Şimdi Ara

600YTL ye kadar en iyi dijital makine hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu an askerde olan arkadaşım için bir fotoraf makinesi almam gerekiyor kendisi kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde olduğundan bu işi benden rica etti fiyat olarak 600liraya kadar bir makine almak istiyorum ama ne alıcağıma karar veremedim mahcup olmak ta istemiyorum güzel bişe olsun istiyorum.Alacağımız kamerada foto kalitesi iyi olmalı ve video çekimi de en az 640x480 25-30fps olmalı bide video için 5 dk 10 dk gibi sınırlar olmasa çok iyi olur
    1-Casio S600
    2-Sony S600
    Sadece aklıma gelen makineler bunlar sizlerin tavsiyelerinizi de bekliyorum

• tabikide bu fiyattaki en iyi makine casio s600 muhteşem fotoğrafları videosu ise video kamera gibi imzama tıkla orda örnekleri bulabilirsin dostum
  • S600 kesinlikle
  • sorman hata tabikide S600
  • s500 de olabilir ucuz isterlerse
  • Görüşleriniz için çok teşekküler ama işte başkasının adına karar vermek inanın çok zor bişey peki casioS600 e alternatif yokmu samsung s500 de güzel özellikleri var ama fiyatının ucuz olması beni kıllandırıyo
    Sony canon kodak gibi makinelerde bu fiyat aralığında ne gibi alternatifler var bu akşam sipariş verecem acil bi karar vermem lazım
  • casio S600 e alternatif olan bi makina casio S770
  • Artık casio s600 almak farz oldu yorumlarınız için teşekkürler
  • arkadaşlar birde bu casio s600 için pil almak gereklimi yoksa kendi şarz aletimi var
  • bence p850.. aşağıdaki linkte gerekli ayrıntılı bilgi var:

http://forum.donanimhaber.com/m_10892674/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: kültigin

Arkadaşlar şu an askerde olan arkadaşım için bir fotoraf makinesi almam gerekiyor kendisi kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde olduğundan bu işi benden rica etti fiyat olarak 600liraya kadar bir makine almak istiyorum ama ne alıcağıma karar veremedim mahcup olmak ta istemiyorum güzel bişe olsun istiyorum.Alacağımız kamerada foto kalitesi iyi olmalı ve video çekimi de en az 640x480 25-30fps olmalı bide video için 5 dk 10 dk gibi sınırlar olmasa çok iyi olur
    1-Casio S600
    2-Sony S600
    Sadece aklıma gelen makineler bunlar sizlerin tavsiyelerinizi de bekliyorum

sony w50 yada canon a540 tan birini al. s600 çok tombul taşıma sorunun olur gerçi canonda öle ama daha manuel bir makine
  • quote:

Orjinalden alıntı: kültigin

arkadaşlar birde bu casio s600 için pil almak gereklimi yoksa kendi şarz aletimi var

işte bu aparat sayesinde ürün tv ye pc ye bağlanıyor ve şarj ediliyor bu ürün makinanın kutusunun içinden çıkıyor

buda ürünün bataryası

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.