Şimdi Ara

60gb PS3 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar bi kafa karışıklığı içindeyim yardımlarınızı bekliyorum. Bi tanıdığımın 60 gb ps3 ünü 650 tl ye (300 veya 400tlsini peşin geri kalanını taksitli olarak) almayı düşünüyorum. Yanında 7 adet oyun ve ikide gamepad mevcut(oyunlar eski ve pek popüler değiller). Garantisi yok. Makine şu an bende gayet temiz ameriakadan gelmiş bir yıllık bi makina pek oyun oynanılmadığını blurayin fazla kullanılmadığını biliyorum. Sizce bu paraya almalımıyım 60gb lıkların sorunlu olduğu gibi birşeylerde duymuştum ama pek bilgim yok. Kısaca değerli tavsiyelerinize acil ihtiyacım var.

not: Acil olmasa böyle bir konu açmazdım kusuruma bakmayın lütfen. Yarın sabaha kadar bi karar vermem gerek o nedenle açıyorum...

• Ben olsam almazdım. En sorunlu versiyon 60gb...
  • ben de almazdım.o paraya slim alırsın buradan.hem de garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 11 Ocak 2010; 23:10:46 >
  • 60 gb ps3 ler şu anda en çok sarı ışık arızası veren modeller. 650 tl ye 120 gb ps3 slim alırsan çok daha doğru bir iş yapmış olursun. senin alacağının yanında 7 tane oyun varmış ama oyunlar eski diyorsun. ben olsam kesinlikle almam (alınmazda zaten) ama karar senin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 11 Ocak 2010; 23:12:32 >
  • Sanırım almamak daha mantıklı olacak yorumlarda o yönde.
    Kkratoss o fiyata garantili slim alırsın demiş. Nerden bulabilirim söyleyebilirmisiniz?
  • al bi slim hem aklın kalmaz geride acabalarla oynamazsın ne zaman gidecek acaba sorunun olmaz için rahat olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

Sanırım almamak daha mantıklı olacak yorumlarda o yönde.
    Kkratoss o fiyata garantili slim alırsın demiş. Nerden bulabilirim söyleyebilirmisiniz?

geçenlerde forumda gördüm.bu fiyatlara garantili alan birisi vardı.ben de tam olarak bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 11 Ocak 2010; 23:26:15 >
  • Yorumlarınız için çok minnettarım. Çok yardımcı oldu bana.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.