2021; 3:12:27 >
  • Vatov kullanıcısına yanıt

Türk lirasının değer kaybından dolayı muhtemelen. Alanlarda hep indirim bekliyor alabilmek için :)

• Wd 40 sıkın bi hocam belki düzelir
  • Tercih edeceğim bir model değil. Bu arada itopyada blackwidow v3 600 tl bence daha güzel bir klavye. Green switch olması kötü manasına gelmiyor aksine klavyede ses ve hissiyatı sevenler için daha iyi.

• Çiçeksepetinde incehesap 599 tlye satıyordu en son
  • Bende de k70 mk2 vardı. 1 sene kullandım. Bi tane tuşu sönük yanıyordu. Garantiye gönderdim. Stok olmayınca iade aldılar. Bende asus aldım optik switch bir de bunu deneyecem.

https://www.incehesap.com/asus-rog-strix-scope-rx-optik-mekanik-kablolu-gaming-klavye-fiyati-49466/
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Ömürlük değil bu klavyeler aradasta k95 bende k68 var bende 2 tuşun işigi calismiyor ve uzun sure işiksiz kullandigim halde arkadaştada kendi kendine tuşlar yazi yaziyor sacma sapan hayal kirikligina uğradım garanti bitincede hic ilgilenmediler çözümle ilgili.Not:15 yillik 20 tllik klavyem sapasağlam.

k68 sadece red light olan mı? ben de o var 8 aydır kullanıyorum hiçbir sorun ile karşılaşmadım. hatta, bu klavyenin yeni modellere göre daha kaliteli olduğunu düşünüyorum nedeni eski üretim olması ve yeni üretim modellerde her ne kadar plastik olmasa da bir ucuz işçilik mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: -YLCN

Bende de k70 mk2 vardı. 1 sene kullandım. Bi tane tuşu sönük yanıyordu. Garantiye gönderdim. Stok olmayınca iade aldılar. Bende asus aldım optik switch bir de bunu deneyecem.

https://www.incehesap.com/asus-rog-strix-scope-rx-optik-mekanik-kablolu-gaming-klavye-fiyati-49466/

corsair olmasa bende asus düşünürdüm. ama bence her klavye sorun verebilir. logitech markasına güvenirim sadece bu konuda ya da a4tech markasına onlarında oyunculara hitap eden modelleri ya çok pahalı ya da klavye konusunda switch'leri kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nowitzer

Sadece fikrimi belirttim ne bu sert cevap, tavır?

fikir belirtmek ayrıdır ben corsair sevmiyorum razer seviyorum dersin ama aynı fiyata sahip iki farklı markada bu switch daha iyi. bu kadar basit mantıklı konuşmak istiyorsan ona göre yazarsın. tavrım sana değil ben gerçeği sertçe yazıyorum çünkü bunu okuyan birisi gidip razer alıp sesten ve tepkisizlikten kafayı yemesin diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: barisblue

corsair olmasa bende asus düşünürdüm. ama bence her klavye sorun verebilir. logitech markasına güvenirim sadece bu konuda ya da a4tech markasına onlarında oyunculara hitap eden modelleri ya çok pahalı ya da klavye konusunda switch'leri kötü.

Alıntıları Göster

Ekipmanlarımı corsair kullanıyorum. Klavye iade olunca şu dönemde alınacak fiyatı hakedecek klavye bulamadım. Satılanlarda giriş seviye ekipmanlar onlarada güvenemedim.

Asusa şans vermek istedim. Yorumları baya olumlu.

• Low level için 640 nedir yahu. Klavye ile mining başladı da benim mi haberim yok.

• Vatov kullanıcısına yanıt

Alan yok ki. Eskiden 800-900 liraya üst seviye klavye alınıyordu. K70 K95 gibi klavyesi olanların çoğu o zamanlar aldı. Maddi imkanı olan adam zaten Corsair, SS vs uğraşmıyor. Çakıyor Razer ya da Logi geçiyor.

Ancak parası olup da spesifik klavye arayanlar bu ürüne talip oluyor. Ki onlar da o kadar az ki doğal olarak gerek kalmıyor ürünleri getirmeye.

Leş switchli giriş seviye JD, GP, Philips klavyeler olmuş 350-400 tl. Onlara para vereceğime Corsair'e veririm diyip bunlara talip en azından çıkıyor. Bir SS Apex Pro'ya kaç talipli çıkabilir ki? Daha niş switch kalitesi üst seviye olan diğer markalar zaten TR'de hiç bilinmiyor. Duckler olsun obinslabler olsun.

2021 Türkiyesinin sunumu buraya kadardı. Bu aşamadan sonra K60'lar üst seviyeye girmeye başlıyor. İleride lüks baremimiz James Eşekler olacaktır. Hedef 2023, ohh evet.

640 TL Corsair K60 RGB Pro CH-910D018-TR Low Profile Cherry MX Speed Kablolu Türkçe Mekanik

• quote:

Orijinalden alıntı: Morgoth Draqe

Alan yok ki. Eskiden 800-900 liraya üst seviye klavye alınıyordu. K70 K95 gibi klavyesi olanların çoğu o zamanlar aldı. Maddi imkanı olan adam zaten Corsair, SS vs uğraşmıyor. Çakıyor Razer ya da Logi geçiyor.

Ancak parası olup da spesifik klavye arayanlar bu ürüne talip oluyor. Ki onlar da o kadar az ki doğal olarak gerek kalmıyor ürünleri getirmeye.

Leş switchli giriş seviye JD, GP, Philips klavyeler olmuş 350-400 tl. Onlara para vereceğime Corsair'e veririm diyip bunlara talip en azından çıkıyor. Bir SS Apex Pro'ya kaç talipli çıkabilir ki? Daha niş switch kalitesi üst seviye olan diğer markalar zaten TR'de hiç bilinmiyor. Duckler olsun obinslabler olsun.

2021 Türkiyesinin sunumu buraya kadardı. Bu aşamadan sonra K60'lar üst seviyeye girmeye başlıyor. İleride lüks baremimiz James Eşekler olacaktır. Hedef 2023, ohh evet.

Espri güzel ama sorun şurda, bu klavye giriş seviyesi ya da kötü bir klavye değil. Razer ve Logi klavyeleri daha kalitesiz bu fiyat bareminde. Ben bu klavyenin dolar fiyatını bildiğim için sıcak fırsat olduğunu biliyorum. Ama tabii razer logi marka takıntısı olanlar onların daha kalitesiz switch lere sahip klavyelerine para vermeyi tercih edebilirler.

Mesala bana logitech klavyenin en üst mekanik klavyesi mi yoksa corsair'in en yeni çıkan mekanik klavyesi mi desen ben corsair seçerim. çünkü logitech'in switch'ler rezalet. Ama fareye gelince logitech den başka almak istemem bütçe yetmezse corsair alırım.

Dediğin gibi burası türkiye ve işlevsellikten çok marka, şov daha önemli. :) Bu anlamda evet daha low profile klavyenin ne olduğunu bilmeyen adam bunu "low klavye" olarak düşünüp kötü görebilir çünkü ingilizceyi yeni öğreniyordur yazık o ne yapsın ? Bunu senin üstündeki mesaj için söylüyorum hahaha.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.