Şimdi Ara

64 bit işlemciye 32 bit sistem yüklenebilirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle herkese kolay gelsin,,, benim sorunum 1 ay önce win7 kurulu 64 bit li laptop aldım ve gördümki 32 bit çalışan programlarım 32 - 64 bit sorunu yüzünden çalışmıyor acaba diger partitona 32 bit xp yüklenebilirmi 2 ayrı sistem yükmeyi biliyorum ama xp 32 bit çalıştırırmı şimdiden teşekkürler..

• 32 bit programlarının çalışması lazım ama 64bitte. zaten 32 bit programların dikkat edersen Program Files(x86) klasöründe barındırılıyor
  • işte en büyük sorunda bu kullanıcagım programların 64 bit destegi yok ve sorumun cevabıda bu deil 64 bit olan işlemcime 32 bit olan sistem yüklenebilirmi 32 bit xp yükleyebilirmiyim laptopuma olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: reptile_34

işte en büyük sorunda bu kullanıcagım programların 64 bit destegi yok ve sorumun cevabıda bu deil 64 bit olan işlemcime 32 bit olan sistem yüklenebilirmi 32 bit xp yükleyebilirmiyim laptopuma olurmu

olur niye olmasın. zaten yıllardır işlemciler 64 bit desteği veriyor ama 64 bit furyası win7 ile çoğaldı. öncesinde herkes 32 kullanıyordu. işlemci 64 bittir diye birşey yok. sadece 64 bit e destek verir. 32 de kurulabilir. farketmez. bu işlemci 32 bit lik şu işlemci 64 bit lik diye birşey yok.
  • evet zaten işlemcinin 64 bit olması 32 bit çalıştırabileceğinizi üstüne 64 biti de desteklediğini gösterir
  • herkese çok teşekkür
    emeginize saglık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.