Şimdi Ara

60 TL Windows 10 Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
10.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada.comda 60 tl ye windows 10 pro türkçe oem satılıyor sadece kodunu veriyolarmış yorumlar hep olumlu ama pc de bir bileşen değiltiğinde geçersiz oluyomuş galiba benim için bi sorun değil sizde alınır mı bir sıkıntı çıkar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir bileşen değiştiğinde değil anakart değişirse geçersiz oluyor hocam. Onun da yöntemi var. Eğer yeni anakart almadan önce Microsoft hesabıyla oturum açarsanız yeni anakart aldıktan sonra da aktifleştirmeniz kolay olur. OEM lisanslar üreticiler için ya da yeni bir freedos bilgisayarla birlikte satılmak içindir. Son kullanıcı için değil. Ancak bu aktifleştiremeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Etik değil, vicdanınıza kalmış bir durum .
  • wakari_mayo kullanıcısına yanıt
    Hocam ben gizli saklı köprü altı almıyorumki etik değil olsun hepsiburadadan alıyorum son kullanıcı için değil derken ne zararı olur bana alsam orjinal sıkıntısız windows 10 um olcak demi ?

• Hocam dilerseniz şu seçeneği değerlendirin:
    https://urun.n11.com/isletim-sistemi/windows-10-pro-retail-tasinabilir-32-64-bit-lisans-anahtari-P168267524
    https://urun.n11.com/isletim-sistemi/windows-10-pro-retail-dijital-lisans-kurumsal-bireysel-kullanim-P207409022

Retail yani perakende lisanstır. Başka bilgisayara da taşınabilir. Etik olmamasının sebebi sistem üreticileri için olması OEM lisansların. Aynı zamanda perakende lisansların desteğini Microsoft'un kendisi sağlıyor. OEM lisanslar için üreticiye başvurmanızı istiyorlar, bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakari_mayo -- 2 Ekim 2017; 1:49:46 >

• 1 kuruş bile vermedim. 2015 yılından beri sorunsuz şekilde kullanıyorum. Nasıl yapıldığındığını forumun bu bölümünde 1000'lerce kere anlattım.

60 TL Windows 10 Alınır mı?
  • hocam neden alınmasın sonuçta onaylandığı zaman Microsoft tarafından onaylanacak
  • şuanda windows 10 ücretsiz yükseltme hala devam ediyor. pc nize orjinal korsan farketmez win 7 8 birini yükleyin sonra windows 10 yükleyin orjinal windows 10 key veriyor microsoft haberiniz olsun. boşa para bayımayın.
  • dlopwere D kullanıcısına yanıt
    Arkadas size ucretsiz yukseltmenin yolunu soylemis. İsterseniz bu yolu deneyebilirsiniz. Ama illa parayla key almak istiyorsaniz. O paraya OEM key yerine Retail key alin. Retail keyi bilgisayarinizi degistirseniz bile kullanabilirsiniz. O paraya Retail key veriyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Retail key alıyım o zaman yükseltme işlemiyle uğraşamam yeni pc topladım sıfırdan yükleyeceğim

• Retail iyidir. Anakart değiştiği zaman lisans derdiniz de olmaz. Pro olması da ilerleyen zamanlarda belki işinize yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmclskn -- 3 Ekim 2017; 10:55:36 >
  • Nasıl yani hocam 2016 da sona ermedi mi yükseltme işlemi?
  • yurimc kullanıcısına yanıt
    bilerek açık tutuyor micosoft çok daha fazla geçiş bekliyorlardı fakat win 7 yarısı kadar ancak olabildi.
  • Anladım hocam elimde orjinal win 8 var yükleyip,win 10 yükselteyim.
  • onayalırsan hiç sorun yok
  • Meraba arkadaşlar Microsoft a sordugumda bu oem yazılımların 3.sınıf yazılımlar oldugunu ve etkinleştirilse dahil ileride iptal edilecegi hata alınacagını vs gibi yanıtlar aldım sadece Microsoft magazasından alınan ürün garantili ve orjinal 1. sınıf oluyor muş? ben aldım kullanıyom oem key 3 gündür ama hayırlısı bakalım
  • gokhan.kaptan86 G kullanıcısına yanıt
    bwende almadım ama alsammı diye düşünüyorum 40 tl n11 de. bunu ücretsiz etkinleştirmenin bir yolu yok mu?
    ya da eski laptopum orjinal win 8 ile gelmişti o hala win 8 onun keyini girsem falan işe yarar mı yeni laptopumda???
  • lg02561 L kullanıcısına yanıt
    Forumu azcık araştırıp okursan bedava yükseltme ile ilgili konuları bulabilirsin.

https://forum.donanimhaber.com/yardimci-teknolojileri-kullananlarin-windows-10-a-yukseltmesi-31-aralik-2017-tarihinde-sona-eriyor--129648145
  • ben n11 den aldım bakalım simdilik kullanıyorum ama hala kafamda soru işaretleri var çözemiyorum yeni pc topladım eski dijital lisansım diger bilgisayarımda kaldı
  • gokhan.kaptan86 G kullanıcısına yanıt
    Eski lisansı unut boşuna kafanı yorma. Yeni lisans ile sıkıntılarını da aldığın kişi/firma çözecek, bu yüzden kafanı çok meşgul etme...
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    araştırdım zaten 3. parti yazılımlar hariç bir şey bulamadım. ayrıca verdiğn linkteki programı kurunca windows güncel dedi çıktı o kadar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.