Şimdi Ara

60 bin tl ye kadar 2. el araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kafama daha çok alman ve japon arabaları yatıyor hyundai,renault gibi markalar yerine.

Bu fiyata kadar model yılları birbirine yakın(2008-2014) olan bazı sağlam araçlardan:

-Toyota Yaris
    -Honda Civic
    -Skoda Rapid
    -Skoda Octavia(2005-2009 modelleri)
    -VW Polo
    -Opel Astra

Öneriniz hangisidir?

• Corolla elegant 2010 model tüplü öneririm
  • Biraz daha para koyup Corolla 1.33 life öneririm ama 60binse kesinlik civic
  • LiteraryN kullanıcısına yanıt
    Civic saydıklarıma göre yakıyor deniliyor.Bir bilginiz var mı?
  • 2 gün önce 2013 Citroen C5 e-hdi otomatik aldım 61.000 tl ye. Tavsiye ederim
  • 2016 toyota corolla(1.33 life)
  • Haftasonları kullandıgım 2010 model civic elegance aracım var hakkında sormak ıstedıgın bırsey varsa yardımcı olurum.ayrıca evet yakıyor araç.
  • Performans merakınız yoksa corolla veya auris 1.33 life alabilirsiniz, bayiden sıfırı için fiyat alın derim. Yoksa da sıfır ayarında 2.eller vardır.
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Dizeli yok galiba.Benzinlisi yakar mı?
  • Amadeus_M kullanıcısına yanıt
    Yakması haricinde olumsuz yönleri nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deep Hypnosis

2 gün önce 2013 Citroen C5 e-hdi otomatik aldım 61.000 tl ye. Tavsiye ederim

aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah
    2 günlük izlenimleriniz nelerdir araç hakkında.
    araç ağır olduğu için hantallık hissettiniz mi
    ayrıca ağırlığından dolayı fabrika yakıt değerlerini yakalayabiliyor mu (5.2 / 4.1)
    yalıtım ve süspansiyon konforu, trim sesler hakkında izlenimleriniz neler..
    son olarak otomatik vites hk. yorumunuzu merak ediyorum geçişleri nasıl
    araç hk. olumsuz olarak sizi düşündüren bir şey var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: STasdemir

quote:

Orijinalden alıntı: Deep Hypnosis

2 gün önce 2013 Citroen C5 e-hdi otomatik aldım 61.000 tl ye. Tavsiye ederim

aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah
    2 günlük izlenimleriniz nelerdir araç hakkında.
    araç ağır olduğu için hantallık hissettiniz mi
    ayrıca ağırlığından dolayı fabrika yakıt değerlerini yakalayabiliyor mu (5.2 / 4.1)
    yalıtım ve süspansiyon konforu, trim sesler hakkında izlenimleriniz neler..
    son olarak otomatik vites hk. yorumunuzu merak ediyorum geçişleri nasıl
    araç hk. olumsuz olarak sizi düşündüren bir şey var mı

Aracıma yeni yeni alıştığımdan çok fazla bişey söyleyemem ama F/P olarak bence piyasadaki en mantılı araçlardan biri.

Aracımda en beğendiğim yönler;

Süspansiyon (Araba özellikle uzun yolda akıyor resmen)
    Ses yalıtımı oldukca iyi, motor soğukken önce biraz ses duyuyorsunuz ama sonra benzinli gibi çalışıyor, sessiz yani.
    Yakıtı gerçekten çok çok iyi, 1.600 kg luk araca göre oldukça az yakıyor. Şehir dışında 110 la giderken 4-4.5 lt falan gösteriyor anlık tüketim.
    Motoru kendini kanıtlamış bir araç, sağlam, tedirgin olmuyorum.
    İçi ve bagajı yayla gibi, çok rahat ediyorsunuz.
    Birde 61.000 tl verdim ama D segmentinde az yakan, otomatik bir araç kullanmanın keyfide oluyor.

sevmediğim yönü vites geçişleri tam olarak alışamadım. Şehir dışında hiç sorun yok zaten geçişleri hissetmiyorsunuz ama şehir içinde 1-2-3 viteslerde agresif kullanırsanız geçişleri hissediyorsunuz ve birazda yığılma oluyor. Ama sakin kullanan biri iseniz bu sorunlarda minimum oluyor. Şanzımanın sorunsuz olması, ve olası bir arızada tamir/değişim fiyatının düşük olması da ayrı bir avantaj

Hantallık konusuna gelince rampalarda falan kesinlikle sizi üzmüyor, izmirden gelirken araba da 4 kişiydik hiç bir sollamada yada rampada hantallık hissetmedim. Ama kalkışlarda elbette çok seri kalkmıyor yinede yeterli, sonuçta ağır bir araç. Konfor ve az tüketim için yapmış bu aracı citroen. Spor bir arabanın yaptıklarını bekleyemezsiniz. Ama ben ileride yazılım attırabilirim, henüz karar vermedi. Zaten çok ihtiyaç da olmayacak gibi. Yazılım atılırsa 140 civarı bir hp elde ediliyor ki o zaman çok daha farklı olur ilk hızlanmada aracın performansı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deep Hypnosis -- 12 Ocak 2018; 15:45:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Karakan.

Dizeli yok galiba.Benzinlisi yakar mı?

LPG ile ucuza dolaşırsınız.
  • 60 bine sıfır km b sınıfı araçlar varken 2005 modele kadar inme nedeninizi merak ettim
  • Dizel ve otomatik vites bakıyorum onların sıfır fiyatı 6 haneli :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karakan.

Dizel ve otomatik vites bakıyorum onların sıfır fiyatı 6 haneli :/

Dizel otomatik ise tek kavramalı Fiorino ile Doblo olabilir, fiyat listesi güncellenmemiş, birkaç ay önce hatırladığım fiorino'nun otomatiği 55-60 bin dolaylarındaydı. Sıfır olarak düşünülebilir. Ben alırken bayide otomatiği olsa otomatik alabilirdik ancak acil olarak lazım olunca ellerinde bulunan manueli tercih ettik.

Benzinli olur diyorsanız bu fiyatlara güzel i30'lar var. Aynı fiyatlara sıfır i20 benzin+otm var diyecektim de 6 ayda ne kadar zam gelmiş

Galiba şu anda en ucuz otomatik dizel Fiorino

2. El alacaksan hocam bütçeyi az daha yükseltirsen

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chrysler-karatas-oto-dan-2006-chreysler-3.0-crd-makyajli-isitma-512493799/detay

Bunun gibi güzel araçlar var. Bindiğinde hakikatten "otomobile biniyorum" dedirtir. Markalı teneke değil 2. El alacak olsam bu tarz bir araca yönelirdim ben. Sıfır olsun benim olsun dersende Fiorino var.

• Deep Hypnosis kullanıcısına yanıt
    bu sıralar iyice kafama yatmaya başladı bu araç
    teşekkürler
  • Hep vay canına dediğim arabadır ama 300 bin km de,yakan,servisi konusunda sıkıntı çektiren bir Chyrsler yerine Doblo daham mantıklı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Corolla elegant 2010 model tüplü öneririm

60 Bin tl ye onu alacak kadar kafanız güzel mi?

bir kaç daha koyup şöyle modellere bakın derim
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-mk7-1.2-tsi-comfortline-sorunsuz-518928854/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryin -- 15 Ocak 2018; 4:29:25 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.