Şimdi Ara

600tl ile napilir(PÖPÜLER KONULARDAYIZ!) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
2
Favori
9.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ticarete başla al-sat işi yap parayı katla
  • vuslat dernegi aracligi ile hayr lar yapabilirsiniz
    https://www.vuslatonline.com/ buyrun
  • Hayır Fırın. Fakat tam 300gr değil büyük ihtimalle. Yine de gideri var kanımca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana ver ben ne yapacağımı bilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWaen

xbox 360 alsammi

Kesinlikle öneririm hocam oyunların fiyatı çok düştü+multimedya cihazi olarak kullanabilirsin

• Akvaryum hobisine iyi bir araştırmayla başlayabilirsin

• bir şeye ihtiyacın yoksa dursun kenarda. ileride bir gün öyle bir lazım oluyor ki keşke köşede bi 100 liram olsa diye oturur ağlarsın. karı kız meselesi olur, hayat memat meselesi olur, icabında kafana eser 2 gün gitmek istersin bir yere vs. illaki lazım olur. biliyorum şimdi batıyor sana o para, kendine olmadık ihtiyaçlar çıkarıyorsundur şunu mu alsam diye.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AcılıUçanTaco kullanıcısına yanıt
    oyunlar 100tl hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Theumit

vuslat dernegi aracligi ile hayr lar yapabilirsiniz
    https://www.vuslatonline.com/ buyrun

Yeşil sermaye ticarete devam. Dinin paraya tahvili. Faiz haram diyip kredi kartıyla da bağış alıyorlar, hayırlı işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdar -- 19 Şubat 2017; 15:50:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: möhendist

2 tane kataraklının gözünü 500 TL'ye açtırabilirsinizhttps://www.ihh.org.tr/bagis/katarakt düşünsenize siz bir kataraklısınız ama ameliyat için paranız yok biri yardım ediyor gözleriniz açılıyor ne büyük sevap

Kurulus guvenilir mi ? Gelecek ay yardim etmeyi dusunuyorun

• Güzel kıyafetler al

• Serdar kullanıcısına yanıt
    din bedava kardesim
    olaya oyle bakarsak belliki size hic saga sola hayr yapmak nasip olmamis

demekki sikinti hayri yapanda degil
    ayrica kredi karti haram degildir faiz haramdir bari bunu yazmasaydiniz cehalet dizboyu gene
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gray Hat Ghost

quote:

krdş sen big losersin

Yok Hocam Loser Falan Değilim Sadece Öyle Gözüküyorum , O Kız Benim İçin Çantada Keklikti Fakat Ailem Dindar Birisi , Ailemle Aşırı Derecede Problemlerim Var Sevgilimin Olmasına Vs. Karşılar Ben Üniversiteye Gidince Ailemden Uzakta Olurum Ailem Kontrol Edemez Diye Hoşlandığım Kızı İlk Teklif Edeceğim Kişi Olarak Gördüm , Üniversiteye Kadar Kontrol Etmek İstedim Ama Aniden Kim Olduğumu Falan Öğrenir de Beni Severse Diye Kendimi Özgüvensiz , Tipsiz Mal Olarak Tanıtıp Kıza Takıntılıymışım Gibi Davrandım.

Çünkü Sevse Sevgilim Olamazdı Hepten Kaybederdim.

Kıza Kim Olduğumu Söylerken Attığım Fotoğrafları Görsen Hak Verirsin Zaten Photoshop İle Oynama Yapmıştım Fotoğraflar Üzerinde , Giydiğim Kıyafetleri Soldurdum Falan Böyle Tam Fakir , Ezik , Tipsiz Malın Gibiydim.

Reddetsin Diye Yaptım Çünkü Zaten Üniversiteye Gittiğim Zaman O Kız Beni Sevecek , Beni Daha Gerçekten Tanımıyor.

Planlarımı Çok Seviyorum , Seneye Üniversitedeyim Ve Her Şey Çok Güzel Olacak.

Hee Neden Çok Koydu Yazdın O Zaman Diyeceksen , Kızın Kim Olduğumu Öğrendikten Sonra Bana İnat Sevgili Yapıp Onunla Ortak Instagram Hesabı Açması.

.

Yani Sanıldığı Gibi Özgüvensiz Veya Ezik Değilim.

Bunu İlk Defa Burada Açıkladım Umarım Kız Görmez.

adam ciddi ciddi kendini kandırıp birde inanmış

çok ciddiyim doktora görünmen gerek.

• Shinku kullanıcısına yanıt

• Kilot al toptancıdan git bi yerde 2 katına sat sonra çorap işine gir çok para var ha çorapta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theumit

din bedava kardesim
    olaya oyle bakarsak belliki size hic saga sola hayr yapmak nasip olmamis

demekki sikinti hayri yapanda degil
    ayrica kredi karti haram degildir faiz haramdir bari bunu yazmasaydiniz cehalet dizboyu gene

Din bedava. Din hizmeti veriyor ayagina dini ticarete alet etmek de bedava. Konuda din oldugu icin kimse gikini da cikarmiyor. Dolayisiyla ne oluyor? Din ticarete alet oluyor.

Kredi karti haram degilmis de faiz harammis da ala fortan foni. Isine geldiginde nasil da ceviriyor lafi dinci kismi. Neymis bana hayir yapmak nasip olmamismis da falan filan. Sana mi kaldi benim hayrim? Sevap isleyeceksem de islemeyeceksem de benimle beni ilgilendirir. Sana ne?

Kredi kartiyla bagis aldigin zaman güzel kardesim, bagista bulunan kisiyi, bagis yapmak icin kullandigi kredi icin faiz ödemeye mecbur etmis oluyorsun. Yeterince acik mi?

Hos, sen de anliyorsun da ne dendigini, isin gücün esnaf kurnazligi...

• quote:

Haben wir ein Problem, kleiner?
    Din hizmeti veriyor ayagina dini ticarete alet etmek de bedava
    cvp: bu kadar zorunuza giden neydi cidden merak ediyorum

Konuda din oldugu icin kimse gikini da cikarmiyor. Dolayisiyla ne oluyor? Din ticarete alet oluyor.
    cvp sesinimi cikarmiyor yahu forum ateist islam dusmani kayniyor nasi kimse ses cikarmiyor

Kredi karti haram degilmis ,,,,,, evet degil ,,,,,,,,

Isine geldiginde nasil da ceviriyor lafi dinci kismi
    neyi cevirmisiz kredi karti aharam degil faiz haramdir hala arkasindayim

Sana mi kaldi benim hayrim? Sevap isleyeceksem de islemeyeceksem de benimle beni ilgilendirir. Sana ne?
    Cvp evet haklisin bana kalmadi fakat gelip bize catan sizdiniz biz siz gelmedik siz bize geldiniz

Kredi kartiyla bagis aldigin zaman güzel kardesim, bagista bulunan kisiyi, bagis yapmak icin kullandigi kredi icin faiz ödemeye mecbur etmis oluyorsun. Yeterince acik mi?

cvp e tamam bunun icinde faiz yoksa neden haram olsun ayrica ben enpara kullaniyorum buraya yada baska bir online bagis sitesine ege burdaki sikinti nerde o zaman

Hos, sen de anliyorsun da ne dendigini, isin gücün esnaf kurnazligi...

ben normal bir calisanim yani ayakkabiciyim ben esnaf degilim

yazinizi neresinden tutsak elimizde kaliyor elinizdeki klavyenin yaninda birde mause olucak
    o mausla klavye ile internette arastirma yapabilir yazdilkariniz ile alakali cvp lari buraya ayzmak yerine arastirabilirdiniz
    yazik ki icinizde ego haset kin nefret baya bir buyumus

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.